Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 13. forduló

2018.11.04 - 13:30

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KATONA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAROZSI GÁBOR BENCE, MOLNÁR ALEX
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

PLESZKÁN TIBOR

 

0 - 2

94'

KOKENSZKY NORBERT IMRE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 13 11 2 0 44 7 37 35 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 13 8 3 2 28 18 10 27 9.1
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 13 6 4 3 25 25 0 22 8.9
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 13 6 3 4 19 11 8 21 9.3
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 13 6 2 5 14 17 -3 20 8
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 13 5 3 5 23 28 -5 18 8.8
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 13 4 6 3 20 16 4 18 8.5
8 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 13 5 2 6 23 23 0 17 8.3
9 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 13 4 4 5 22 21 1 16 8.7
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 3 6 15 26 -11 15 7.8
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 3 6 4 23 20 3 15 8.2
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 13 3 6 4 11 10 1 15 8.3
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 13 4 2 7 13 19 -6 14 8.1
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 13 4 1 8 13 30 -17 13 7.8
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 2 5 6 15 21 -6 11 8.5
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 13 2 2 9 12 28 -16 8 8.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 7 6 1 0 11 1 10 19 6 4 2 0 11 3 8 14 13 10 3 0 22 4 18 33
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 5 1 1 9 3 6 16 6 2 2 2 4 4 0 8 13 7 3 3 13 7 6 24
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 1 4 1 3 3 0 7 7 3 3 1 7 5 2 12 13 4 7 2 10 8 2 19
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 6 3 3 0 7 1 6 12 7 1 3 3 4 5 -1 6 13 4 6 3 11 6 5 18
5 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 3 3 0 5 1 4 12 7 1 3 3 4 7 -3 6 13 4 6 3 9 8 1 18
6 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 7 4 2 1 7 3 4 14 6 0 4 2 0 4 -4 4 13 4 6 3 7 7 0 18
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 6 1 4 1 1 1 0 7 7 2 5 0 3 1 2 11 13 3 9 1 4 2 2 18
8 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 6 3 2 1 6 2 4 11 7 1 2 4 3 7 -4 5 13 4 4 5 9 9 0 16
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 7 4 1 2 6 4 2 13 6 0 3 3 1 8 -7 3 13 4 4 5 7 12 -5 16
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 1 5 1 5 6 -1 8 6 2 2 2 2 3 -1 8 13 3 7 3 7 9 -2 16
11 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 6 3 1 2 6 3 3 10 7 1 2 4 3 6 -3 5 13 4 3 6 9 9 0 15
12 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 6 2 3 1 6 4 2 9 7 1 3 3 2 7 -5 6 13 3 6 4 8 11 -3 15
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 7 0 4 3 3 7 -4 4 6 2 3 1 3 1 2 9 13 2 7 4 6 8 -2 13
14 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 7 1 4 2 1 2 -1 7 6 1 1 4 4 6 -2 4 13 2 5 6 5 8 -3 11
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 1 2 3 3 5 -2 5 7 0 4 3 2 8 -6 4 13 1 6 6 5 13 -8 9
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 7 0 4 3 4 10 -6 4 6 1 2 3 3 8 -5 5 13 1 6 6 7 18 -11 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 7 6 1 0 26 3 23 19 6 5 1 0 18 4 14 16 13 11 2 0 44 7 37 35
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 5 0 1 14 7 7 15 7 3 3 1 14 11 3 12 13 8 3 2 28 18 10 27
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 2 3 2 13 16 -3 9 6 4 1 1 12 9 3 13 13 6 4 3 25 25 0 22
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 11 5 6 10 7 3 2 2 8 6 2 11 13 6 3 4 19 11 8 21
5 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 7 4 2 1 6 4 2 14 6 2 0 4 8 13 -5 6 13 6 2 5 14 17 -3 20
6 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 7 4 3 0 17 11 6 15 6 1 0 5 6 17 -11 3 13 5 3 5 23 28 -5 18
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 6 3 2 1 14 6 8 11 7 1 4 2 6 10 -4 7 13 4 6 3 20 16 4 18
8 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 6 2 1 3 8 9 -1 7 7 3 1 3 15 14 1 10 13 5 2 6 23 23 0 17
9 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 6 3 1 2 12 8 4 10 7 1 3 3 10 13 -3 6 13 4 4 5 22 21 1 16
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 2 3 8 13 -5 8 6 2 1 3 7 13 -6 7 13 4 3 6 15 26 -11 15
11 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 3 1 11 10 1 9 7 1 3 3 12 10 2 6 13 3 6 4 23 20 3 15
12 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 6 2 3 1 6 4 2 9 7 1 3 3 5 6 -1 6 13 3 6 4 11 10 1 15
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 7 3 0 4 8 12 -4 9 6 1 2 3 5 7 -2 5 13 4 2 7 13 19 -6 14
14 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 7 3 1 3 9 14 -5 10 6 1 0 5 4 16 -12 3 13 4 1 8 13 30 -17 13
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 7 2 3 2 9 9 0 9 6 0 2 4 6 12 -6 2 13 2 5 6 15 21 -6 11
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 2 1 3 7 10 -3 7 7 0 1 6 5 18 -13 1 13 2 2 9 12 28 -16 8
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3---1 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 5--0 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 20 - 2-1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1---0 - 0--0 - 0--2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3---
FC AJKA
-7 - 0--4 - 02 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 30 - 1---1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 11 - 32 - 3---2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2-1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0-----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
--4 - 1---1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 0---1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 1-3 - 3-3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1--0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

DUNAHARASZTI MTK

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 03. 14:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 10. 14:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 17. 15:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
03. 23. 15:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 31. 15:30
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
04. 07. 11:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 14. 16:00
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 21. 16:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 28. 16:30
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
05. 05. 17:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 12. 17:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 19. 14:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 26. 17:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
06. 02. 17:30
FC AJKA

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 11:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 11:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 03. 11:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 10. 14:30
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 17. 15:00
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 23. 15:00
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 31. 13:00
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 07. 16:00
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 14. 13:30
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 21. 16:30
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28. 14:00
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
05. 05. 18:00
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 12. 17:00
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 19. 14:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
05. 26. 17:30
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
06. 02. 17:30
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol