Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 4. forduló

2018.08.25 - 17:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KÁTAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS DÁVID, SKOVER PÉTER
TAKSONY SE
DUNAÚJVÁROS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

61'

SZEPESSY RÓBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC SZEOL SC 4 3 1 0 7 1 6 10 11.3
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 4 3 0 1 7 3 4 9 10.3
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 4 3 0 1 4 2 2 9 8.5
4 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 4 2 2 0 8 1 7 8 8
5 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 4 2 1 1 5 3 2 7 9.3
6 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 4 2 0 2 3 4 -1 6 8
7 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 4 2 0 2 3 5 -2 6 5.5
8 TAKSONY SE TAKSONY SE 4 1 2 1 4 4 0 5 7
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 4 1 2 1 2 2 0 5 6.3
10 PMFC PMFC 4 1 1 2 3 4 -1 4 4.8
11 FC DABAS FC DABAS 4 1 1 2 4 7 -3 4 11
12 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 4 1 1 2 1 4 -3 4 7.3
13 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 4 1 0 3 4 4 0 3 11.5
14 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 1 0 3 3 7 -4 3 6.7
15 MAKÓ FC MAKÓ FC 4 1 0 3 4 10 -6 3 5.3
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 9.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 2 1 1 0 3 0 3 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 6 0 6 10
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 3 0 3 4 4 2 2 0 4 0 4 8
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 2 3 -1 7
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 2 0 2 2 2 0 6
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 2 1 1 6
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 2 1 1 6
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 1 0 1 6
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 2 1 1 5
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 1 1 0 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 2 2 0 5
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 1 1 0 5
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 1 2 -1 5
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 2 4 -2 5
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 0 4 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 7 1 6 10
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 2 1 0 1 4 2 2 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 7 3 4 9
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 2 1 0 1 1 1 0 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 4 2 2 9
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 1 0 4 0 4 4 4 2 2 0 8 1 7 8
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 2 2 0 4 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 1 1 5 3 2 7
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 2 0 2 3 4 -1 6
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 0 2 3 5 -2 6
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 2 2 0 5
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 1 1 0 3 0 3 4 4 1 1 2 4 7 -3 4
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 1 4 -3 4
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 4 4 0 3
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 6 -3 3 4 1 0 3 3 7 -4 3
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 1 0 3 4 10 -6 3
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
 
DUNAÚJVÁROS
--------1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3---------
KOZÁRMISLENY FC
-----------3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0-------1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------------0 - 1-
IVÁNCSA KSE
----3 - 0---1 - 2------
KECSKEMÉTI TE
-------1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0---------
PAKSI FC II.
-0 - 3-0 - 0-----------
PMFC
----------1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1---0 - 1---
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2----1 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1---0 - 1------
SZEOL SC
-------4 - 1-----2 - 0-
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-----------

Meccsek

TAKSONY SE

2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
TAKSONY SE
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
TAKSONY SE
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
DUNAÚJVÁROS
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
TAKSONY SE
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
PMFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
INFO
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
10. 28. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 04. 13:30
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 11. 13:30
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
11. 17. 13:00
PAKSI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
11. 25. 13:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 03. 14:30
TAKSONY SE
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 10. 14:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 17. 15:00
TAKSONY SE
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 24. 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 31. 15:30
TAKSONY SE
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 07. 16:00
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 14. 16:00
TAKSONY SE
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 21. 16:30
MAKÓ FC
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
PMFC
04. 28. 16:30
TAKSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 05. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 12. 17:00
TAKSONY SE
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 19. 17:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 26. 17:30
FC DABAS
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
06. 02. 17:30
TAKSONY SE

DUNAÚJVÁROS

2018. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
PMFC
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2018. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
DUNAÚJVÁROS
2018. 09. 02. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 09. 02. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
FC DABAS
2018. 09. 09. 16:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
DUNAÚJVÁROS
2018. 09. 16. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 09. 16. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
KECSKEMÉTI TE
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 07. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 07. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
KOZÁRMISLENY FC
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
INFO
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 28. 18:00
IVÁNCSA KSE
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 04. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2018. 11. 11. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 11. 11. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
11. 11. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
11. 17. 13:00
DUNAÚJVÁROS
2018. 11. 25. 13:00
PMFC Stadion
2018. 11. 25. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
11. 25. 13:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 03. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 10. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 10. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
03. 10. 14:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 17. 15:00
TAKSONY SE
2019. 03. 24. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 24. 15:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 03. 31. 15:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 31. 15:30
PAKSI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
04. 07. 16:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 04. 14. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 14. 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 21. 16:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 04. 21. 16:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
04. 21. 16:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 28. 16:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 05. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 12. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 12. 17:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 19. 17:30
SZEOL SC
2019. 05. 26. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 26. 17:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 06. 02. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 02. 17:30
MAKÓ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol