Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 7. forduló

2018.09.16 - 15:30

Szeged, Szegedi Vasutas Sportpálya

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
HANYECZ BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BELICZA BENCE PÉTER, ZAHORECZ ROLAND
SZEOL SC
TAKSONY SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

93'

FARKAS ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 7 5 1 1 14 4 10 16 11.1
2 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 7 5 1 1 10 5 5 16 10.7
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 7 5 0 2 13 5 8 15 10.6
4 SZEOL SC SZEOL SC 7 4 2 1 10 3 7 14 9
5 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 7 3 4 0 12 3 9 13 11.3
6 TAKSONY SE TAKSONY SE 7 3 2 2 8 9 -1 11 6.4
7 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 7 3 1 3 4 6 -2 10 6
8 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 7 2 3 2 8 7 1 9 8.6
9 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 7 2 1 4 12 11 1 7 10.7
10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 7 2 1 4 7 11 -4 7 8.6
11 MAKÓ FC MAKÓ FC 7 2 1 4 5 14 -9 7 6.6
12 PMFC PMFC 7 1 3 3 6 9 -3 6 5.7
13 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 7 1 3 3 4 9 -5 6 7.1
14 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 7 1 2 4 6 12 -6 5 6.7
15 FC DABAS FC DABAS 7 1 2 4 6 13 -7 5 7.7
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 0 5 2 4 8 -4 5 9.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 4 2 1 1 5 1 4 7 3 3 0 0 4 0 4 9 7 5 1 1 9 1 8 16
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 4 2 2 0 2 0 2 8 3 1 2 0 2 1 1 5 7 3 4 0 4 1 3 13
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 3 2 1 0 2 0 2 7 4 1 2 1 1 3 -2 5 7 3 3 1 3 3 0 12
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 4 3 0 1 4 2 2 9 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 3 1 3 5 5 0 10
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 4 1 2 1 1 1 0 5 3 1 2 0 4 1 3 5 7 2 4 1 5 2 3 10
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 2 1 1 1 0 5 3 1 2 0 2 1 1 5 7 2 4 1 3 2 1 10
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 4 1 3 0 2 1 1 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 7 2 4 1 3 3 0 10
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 3 0 1 2 1 5 -4 1 4 2 2 0 2 0 2 8 7 2 3 2 3 5 -2 9
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 4 1 2 1 2 1 1 5 3 0 3 0 0 0 0 3 7 1 5 1 2 1 1 8
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 3 0 3 0 2 2 0 3 4 1 2 1 1 2 -1 5 7 1 5 1 3 4 -1 8
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 2 2 0 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 4 2 3 4 -1 7
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 3 1 2 0 1 0 1 5 4 0 2 2 0 2 -2 2 7 1 4 2 1 2 -1 7
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 2 2 0 4 4 0 2 2 0 2 -2 2 7 1 3 3 2 4 -2 6
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 1 2 1 3 -2 1 4 1 2 1 1 1 0 5 7 1 3 3 2 4 -2 6
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 1 1 2 2 3 -1 4 7 1 3 3 2 5 -3 6
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 0 3 4 2 6 -4 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 4 2 1 1 9 3 6 7 3 3 0 0 5 1 4 9 7 5 1 1 14 4 10 16
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 4 3 0 1 5 2 3 9 3 2 1 0 5 3 2 7 7 5 1 1 10 5 5 16
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 4 3 0 1 9 3 6 9 3 2 0 1 4 2 2 6 7 5 0 2 13 5 8 15
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 4 2 1 1 6 2 4 7 3 2 1 0 4 1 3 7 7 4 2 1 10 3 7 14
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 4 2 2 0 7 2 5 8 3 1 2 0 5 1 4 5 7 3 4 0 12 3 9 13
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 3 2 0 1 5 3 2 6 4 1 2 1 3 6 -3 5 7 3 2 2 8 9 -1 11
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 3 2 0 1 3 2 1 6 4 1 1 2 1 4 -3 4 7 3 1 3 4 6 -2 10
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 3 3 0 5 3 1 1 1 5 4 1 4 7 2 3 2 8 7 1 9
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 11 6 5 7 3 0 0 3 1 5 -4 0 7 2 1 4 12 11 1 7
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 0 3 3 7 -4 3 7 2 1 4 7 11 -4 7
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 3 2 0 1 3 2 1 6 4 0 1 3 2 12 -10 1 7 2 1 4 5 14 -9 7
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 1 1 2 5 7 -2 4 7 1 3 3 6 9 -3 6
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 2 1 2 5 -3 2 4 1 1 2 2 4 -2 4 7 1 3 3 4 9 -5 6
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 1 1 2 5 8 -3 4 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 3 0 0 3 1 9 -8 0 4 1 2 1 5 4 1 5 7 1 2 4 6 13 -7 5
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 3 1 2 5 -3 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 7 0 5 2 4 8 -4 5
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 0----2 - 1--1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3----0 - 2----
KOZÁRMISLENY FC
--1 - 1----2 - 0---3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0---1 - 1---1 - 1--0 - 3--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------2 - 22 - 1---0 - 1-
IVÁNCSA KSE
-2 - 2--3 - 0---1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
--1 - 1----1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0-----1 - 0---
PAKSI FC II.
2 - 20 - 3-0 - 0-----------
PMFC
-------0 - 0--1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1--1 - 3-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 11 - 1--0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2---1 - 01 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 13 - 1-----
SZEOL SC
-------4 - 1----0 - 02 - 00 - 1
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-3 - 1---------

Meccsek

SZEOL SC

2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZENTLŐRINC SE
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEOL SC
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
MAKÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEOL SC
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEOL SC
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEOL SC
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PAKSI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEOL SC
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
INFO
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
10. 28. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 04. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
11. 11. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 17. 13:00
IVÁNCSA KSE
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 25. 13:00
SZEOL SC
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 03. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
03. 10. 14:30
SZEOL SC
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 17. 15:00
PMFC
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 24. 15:00
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 31. 15:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 07. 16:00
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 14. 16:00
FC DABAS
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 21. 16:30
SZEOL SC
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 28. 16:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 17:00
SZEOL SC
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 12. 17:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 19. 17:30
SZEOL SC
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
06. 02. 17:30
SZEOL SC

TAKSONY SE

2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
TAKSONY SE
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
TAKSONY SE
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
DUNAÚJVÁROS
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
TAKSONY SE
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
PMFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
INFO
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
10. 28. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 04. 13:30
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 11. 13:30
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
11. 17. 13:00
PAKSI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
11. 25. 13:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
03. 03. 14:30
TAKSONY SE
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 10. 14:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 17. 15:00
TAKSONY SE
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 24. 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 31. 15:30
TAKSONY SE
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 07. 16:00
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 14. 16:00
TAKSONY SE
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 21. 16:30
MAKÓ FC
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
2019. 04. 28. 16:30
PMFC Stadion
PMFC
04. 28. 16:30
TAKSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 05. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 12. 17:00
TAKSONY SE
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 19. 17:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 26. 17:30
FC DABAS
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
06. 02. 17:30
TAKSONY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol