Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 12. forduló

2018.10.28 - 13:30

Budapest, Csepel Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
RÚSZ MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KURINKA BÉLA, SKOVER PÉTER
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

KOCSIS DÁVID

8'

1 - 0

 

FISLI ANDRÁS

12'

2 - 0

 

 

2 - 1

15'

KESZI ERIK

 

2 - 2

34'

SZABÓ ZSOMBOR ZOLTÁN
SCHMID MÁTÉ

60'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 12 10 2 0 40 7 33 32 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 12 7 3 2 27 18 9 24 9.2
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 12 6 2 4 14 13 1 20 8
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 12 5 4 3 23 25 -2 19 8.3
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 12 5 3 4 18 11 7 18 9.2
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 12 5 3 4 22 26 -4 18 7.6
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 12 5 2 5 23 22 1 17 9.2
8 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 12 4 3 5 21 20 1 15 8.7
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 3 5 15 25 -10 15 8.6
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 12 3 6 3 16 15 1 15 8.4
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 12 3 5 4 10 9 1 14 8.9
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 12 4 1 7 12 26 -14 13 7.5
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 2 6 4 21 19 2 12 8
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 12 3 2 7 10 17 -7 11 7.5
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 12 2 5 5 15 19 -4 11 9.5
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 2 2 8 10 25 -15 8 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 10 1 9 16 6 4 2 0 11 3 8 14 12 9 3 0 21 4 17 30
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 5 1 1 9 3 6 16 5 1 2 2 3 4 -1 5 12 6 3 3 12 7 5 21
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 3 3 0 6 7 3 3 1 7 5 2 12 12 4 6 2 10 8 2 18
4 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 4 2 0 7 2 5 14 6 0 4 2 0 4 -4 4 12 4 6 2 7 6 1 18
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 6 3 3 0 7 1 6 12 6 1 2 3 4 5 -1 5 12 4 5 3 11 6 5 17
6 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 3 3 0 5 1 4 12 6 1 2 3 4 7 -3 5 12 4 5 3 9 8 1 17
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 1 3 1 1 1 0 6 7 2 5 0 3 1 2 11 12 3 8 1 4 2 2 17
8 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 6 3 2 1 6 2 4 11 6 1 1 4 3 7 -4 4 12 4 3 5 9 9 0 15
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 7 4 1 2 6 4 2 13 5 0 2 3 1 8 -7 2 12 4 3 5 7 12 -5 15
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 1 4 1 5 6 -1 7 6 2 2 2 2 3 -1 8 12 3 6 3 7 9 -2 15
11 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 6 3 3 9 7 1 2 4 3 6 -3 5 12 4 2 6 9 9 0 14
12 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 5 3 2 8 7 1 3 3 2 7 -5 6 12 3 5 4 7 10 -3 14
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 7 1 4 2 1 2 -1 7 5 1 1 3 4 5 -1 4 12 2 5 5 5 7 -2 11
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 7 0 4 3 3 7 -4 4 5 1 3 1 1 1 0 6 12 1 7 4 4 8 -4 10
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 1 2 2 3 3 0 5 7 0 4 3 2 8 -6 4 12 1 6 5 5 11 -6 9
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 7 0 4 3 4 10 -6 4 5 1 1 3 2 7 -5 4 12 1 5 6 6 17 -11 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 22 3 19 16 6 5 1 0 18 4 14 16 12 10 2 0 40 7 33 32
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 5 0 1 14 7 7 15 6 2 3 1 13 11 2 9 12 7 3 2 27 18 9 24
3 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 7 4 2 1 6 4 2 14 5 2 0 3 8 9 -1 6 12 6 2 4 14 13 1 20
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 2 3 2 13 16 -3 9 5 3 1 1 10 9 1 10 12 5 4 3 23 25 -2 19
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 11 5 6 10 6 2 2 2 7 6 1 8 12 5 3 4 18 11 7 18
6 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 7 4 3 0 17 11 6 15 5 1 0 4 5 15 -10 3 12 5 3 4 22 26 -4 18
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 2 1 2 8 8 0 7 7 3 1 3 15 14 1 10 12 5 2 5 23 22 1 17
8 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 6 3 1 2 12 8 4 10 6 1 2 3 9 12 -3 5 12 4 3 5 21 20 1 15
9 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 2 2 8 12 -4 8 6 2 1 3 7 13 -6 7 12 4 3 5 15 25 -10 15
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 10 5 5 8 7 1 4 2 6 10 -4 7 12 3 6 3 16 15 1 15
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 2 2 1 5 3 2 8 7 1 3 3 5 6 -1 6 12 3 5 4 10 9 1 14
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 7 3 1 3 9 14 -5 10 5 1 0 4 3 12 -9 3 12 4 1 7 12 26 -14 13
13 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 9 9 0 6 7 1 3 3 12 10 2 6 12 2 6 4 21 19 2 12
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 7 3 0 4 8 12 -4 9 5 0 2 3 2 5 -3 2 12 3 2 7 10 17 -7 11
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 2 3 1 9 7 2 9 6 0 2 4 6 12 -6 2 12 2 5 5 15 19 -4 11
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 1 2 5 7 -2 7 7 0 1 6 5 18 -13 1 12 2 2 8 10 25 -15 8
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 3-2 - 32 - 10 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2--3 - 3----1 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 5-0 - 21 - 2---3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---3 - 2---1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--0 - 0---0 - 0--2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2-2 - 1---3 - 04 - 3---
FC AJKA
-7 - 0---2 - 0--1 - 05 - 2--0 - 0-7 - 1
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 12 - 3-1 - 3--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 3--1 - 10 - 5--2 - 2-1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0-----4 - 15 - 0-1 - 3-
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3----1 - 10 - 22 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 23 - 05 - 2---1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
--2 - 0---1 - 41 - 3---0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1-3 - 3---0 - 23 - 3-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3-0 - 0-3 - 0--1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2----2 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

CSEPEL FC

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 12. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2018. 08. 12. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL VIDI FC II.
CSEPEL FC
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC AJKA
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSEPEL FC
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
INFO
CSEPEL FC
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
11. 25. 13:00
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 03. 14:30
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 10. 14:30
CSEPEL FC
2019. 03. 16. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 16. 15:00
CSEPEL FC
2019. 03. 24. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 24. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 24. 15:00
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
03. 31. 15:30
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 07. 16:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 14. 16:00
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 21. 16:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
04. 28. 16:30
CSEPEL FC
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 05. 17:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 12. 17:00
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 19. 17:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 26. 17:30
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 02. 17:30
SÁRVÁR FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2018. 10. 14. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
INFO
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11. 25. 11:00
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 03. 14:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 10. 14:30
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 17. 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 24. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 24. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 24. 15:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 31. 15:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 07. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 14. 16:00
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 21. 16:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 28. 16:30
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 05. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 12. 17:00
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 19. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 26. 17:30
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
06. 02. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol