Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 11. forduló

2018.10.21 - 14:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
HANYECZ BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN, NYERGES ZSOLT
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

WEITNER ÁDÁM
SÓRON TIBOR

12'

1 - 1

 

PLESZKÁN TIBOR

41'

2 - 1

 

SÓRON TIBOR

56'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 11 9 2 0 37 7 30 29 9.2
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 11 6 3 2 24 18 6 21 9.1
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 11 5 4 2 22 23 -1 19 8.4
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 11 5 3 3 17 8 9 18 9.2
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 11 5 2 4 12 12 0 17 8.1
6 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 11 4 3 4 20 17 3 15 8.5
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 11 4 3 4 21 26 -5 15 7.7
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 11 3 6 2 16 12 4 15 8.4
9 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 11 4 2 5 20 21 -1 14 8.8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 3 5 13 24 -11 12 9
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 2 6 3 19 16 3 12 7.8
12 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 11 3 2 6 10 14 -4 11 8
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 11 2 5 4 7 8 -1 11 8.7
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 11 2 5 4 14 17 -3 11 9.4
15 CSEPEL FC CSEPEL FC 11 3 1 7 9 24 -15 10 7.3
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 2 2 7 10 24 -14 8 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 10 1 9 16 5 3 2 0 9 3 6 11 11 8 3 0 19 4 15 27
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 6 5 1 0 9 2 7 16 5 1 2 2 3 4 -1 5 11 6 3 2 12 6 6 21
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 3 3 0 6 6 3 2 1 5 3 2 11 11 4 5 2 8 6 2 17
4 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 4 2 0 7 2 5 14 5 0 3 2 0 4 -4 3 11 4 5 2 7 6 1 17
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 5 3 2 0 6 0 6 11 6 1 2 3 4 5 -1 5 11 4 4 3 10 5 5 16
6 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 1 3 1 1 1 0 6 6 2 4 0 2 0 2 10 11 3 7 1 3 1 2 16
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 6 3 3 9 6 1 2 3 3 5 -2 5 11 4 2 5 9 8 1 14
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 6 4 0 2 6 4 2 12 5 0 2 3 1 8 -7 2 11 4 2 5 7 12 -5 14
9 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 5 2 3 0 3 1 2 9 6 1 2 3 4 7 -3 5 11 3 5 3 7 8 -1 14
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 5 3 2 8 6 1 3 2 2 5 -3 6 11 3 5 3 7 8 -1 14
11 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 5 2 2 1 5 2 3 8 6 1 1 4 3 7 -4 4 11 3 3 5 8 9 -1 12
12 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 1 4 1 5 6 -1 7 5 1 2 2 1 3 -2 5 11 2 6 3 6 9 -3 12
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 6 1 3 2 1 2 -1 6 5 1 1 3 4 5 -1 4 11 2 4 5 5 7 -2 10
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 6 0 4 2 3 5 -2 4 5 1 3 1 1 1 0 6 11 1 7 3 4 6 -2 10
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 1 2 2 3 3 0 5 6 0 3 3 2 8 -6 3 11 1 5 5 5 11 -6 8
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 6 0 3 3 2 8 -6 3 5 1 1 3 2 7 -5 4 11 1 4 6 4 15 -11 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 22 3 19 16 5 4 1 0 15 4 11 13 11 9 2 0 37 7 30 29
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 5 4 0 1 11 7 4 12 6 2 3 1 13 11 2 9 11 6 3 2 24 18 6 21
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 6 2 3 1 12 14 -2 9 5 3 1 1 10 9 1 10 11 5 4 2 22 23 -1 19
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 5 3 1 1 10 2 8 10 6 2 2 2 7 6 1 8 11 5 3 3 17 8 9 18
5 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 6 3 2 1 4 3 1 11 5 2 0 3 8 9 -1 6 11 5 2 4 12 12 0 17
6 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 5 3 1 1 11 5 6 10 6 1 2 3 9 12 -3 5 11 4 3 4 20 17 3 15
7 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 6 3 3 0 16 11 5 12 5 1 0 4 5 15 -10 3 11 4 3 4 21 26 -5 15
8 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 10 5 5 8 6 1 4 1 6 7 -1 7 11 3 6 2 16 12 4 15
9 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 2 1 2 8 8 0 7 6 2 1 3 12 13 -1 7 11 4 2 5 20 21 -1 14
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 2 2 8 12 -4 8 5 1 1 3 5 12 -7 4 11 3 3 5 13 24 -11 12
11 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 9 9 0 6 6 1 3 2 10 7 3 6 11 2 6 3 19 16 3 12
12 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 6 3 0 3 8 9 -1 9 5 0 2 3 2 5 -3 2 11 3 2 6 10 14 -4 11
13 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 2 2 1 5 3 2 8 6 0 3 3 2 5 -3 3 11 2 5 4 7 8 -1 11
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 2 3 1 9 7 2 9 5 0 2 3 5 10 -5 2 11 2 5 4 14 17 -3 11
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 6 2 1 3 6 12 -6 7 5 1 0 4 3 12 -9 3 11 3 1 7 9 24 -15 10
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 1 2 5 7 -2 7 6 0 1 5 5 17 -12 1 11 2 2 7 10 24 -14 8
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1-2 - 32 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 5--0 - 21 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1---4 - 3---
FC AJKA
-7 - 0---2 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3----1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 1-2 - 3---2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0-----4 - 15 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
--2 - 0---1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1-3 - 3-3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 33 - 0-0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1---2 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 11:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 11:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 03. 11:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 10. 14:30
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 17. 15:00
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 23. 15:00
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 31. 13:00
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 07. 16:00
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 14. 13:30
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 21. 16:30
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28. 14:00
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
05. 05. 18:00
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 12. 17:00
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 19. 14:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
05. 26. 17:30
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
06. 02. 17:30
PÉNZÜGYŐR SE

MÉNFŐCSANAK ESK

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 03. 18:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
03. 10. 14:30
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 17. 18:00
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
03. 23. 11:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 31. 18:00
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 07. 16:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
04. 14. 18:00
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
04. 21. 16:30
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 28. 16:30
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
05. 05. 18:00
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 12. 17:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
05. 19. 19:00
FC AJKA
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
05. 26. 17:30
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
06. 02. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol