Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 9. forduló

2018.10.07 - 14:30

Szentlőrinc, Szentlőrinc SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KUBICSEK MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÖRÖS DÁNIEL, RÓZSÁS RITA
SZENTLŐRINC SE
SZEKSZÁRDI UFC
90'
45'

Gólok

NÉMETH MÁRK

56'

1 - 0

 

SILI LUKA

91'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 9 7 0 2 16 5 11 21 9.9
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 9 6 2 1 22 7 15 20 11.4
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 9 6 2 1 14 5 9 20 11
4 SZEOL SC SZEOL SC 9 5 2 2 14 4 10 17 9.4
5 TAKSONY SE TAKSONY SE 9 4 2 3 11 12 -1 14 7.7
6 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 9 3 5 1 12 4 8 14 9.3
7 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 9 4 1 4 5 8 -3 13 6.2
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 3 2 3 10 10 0 11 8.4
9 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 8 3 1 4 13 11 2 10 10.9
10 MAKÓ FC MAKÓ FC 9 3 1 5 7 16 -9 10 6.8
11 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 9 2 4 3 11 12 -1 10 7.9
12 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 9 2 2 5 10 14 -4 8 7.9
13 PMFC PMFC 9 1 3 5 7 14 -7 6 6.2
14 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 8 1 3 4 4 12 -8 6 6.5
15 FC DABAS FC DABAS 8 1 3 4 5 14 -9 6 7.4
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9 0 5 4 4 17 -13 5 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 5 3 1 1 8 1 7 10 4 4 0 0 7 1 6 12 9 7 1 1 15 2 13 22
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 5 2 3 0 2 0 2 9 4 1 3 0 2 1 1 6 9 3 6 0 4 1 3 15
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 5 1 4 0 2 1 1 7 4 2 1 1 2 2 0 7 9 3 5 1 4 3 1 14
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 4 2 1 1 2 1 1 7 5 1 3 1 1 3 -2 6 9 3 4 2 3 4 -1 13
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 2 1 1 3 2 1 7 4 1 2 1 1 1 0 5 8 3 3 2 4 3 1 12
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 3 2 1 7 4 1 1 2 3 3 0 4 8 3 2 3 6 5 1 11
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 5 1 2 2 1 2 -1 5 4 1 3 0 4 1 3 6 9 2 5 2 5 3 2 11
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 5 2 2 1 4 1 3 8 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 2 5 2 4 2 2 11
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 4 2 2 0 2 0 2 8 5 0 3 2 0 2 -2 3 9 2 5 2 2 2 0 11
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 4 0 3 1 2 3 -1 3 5 2 2 1 2 2 0 8 9 2 5 2 4 5 -1 11
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 3 1 1 1 0 6 4 1 2 1 2 4 -2 5 9 2 5 2 3 5 -2 11
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 4 1 1 2 2 5 -3 4 4 1 2 1 1 1 0 5 8 2 3 3 3 6 -3 9
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 5 1 2 2 3 5 -2 5 4 0 3 1 1 2 -1 3 9 1 5 3 4 7 -3 8
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 4 0 3 1 1 3 -2 3 5 1 1 3 2 4 -2 4 9 1 4 4 3 7 -4 7
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 1 2 2 1 3 -2 5 8 1 3 4 2 7 -5 6
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 4 0 3 1 0 1 -1 3 5 0 2 3 3 6 -3 2 9 0 5 4 3 7 -4 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 5 4 0 1 11 3 8 12 4 3 0 1 5 2 3 9 9 7 0 2 16 5 11 21
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 5 3 1 1 14 3 11 10 4 3 1 0 8 4 4 10 9 6 2 1 22 7 15 20
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 5 3 1 1 5 2 3 10 4 3 1 0 9 3 6 10 9 6 2 1 14 5 9 20
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 5 3 1 1 10 2 8 10 4 2 1 1 4 2 2 7 9 5 2 2 14 4 10 17
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 4 2 0 2 6 5 1 6 5 2 2 1 5 7 -2 8 9 4 2 3 11 12 -1 14
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 5 2 2 1 7 3 4 8 4 1 3 0 5 1 4 6 9 3 5 1 12 4 8 14
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 4 3 0 1 4 2 2 9 5 1 1 3 1 6 -5 4 9 4 1 4 5 8 -3 13
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 1 2 1 5 5 0 5 4 2 0 2 5 5 0 6 8 3 2 3 10 10 0 11
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 10 6 4 7 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 3 1 4 13 11 2 10
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 4 2 0 2 4 4 0 6 5 1 1 3 3 12 -9 4 9 3 1 5 7 16 -9 10
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 5 1 3 1 6 6 0 6 4 1 1 2 5 6 -1 4 9 2 4 3 11 12 -1 10
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 4 0 1 3 1 5 -4 1 5 2 1 2 9 9 0 7 9 2 2 5 10 14 -4 8
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 4 0 2 2 2 6 -4 2 5 1 1 3 5 8 -3 4 9 1 3 5 7 14 -7 6
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 1 1 3 2 8 -6 4 8 1 3 4 4 12 -8 6
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 4 1 0 3 2 9 -7 3 4 0 3 1 3 5 -2 3 8 1 3 4 5 14 -9 6
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 0 3 2 2 9 -7 3 4 0 2 2 2 8 -6 2 9 0 5 4 4 17 -13 5
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 00 - 0---2 - 1--1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3----0 - 2--1 - 0-
KOZÁRMISLENY FC
--1 - 1----2 - 0---3 - 00 - 1-1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 40 - 0---1 - 1---1 - 1--0 - 3--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-1 - 1------2 - 22 - 1---0 - 1-
IVÁNCSA KSE
-2 - 2---2 - 0--1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
--1 - 1----1 - 0--3 - 3-0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0-----1 - 0--1 - 2
PAKSI FC II.
2 - 2--0 - 0-0 - 2---------
PMFC
-------0 - 0-1 - 41 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0----0 - 1--0 - 1--1 - 3-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
---5 - 0---4 - 11 - 1--0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2---1 - 01 - 0---1 - 0-----
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 13 - 1--2 - 0--
SZEOL SC
-------4 - 14 - 0---0 - 02 - 00 - 1
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 11 - 23 - 1---------

Meccsek

SZENTLŐRINC SE

2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZENTLŐRINC SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PAKSI FC II.
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
MAKÓ FC
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 09. 16. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PMFC
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 14. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEOL SC
2019. 03. 03. 14:30
Paksi FC Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 17. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KECSKEMÉTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 07. 16:00
PMFC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DUNAÚJVÁROS
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
IVÁNCSA KSE
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZENTLŐRINC SE

SZEKSZÁRDI UFC

2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PAKSI FC II.
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 03. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 23. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 23. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
MAKÓ FC
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
FC DABAS
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KECSKEMÉTI TE
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom