Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 27. forduló

2019.05.12 - 17:00

Szentlőrinc, Szentlőrinc SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
ANTAL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZVETNYIK BENCE, NAGY MÁRK
SZENTLŐRINC SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

SILI LUKA

54'

1 - 0

 

 

1 - 1

88'

HEGEDŰS MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 27 18 5 4 45 15 30 59 9.4
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 27 16 6 5 43 18 25 54 9.1
3 SZEOL SC SZEOL SC 27 16 6 5 40 15 25 54 9.4
4 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 27 12 9 6 31 18 13 45 8.9
5 FC DABAS FC DABAS 27 10 8 9 33 32 1 38 8.9
6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 27 10 7 10 31 36 -5 37 9
7 PMFC PMFC 27 9 10 8 29 28 1 37 8.1
8 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 27 9 9 9 41 37 4 36 9.3
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 27 9 8 10 28 32 -4 35 8.3
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 27 10 4 13 30 38 -8 34 8.6
11 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 27 8 10 9 32 33 -1 34 8.2
12 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 27 7 11 9 28 28 0 32 8.1
13 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 27 7 8 12 17 28 -11 29 7.6
14 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 27 5 9 13 24 40 -16 24 7.9
15 MAKÓ FC MAKÓ FC 27 5 5 17 24 48 -24 20 7.8
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 27 5 5 17 19 49 -30 20 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 13 7 4 2 12 2 10 25 14 10 4 0 18 2 16 34 27 17 8 2 30 4 26 59
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 14 6 8 0 8 2 6 26 13 6 5 2 6 3 3 23 27 12 13 2 14 5 9 49
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 14 6 6 2 11 6 5 24 13 4 4 5 8 6 2 16 27 10 10 7 19 12 7 40
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 13 6 2 5 12 11 1 20 14 4 6 4 5 5 0 18 27 10 8 9 17 16 1 38
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 13 5 6 2 10 5 5 21 14 2 11 1 4 3 1 17 27 7 17 3 14 8 6 38
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 13 5 5 3 9 8 1 20 14 2 7 5 5 9 -4 13 27 7 12 8 14 17 -3 33
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 14 4 9 1 7 2 5 21 13 1 9 3 6 6 0 12 27 5 18 4 13 8 5 33
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 14 3 10 1 5 4 1 19 13 2 7 4 7 7 0 13 27 5 17 5 12 11 1 32
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 14 3 9 2 3 2 1 18 13 2 7 4 3 6 -3 13 27 5 16 6 6 8 -2 31
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 4 5 5 7 9 -2 17 13 1 8 4 2 6 -4 11 27 5 13 9 9 15 -6 28
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 13 2 7 4 5 8 -3 13 14 2 9 3 7 6 1 15 27 4 16 7 12 14 -2 28
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 13 1 8 4 4 10 -6 11 14 3 8 3 3 5 -2 17 27 4 16 7 7 15 -8 28
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 13 2 6 5 4 8 -4 12 14 3 6 5 5 10 -5 15 27 5 12 10 9 18 -9 27
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 14 1 12 1 3 3 0 15 13 2 6 5 6 9 -3 12 27 3 18 6 9 12 -3 27
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 14 3 5 6 5 7 -2 14 13 1 7 5 3 11 -8 10 27 4 12 11 8 18 -10 24
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13 1 7 5 1 7 -6 10 14 3 5 6 6 12 -6 14 27 4 12 11 7 19 -12 24
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 13 8 1 4 20 7 13 25 14 10 4 0 25 8 17 34 27 18 5 4 45 15 30 59
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 14 8 3 3 25 11 14 27 13 8 3 2 18 7 11 27 27 16 6 5 43 18 25 54
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 14 10 3 1 22 3 19 33 13 6 3 4 18 12 6 21 27 16 6 5 40 15 25 54
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 13 6 4 3 16 8 8 22 14 6 5 3 15 10 5 23 27 12 9 6 31 18 13 45
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 13 6 1 6 18 21 -3 19 14 4 7 3 15 11 4 19 27 10 8 9 33 32 1 38
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 5 4 5 16 18 -2 19 13 5 3 5 15 18 -3 18 27 10 7 10 31 36 -5 37
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 14 3 8 3 13 14 -1 17 13 6 2 5 16 14 2 20 27 9 10 8 29 28 1 37
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 14 7 4 3 28 19 9 25 13 2 5 6 13 18 -5 11 27 9 9 9 41 37 4 36
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 14 4 3 7 11 15 -4 15 13 5 5 3 17 17 0 20 27 9 8 10 28 32 -4 35
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 13 5 2 6 15 18 -3 17 14 5 2 7 15 20 -5 17 27 10 4 13 30 38 -8 34
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 13 5 6 2 18 13 5 21 14 3 4 7 14 20 -6 13 27 8 10 9 32 33 -1 34
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 13 4 7 2 16 12 4 19 14 3 4 7 12 16 -4 13 27 7 11 9 28 28 0 32
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 14 5 4 5 10 11 -1 19 13 2 4 7 7 17 -10 10 27 7 8 12 17 28 -11 29
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 13 1 6 6 11 19 -8 9 14 4 3 7 13 21 -8 15 27 5 9 13 24 40 -16 24
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 14 3 1 10 12 21 -9 10 13 2 4 7 12 27 -15 10 27 5 5 17 24 48 -24 20
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13 0 3 10 6 28 -22 3 14 5 2 7 13 21 -8 17 27 5 5 17 19 49 -30 20
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 00 - 06 - 20 - 01 - 12 - 1-2 - 01 - 00 - 11 - 20 - 00 - 1-1 - 0
FC DABAS
0 - 10 - 40 - 25 - 01 - 11 - 34 - 33 - 20 - 3-0 - 22 - 0-1 - 01 - 0
KOZÁRMISLENY FC
1 - 10 - 01 - 1-2 - 23 - 10 - 02 - 0-1 - 10 - 33 - 00 - 12 - 11 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 40 - 00 - 31 - 31 - 21 - 1-0 - 11 - 21 - 10 - 3-0 - 30 - 11 - 4
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-1 - 11 - 01 - 21 - 12 - 12 - 01 - 32 - 22 - 10 - 22 - 11 - 10 - 10 - 2
IVÁNCSA KSE
2 - 22 - 21 - 32 - 13 - 02 - 02 - 12 - 21 - 25 - 20 - 03 - 10 - 3-3 - 0
KECSKEMÉTI TE
1 - 00 - 11 - 12 - 02 - 21 - 03 - 31 - 0--3 - 31 - 10 - 12 - 01 - 1
MAKÓ FC
0 - 12 - 4-0 - 21 - 21 - 00 - 12 - 01 - 20 - 11 - 21 - 01 - 31 - 11 - 2
PAKSI FC II.
2 - 20 - 33 - 00 - 00 - 20 - 20 - 21 - 10 - 02 - 30 - 1-2 - 21 - 1-
PMFC
0 - 01 - 11 - 0-0 - 22 - 22 - 20 - 00 - 01 - 41 - 21 - 11 - 00 - 03 - 0
RÁKOSMENTE KSK
0 - 10 - 00 - 00 - 12 - 12 - 11 - 10 - 1-1 - 20 - 12 - 00 - 21 - 32 - 1
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
1 - 01 - 01 - 05 - 0--1 - 04 - 11 - 11 - 00 - 10 - 10 - 11 - 24 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 21 - 11 - 00 - 11 - 01 - 0-0 - 11 - 21 - 01 - 11 - 10 - 01 - 00 - 2
SZENTLŐRINC SE
0 - 00 - 24 - 01 - 02 - 1-1 - 14 - 00 - 13 - 13 - 01 - 12 - 02 - 32 - 1
SZEOL SC
2 - 01 - 02 - 01 - 00 - 02 - 02 - 04 - 14 - 02 - 10 - 0-0 - 02 - 00 - 1
TAKSONY SE
0 - 1-1 - 12 - 11 - 23 - 12 - 03 - 02 - 10 - 11 - 10 - 20 - 2-0 - 5

Meccsek

SZENTLŐRINC SE

2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZENTLŐRINC SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PAKSI FC II.
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
MAKÓ FC
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 16. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PMFC
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEOL SC
2019. 03. 03. 14:30
Paksi FC Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 17. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KECSKEMÉTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 07. 16:00
PMFC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DUNAÚJVÁROS
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
INFO
IVÁNCSA KSE
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 02. 17:30
SZENTLŐRINC SE

SZEGED-GROSICS AKADÉMIA

2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
MAKÓ FC
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Bozsik Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
FC DABAS
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
KECSKEMÉTI TE
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 05. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 05. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
INFO
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
06. 02. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol