Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 2. forduló

2018.08.11 - 17:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PIPICZ NORBERT, KÖTELES CSABA
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
90'
45'

Gólok

NAMQUITA ROLAND

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

34'

HRABOVSZKI ZOLTÁN
NAMQUITA ROLAND

70'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 2 2 0 0 6 2 4 6 11
2 SZEOL SC SZEOL SC 2 2 0 0 3 0 3 6 13
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 2 2 0 0 3 1 2 6 15
4 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 2 1 1 0 3 0 3 4 12.5
5 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 2 1 1 0 4 2 2 4 9.5
6 TAKSONY SE TAKSONY SE 2 1 1 0 3 2 1 4 7.5
7 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 15
8 MAKÓ FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 6.5
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 2 0 2 0 1 1 0 2 7
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 7.5
11 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2
12 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 8
13 FC DABAS FC DABAS 1 0 0 1 1 3 -2 0 5
14 PMFC PMFC 2 0 0 2 1 3 -2 0 2
15 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 2 0 0 2 0 3 -3 0 4.5
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
3 SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
8 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
15 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
2 SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
6 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
9 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
15 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
 
DUNAÚJVÁROS
--------1 - 0------
FC DABAS
-----1 - 3---------
KOZÁRMISLENY FC
-----------3 - 0---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
---------1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------------0 - 1-
IVÁNCSA KSE
---------------
KECSKEMÉTI TE
--------------1 - 1
MAKÓ FC
-----1 - 0---------
PAKSI FC II.
---------------
PMFC
----------1 - 2----
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0------------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1-------
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2--------------
SZENTLŐRINC SE
--------0 - 1------
SZEOL SC
-------------2 - 0-
TAKSONY SE
---2 - 1-----------

Meccsek

TAKSONY SE

2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
TAKSONY SE
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
TAKSONY SE
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
DUNAÚJVÁROS
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
TAKSONY SE
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
PMFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
PAKSI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
KECSKEMÉTI TE
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
TAKSONY SE
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 17. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
TAKSONY SE
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
TAKSONY SE
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
MAKÓ FC
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
PMFC
TAKSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
TAKSONY SE
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
FC DABAS
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
TAKSONY SE

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
FC DABAS
2018. 08. 26. 17:00
Paksi FC Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KECSKEMÉTI TE
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
IVÁNCSA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 11. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
PMFC
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
TAKSONY SE
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 17. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
PAKSI FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 04. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAKÓ FC
2019. 05. 26. 17:30
PMFC Stadion
2019. 05. 26. 17:30
PMFC Stadion
PMFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom