Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 11. forduló

2018.10.21 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
ZÁM ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RIGÓ MARTIN, PÉNTEK ZSUZSANNA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

VEGA MARTINEZ DIEGO

11'

1 - 0

 

VEGA MARTINEZ DIEGO

35'

2 - 0

 

 

2 - 1

56'

MELCZER VILMOS

 

2 - 2

74'

PINTÉR NIKOLASZ
SKRIBEK ALEN MARTIN

89'

3 - 2

 

 

3 - 3

91'

VARGA ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 11 9 2 0 37 7 30 29 9.2
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 11 6 3 2 24 18 6 21 9.1
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 11 5 4 2 22 23 -1 19 8.4
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 11 5 3 3 17 8 9 18 9.2
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 11 5 2 4 12 12 0 17 8.1
6 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 11 4 3 4 20 17 3 15 8.5
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 11 4 3 4 21 26 -5 15 7.7
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 11 3 6 2 16 12 4 15 8.4
9 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 11 4 2 5 20 21 -1 14 8.8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 3 5 13 24 -11 12 9
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 2 6 3 19 16 3 12 7.8
12 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 11 3 2 6 10 14 -4 11 8
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 11 2 5 4 7 8 -1 11 8.7
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 11 2 5 4 14 17 -3 11 9.4
15 CSEPEL FC CSEPEL FC 11 3 1 7 9 24 -15 10 7.3
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 2 2 7 10 24 -14 8 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 10 1 9 16 5 3 2 0 9 3 6 11 11 8 3 0 19 4 15 27
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 6 5 1 0 9 2 7 16 5 1 2 2 3 4 -1 5 11 6 3 2 12 6 6 21
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 3 3 0 6 6 3 2 1 5 3 2 11 11 4 5 2 8 6 2 17
4 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 4 2 0 7 2 5 14 5 0 3 2 0 4 -4 3 11 4 5 2 7 6 1 17
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 5 3 2 0 6 0 6 11 6 1 2 3 4 5 -1 5 11 4 4 3 10 5 5 16
6 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 1 3 1 1 1 0 6 6 2 4 0 2 0 2 10 11 3 7 1 3 1 2 16
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 6 3 3 9 6 1 2 3 3 5 -2 5 11 4 2 5 9 8 1 14
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 6 4 0 2 6 4 2 12 5 0 2 3 1 8 -7 2 11 4 2 5 7 12 -5 14
9 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 5 2 3 0 3 1 2 9 6 1 2 3 4 7 -3 5 11 3 5 3 7 8 -1 14
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 5 3 2 8 6 1 3 2 2 5 -3 6 11 3 5 3 7 8 -1 14
11 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 5 2 2 1 5 2 3 8 6 1 1 4 3 7 -4 4 11 3 3 5 8 9 -1 12
12 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 1 4 1 5 6 -1 7 5 1 2 2 1 3 -2 5 11 2 6 3 6 9 -3 12
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 6 1 3 2 1 2 -1 6 5 1 1 3 4 5 -1 4 11 2 4 5 5 7 -2 10
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 6 0 4 2 3 5 -2 4 5 1 3 1 1 1 0 6 11 1 7 3 4 6 -2 10
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 1 2 2 3 3 0 5 6 0 3 3 2 8 -6 3 11 1 5 5 5 11 -6 8
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 6 0 3 3 2 8 -6 3 5 1 1 3 2 7 -5 4 11 1 4 6 4 15 -11 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 22 3 19 16 5 4 1 0 15 4 11 13 11 9 2 0 37 7 30 29
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 5 4 0 1 11 7 4 12 6 2 3 1 13 11 2 9 11 6 3 2 24 18 6 21
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 6 2 3 1 12 14 -2 9 5 3 1 1 10 9 1 10 11 5 4 2 22 23 -1 19
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 5 3 1 1 10 2 8 10 6 2 2 2 7 6 1 8 11 5 3 3 17 8 9 18
5 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 6 3 2 1 4 3 1 11 5 2 0 3 8 9 -1 6 11 5 2 4 12 12 0 17
6 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 5 3 1 1 11 5 6 10 6 1 2 3 9 12 -3 5 11 4 3 4 20 17 3 15
7 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 6 3 3 0 16 11 5 12 5 1 0 4 5 15 -10 3 11 4 3 4 21 26 -5 15
8 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 10 5 5 8 6 1 4 1 6 7 -1 7 11 3 6 2 16 12 4 15
9 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 2 1 2 8 8 0 7 6 2 1 3 12 13 -1 7 11 4 2 5 20 21 -1 14
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 2 2 8 12 -4 8 5 1 1 3 5 12 -7 4 11 3 3 5 13 24 -11 12
11 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 9 9 0 6 6 1 3 2 10 7 3 6 11 2 6 3 19 16 3 12
12 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 6 3 0 3 8 9 -1 9 5 0 2 3 2 5 -3 2 11 3 2 6 10 14 -4 11
13 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 2 2 1 5 3 2 8 6 0 3 3 2 5 -3 3 11 2 5 4 7 8 -1 11
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 2 3 1 9 7 2 9 5 0 2 3 5 10 -5 2 11 2 5 4 14 17 -3 11
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 6 2 1 3 6 12 -6 7 5 1 0 4 3 12 -9 3 11 3 1 7 9 24 -15 10
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 1 2 5 7 -2 7 6 0 1 5 5 17 -12 1 11 2 2 7 10 24 -14 8
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1-2 - 32 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 5--0 - 21 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1---4 - 3---
FC AJKA
-7 - 0---2 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3----1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 1-2 - 3---2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0-----4 - 15 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
--2 - 0---1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1-3 - 3-3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 33 - 0-0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1---2 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

ÉRDI VSE

2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
ÉRDI VSE
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom