Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 5. forduló

2018.09.02 - 16:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SZIGETVÁRI MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, RIDEG MARTIN
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
90'
45'

Gólok

MÁTÉ JÁNOS

3'

1 - 0

 

MÁTÉ JÁNOS

29'

2 - 0

 

GERMÁN TAMÁS

72'

3 - 0

 

OLÁH GERGŐ

92'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 5 4 0 1 11 3 8 12 10.5
2 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 5 4 0 1 6 2 4 12 9.3
3 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 5 3 2 0 10 1 9 11 10.3
4 SZEOL SC SZEOL SC 5 3 2 0 7 1 6 11 10.5
5 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 5 3 0 2 7 4 3 9 9
6 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 5 2 2 1 6 4 2 8 10.8
7 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 5 2 1 2 3 5 -2 7 3.5
8 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 5 2 0 3 9 6 3 6 11
9 PMFC PMFC 5 1 2 2 5 6 -1 5 3.8
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 5 1 2 2 4 7 -3 5 5.3
11 TAKSONY SE TAKSONY SE 5 1 2 2 4 8 -4 5 6.5
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 1 1 3 5 9 -4 4 8.3
13 FC DABAS FC DABAS 5 1 1 3 4 9 -5 4 9.5
14 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 5 1 1 3 1 6 -5 4 9.8
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 0 4 1 3 4 -1 4 12
16 MAKÓ FC MAKÓ FC 5 1 0 4 4 14 -10 3 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAKÓ FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 1 0 5 0 5 7 2 2 0 0 3 0 3 6 5 4 1 0 8 0 8 13
2 MAKÓ FC IVÁNCSA KSE 3 3 0 0 4 1 3 9 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 3 0 2 4 3 1 9
3 MAKÓ FC KOZÁRMISLENY FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 1 1 0 3 0 3 4 5 2 3 0 4 0 4 9
4 MAKÓ FC MAKÓ FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 2 2 1 2 3 -1 8
5 MAKÓ FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 4 0 2 1 1 7
6 MAKÓ FC DUNAÚJVÁROS 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 4 0 1 0 1 7
7 MAKÓ FC SZEOL SC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 3 1 2 1 1 6
8 MAKÓ FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 3 1 2 2 0 6
9 MAKÓ FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 3 1 1 1 0 6
10 MAKÓ FC TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 3 1 2 3 -1 6
11 MAKÓ FC SZENTLŐRINC SE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
12 MAKÓ FC FC DABAS 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 2 4 -2 6
13 MAKÓ FC PMFC 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 1 3 1 4 -3 4
14 MAKÓ FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 3 2 0 2 -2 3
15 MAKÓ FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 0 2 3 1 4 -3 2
16 MAKÓ FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 0 2 3 0 3 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAKÓ FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 0 1 8 2 6 6 2 2 0 0 3 1 2 6 5 4 0 1 11 3 8 12
2 MAKÓ FC DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 3 1 2 6 2 2 0 0 3 1 2 6 5 4 0 1 6 2 4 12
3 MAKÓ FC KOZÁRMISLENY FC 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 1 0 4 0 4 4 5 3 2 0 10 1 9 11
4 MAKÓ FC SZEOL SC 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 2 0 7 1 6 11
5 MAKÓ FC SZENTLŐRINC SE 3 2 0 1 6 2 4 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 3 0 2 7 4 3 9
6 MAKÓ FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 MAKÓ FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 2 1 2 3 5 -2 7
8 MAKÓ FC IVÁNCSA KSE 3 2 0 1 9 4 5 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 0 3 9 6 3 6
9 MAKÓ FC PMFC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 4 4 0 4 5 1 2 2 5 6 -1 5
10 MAKÓ FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 1 2 2 4 7 -3 5
11 MAKÓ FC TAKSONY SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 2 6 -4 2 5 1 2 2 4 8 -4 5
12 MAKÓ FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 1 1 3 5 9 -4 4
13 MAKÓ FC FC DABAS 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 1 1 3 2 1 4 5 1 1 3 4 9 -5 4
14 MAKÓ FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 1 1 3 1 6 -5 4
15 MAKÓ FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 3 4 -1 4
16 MAKÓ FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 0 3 2 12 -10 0 5 1 0 4 4 14 -10 3
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 0-------1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3---------
KOZÁRMISLENY FC
-------2 - 0---3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0---1 - 1---1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------2 - 2----0 - 1-
IVÁNCSA KSE
----3 - 0---1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
-------1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0---------
PAKSI FC II.
-0 - 3-0 - 0-----------
PMFC
----------1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1---0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2----1 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 1------
SZEOL SC
-------4 - 1----0 - 02 - 0-
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-----------

Meccsek

SZEGED-GROSICS AKADÉMIA

2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
MAKÓ FC
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
INFO
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
10. 28. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 04. 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
11. 11. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Csepel Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 17. 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
11. 25. 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 03. 14:30
PMFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 10. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 17. 15:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 24. 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 31. 15:30
FC DABAS
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 07. 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 14. 16:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 21. 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 28. 16:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 05. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 12. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
05. 19. 17:30
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
06. 02. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

TAKSONY SE

2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
TAKSONY SE
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
TAKSONY SE
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
DUNAÚJVÁROS
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
TAKSONY SE
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
PMFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
INFO
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
10. 28. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 04. 13:30
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 11. 13:30
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
11. 17. 13:00
PAKSI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
11. 25. 13:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 03. 14:30
TAKSONY SE
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 10. 14:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 17. 15:00
TAKSONY SE
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 24. 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 31. 15:30
TAKSONY SE
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 07. 16:00
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 14. 16:00
TAKSONY SE
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 21. 16:30
MAKÓ FC
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
PMFC
04. 28. 16:30
TAKSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 05. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 12. 17:00
TAKSONY SE
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 19. 17:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 26. 17:30
FC DABAS
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
06. 02. 17:30
TAKSONY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol