Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 5. forduló

2018.09.02 - 16:00

Szeged, Szegedi Vasutas Sportpálya

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KÁPRÁLY MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS BRANKÓ, VAD ANITA
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 5 4 0 1 11 3 8 12 10.5
2 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 5 4 0 1 6 2 4 12 9.3
3 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 5 3 2 0 10 1 9 11 10.3
4 SZEOL SC SZEOL SC 5 3 2 0 7 1 6 11 10.5
5 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 5 3 0 2 7 4 3 9 9
6 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 5 2 2 1 6 4 2 8 10.8
7 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 5 2 1 2 3 5 -2 7 3.5
8 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 5 2 0 3 9 6 3 6 11
9 PMFC PMFC 5 1 2 2 5 6 -1 5 3.8
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 5 1 2 2 4 7 -3 5 5.3
11 TAKSONY SE TAKSONY SE 5 1 2 2 4 8 -4 5 6.5
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 1 1 3 5 9 -4 4 8.3
13 FC DABAS FC DABAS 5 1 1 3 4 9 -5 4 9.5
14 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 5 1 1 3 1 6 -5 4 9.8
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 0 4 1 3 4 -1 4 12
16 MAKÓ FC MAKÓ FC 5 1 0 4 4 14 -10 3 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAKÓ FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 1 0 5 0 5 7 2 2 0 0 3 0 3 6 5 4 1 0 8 0 8 13
2 MAKÓ FC IVÁNCSA KSE 3 3 0 0 4 1 3 9 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 3 0 2 4 3 1 9
3 MAKÓ FC KOZÁRMISLENY FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 1 1 0 3 0 3 4 5 2 3 0 4 0 4 9
4 MAKÓ FC MAKÓ FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 2 2 1 2 3 -1 8
5 MAKÓ FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 4 0 2 1 1 7
6 MAKÓ FC DUNAÚJVÁROS 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 4 0 1 0 1 7
7 MAKÓ FC SZEOL SC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 3 1 2 1 1 6
8 MAKÓ FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 3 1 2 2 0 6
9 MAKÓ FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 3 1 1 1 0 6
10 MAKÓ FC TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 3 1 2 3 -1 6
11 MAKÓ FC SZENTLŐRINC SE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
12 MAKÓ FC FC DABAS 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 2 4 -2 6
13 MAKÓ FC PMFC 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 1 3 1 4 -3 4
14 MAKÓ FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 3 2 0 2 -2 3
15 MAKÓ FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 0 2 3 1 4 -3 2
16 MAKÓ FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 0 2 3 0 3 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAKÓ FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 0 1 8 2 6 6 2 2 0 0 3 1 2 6 5 4 0 1 11 3 8 12
2 MAKÓ FC DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 3 1 2 6 2 2 0 0 3 1 2 6 5 4 0 1 6 2 4 12
3 MAKÓ FC KOZÁRMISLENY FC 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 1 0 4 0 4 4 5 3 2 0 10 1 9 11
4 MAKÓ FC SZEOL SC 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 2 0 7 1 6 11
5 MAKÓ FC SZENTLŐRINC SE 3 2 0 1 6 2 4 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 3 0 2 7 4 3 9
6 MAKÓ FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 MAKÓ FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 2 1 2 3 5 -2 7
8 MAKÓ FC IVÁNCSA KSE 3 2 0 1 9 4 5 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 0 3 9 6 3 6
9 MAKÓ FC PMFC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 4 4 0 4 5 1 2 2 5 6 -1 5
10 MAKÓ FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 1 2 2 4 7 -3 5
11 MAKÓ FC TAKSONY SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 2 6 -4 2 5 1 2 2 4 8 -4 5
12 MAKÓ FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 1 1 3 5 9 -4 4
13 MAKÓ FC FC DABAS 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 1 1 3 2 1 4 5 1 1 3 4 9 -5 4
14 MAKÓ FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 1 1 3 1 6 -5 4
15 MAKÓ FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 3 4 -1 4
16 MAKÓ FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 0 3 2 12 -10 0 5 1 0 4 4 14 -10 3
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 0-------1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3---------
KOZÁRMISLENY FC
-------2 - 0---3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0---1 - 1---1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------2 - 2----0 - 1-
IVÁNCSA KSE
----3 - 0---1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
-------1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0---------
PAKSI FC II.
-0 - 3-0 - 0-----------
PMFC
----------1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1---0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2----1 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 1------
SZEOL SC
-------4 - 1----0 - 02 - 0-
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-----------

Meccsek

SZEOL SC

2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZENTLŐRINC SE
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEOL SC
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
MAKÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEOL SC
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEOL SC
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEOL SC
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PAKSI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEOL SC
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
INFO
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
10. 28. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 04. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
11. 11. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 17. 13:00
IVÁNCSA KSE
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 25. 13:00
SZEOL SC
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 03. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
03. 10. 14:30
SZEOL SC
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 17. 15:00
PMFC
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 24. 15:00
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 31. 15:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 07. 16:00
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 14. 16:00
FC DABAS
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 21. 16:30
SZEOL SC
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 28. 16:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 17:00
SZEOL SC
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 12. 17:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 19. 17:30
SZEOL SC
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
06. 02. 17:30
SZEOL SC

SZEKSZÁRDI UFC

2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
INFO
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 28. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 04. 13:30
PAKSI FC II.
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
11. 11. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 25. 13:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 03. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 10. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 17. 15:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 24. 15:00
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 31. 15:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 07. 16:00
MAKÓ FC
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
04. 14. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 21. 16:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 28. 16:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 05. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 12. 17:00
FC DABAS
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
05. 19. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 26. 17:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 02. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol