Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 6. forduló

2018.09.09 - 16:00

Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhely Városi Stadion

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
BÁLINT ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZAHORECZ ROLAND, VRBOVSZKI PÁL
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTLŐRINC SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

NAGY RONALD

 

0 - 2

60'

FONYÓDI BÁLINT

 

0 - 3

93'

TÓTH ADRIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 6 5 0 1 13 3 10 15 10.5
2 SZEOL SC SZEOL SC 6 4 2 0 10 2 8 14 9.2
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 6 4 1 1 8 4 4 13 10
4 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 6 4 0 2 10 4 6 12 9.7
5 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 6 3 3 0 11 2 9 12 9.7
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 3 1 2 4 5 -1 10 6.3
7 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 6 2 3 1 7 5 2 9 9.5
8 TAKSONY SE TAKSONY SE 6 2 2 2 7 9 -2 8 7.5
9 PMFC PMFC 6 1 3 2 5 6 -1 6 7.7
10 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 5 1 2 2 3 5 -2 5 6.6
11 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 6 1 2 3 5 10 -5 5 6.7
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 1 1 3 5 7 -2 4 6.8
13 MAKÓ FC MAKÓ FC 6 1 1 4 4 14 -10 4 7.2
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 0 4 2 3 7 -4 4 9.3
15 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 5 1 0 4 7 9 -2 3 9.4
16 FC DABAS FC DABAS 5 0 1 4 1 11 -10 1 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC DABAS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 1 0 5 0 5 7 3 3 0 0 4 0 4 9 6 5 1 0 9 0 9 16
2 FC DABAS KOZÁRMISLENY FC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 4 0 5 1 4 10
3 FC DABAS DUNAÚJVÁROS 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 2 0 2 1 1 5 6 2 4 0 3 1 2 10
4 FC DABAS SZENTLŐRINC SE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 3 1 2 2 0 9
5 FC DABAS MAKÓ FC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 1 3 -2 5 6 2 3 1 2 3 -1 9
6 FC DABAS IVÁNCSA KSE 2 2 0 0 3 1 2 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 2 1 2 4 4 0 7
7 FC DABAS SZEOL SC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 3 0 0 0 0 3 6 1 4 1 2 1 1 7
8 FC DABAS KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 2 2 0 5 2 0 2 0 1 1 0 2 6 1 4 1 3 3 0 7
9 FC DABAS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 2 1 1 1 0 5 2 0 2 0 1 1 0 2 6 1 4 1 2 2 0 7
10 FC DABAS SZEKSZÁRDI UFC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 4 1 1 1 0 7
11 FC DABAS TAKSONY SE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 1 4 1 3 4 -1 7
12 FC DABAS PMFC 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 1 2 3 1 4 -3 5
13 FC DABAS PAKSI FC II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 3 2 1 3 -2 3
14 FC DABAS BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 3 2 0 2 -2 3
15 FC DABAS RÁKOSMENTE KSK 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 0 3 3 1 4 -3 3
16 FC DABAS FC DABAS 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 3 2 1 5 -4 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC DABAS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 0 1 8 2 6 6 3 3 0 0 5 1 4 9 6 5 0 1 13 3 10 15
2 FC DABAS SZEOL SC 3 2 1 0 6 1 5 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 10 2 8 14
3 FC DABAS DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 3 1 2 6 3 2 1 0 5 3 2 7 6 4 1 1 8 4 4 13
4 FC DABAS SZENTLŐRINC SE 3 2 0 1 6 2 4 6 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 0 2 10 4 6 12
5 FC DABAS KOZÁRMISLENY FC 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 2 0 5 1 4 5 6 3 3 0 11 2 9 12
6 FC DABAS SZEKSZÁRDI UFC 3 2 0 1 3 2 1 6 3 1 1 1 1 3 -2 4 6 3 1 2 4 5 -1 10
7 FC DABAS KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 3 3 0 5 2 1 1 0 4 2 2 4 6 2 3 1 7 5 2 9
8 FC DABAS TAKSONY SE 3 2 0 1 5 3 2 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 6 2 2 2 7 9 -2 8
9 FC DABAS PMFC 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 1 1 1 4 4 0 4 6 1 3 2 5 6 -1 6
10 FC DABAS PAKSI FC II. 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 1 2 2 3 5 -2 5
11 FC DABAS RÁKOSMENTE KSK 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 1 1 4 6 -2 4 6 1 2 3 5 10 -5 5
12 FC DABAS BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 1 1 3 5 7 -2 4
13 FC DABAS MAKÓ FC 2 1 0 1 2 2 0 3 4 0 1 3 2 12 -10 1 6 1 1 4 4 14 -10 4
14 FC DABAS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 3 1 2 5 -3 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 0 4 2 3 7 -4 4
15 FC DABAS IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 6 4 2 3 3 0 0 3 1 5 -4 0 5 1 0 4 7 9 -2 3
16 FC DABAS FC DABAS 3 0 0 3 1 9 -8 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 1 4 1 11 -10 1
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 0-------1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3----0 - 2----
KOZÁRMISLENY FC
-------2 - 0---3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0---1 - 1---1 - 1--0 - 3--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------2 - 2----0 - 1-
IVÁNCSA KSE
--------1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
--1 - 1----1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0---------
PAKSI FC II.
2 - 2--0 - 0-----------
PMFC
-------0 - 0--1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1--1 - 3-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1---0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2---1 - 01 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 1------
SZEOL SC
-------4 - 1----0 - 02 - 0-
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-3 - 1---------

Meccsek

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
FC DABAS
2018. 08. 26. 17:00
Paksi FC Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KECSKEMÉTI TE
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
IVÁNCSA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 11. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
PMFC
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
TAKSONY SE
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 17. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
PAKSI FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 04. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAKÓ FC
2019. 05. 26. 17:30
PMFC Stadion
2019. 05. 26. 17:30
PMFC Stadion
PMFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEKSZÁRDI UFC

SZENTLŐRINC SE

2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZENTLŐRINC SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PAKSI FC II.
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
MAKÓ FC
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 16. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PMFC
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEOL SC
2019. 03. 03. 14:30
Paksi FC Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 17. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KECSKEMÉTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 07. 16:00
PMFC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DUNAÚJVÁROS
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
IVÁNCSA KSE
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZENTLŐRINC SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom