Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 1. forduló

2018.08.05 - 17:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
ZÁM ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, PÉNTEK ZSUZSANNA
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

MÁRTON DÁVID

3'

1 - 0

 

VITÁNYI GERGŐ

30'

2 - 0

 

BÍRÓ TAMÁS

69'

3 - 0

 

 

3 - 1

90'

BESZTERCZEI ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 1 1 0 0 7 1 6 3 16
2 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 3 1 2 3 15
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 13
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 1 0 1 3 14
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 0 1 0 2 2 0 1 7
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 6
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 1 0 0 0 0 1 11
11 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 1 0 0 0 0 1 10
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 3
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 0 1 1 7 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
------0 - 1--------
BKV ELŐRE
-------------1 - 1-
CSEPEL FC
---------1 - 2-----
DUNAHARASZTI MTK
-----------3 - 1---
MÉNFŐCSANAK ESK
----------0 - 0----
ÉRDI VSE
-------2 - 1-------
FC AJKA
--------------7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---------------
MOL VIDI FC II.
---------------
III. KER. TVE
------------2 - 2--
KOMÁROM VSE
---------------
PÁPAI PERUTZ FC
---------------
PÉNZÜGYŐR SE
---------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------------
SÁRVÁR FC
---------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
---------------

Meccsek

DUNAHARASZTI MTK

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC AJKA

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FC AJKA
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom