Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 14. forduló

2018.11.11 - 13:30

Zalaegerszeg, Andráshida SC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
BANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PERÁK ANDRÁS, ORSZÁG PÉTER
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

61'

GANBOLD GANBAYAR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 14 12 2 0 46 7 39 38 8.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 14 8 4 2 29 19 10 28 9.4
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 7 3 4 23 11 12 24 9.4
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 6 4 4 25 27 -2 22 8.4
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 14 5 6 3 26 18 8 21 8.4
6 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 14 6 2 6 17 22 -5 20 8.6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 5 3 6 19 26 -7 18 8.4
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 5 3 6 25 34 -9 18 8.4
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 4 6 4 24 20 4 18 8.6
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 14 5 2 7 23 24 -1 17 8.4
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 14 5 1 8 14 30 -16 16 8
12 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 14 4 4 6 22 25 -3 16 8.4
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 14 3 7 4 12 11 1 16 8
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 4 2 8 13 20 -7 14 8.4
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 14 3 2 9 17 31 -14 11 8.4
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 14 2 5 7 15 25 -10 11 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 7 6 1 0 11 1 10 19 7 4 3 0 11 3 8 15 14 10 4 0 22 4 18 34
2 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 8 5 2 1 9 3 6 17 6 2 2 2 4 4 0 8 14 7 4 3 13 7 6 25
3 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 6 3 3 0 7 1 6 12 8 2 3 3 5 5 0 9 14 5 6 3 12 6 6 21
4 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 7 4 3 0 6 1 5 15 7 1 3 3 4 7 -3 6 14 5 6 3 10 8 2 21
5 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 1 4 1 3 3 0 7 8 3 4 1 7 5 2 13 14 4 8 2 10 8 2 20
6 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 1 5 1 5 6 -1 8 7 3 2 2 3 3 0 11 14 4 7 3 8 9 -1 19
7 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 6 2 3 1 6 4 2 9 8 2 3 3 6 8 -2 9 14 4 6 4 12 12 0 18
8 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 4 2 2 7 4 3 14 6 0 4 2 0 4 -4 4 14 4 6 4 7 8 -1 18
9 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 6 1 4 1 1 1 0 7 8 2 5 1 3 2 1 11 14 3 9 2 4 3 1 18
10 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 7 3 2 2 6 3 3 11 7 1 2 4 3 7 -4 5 14 4 4 6 9 10 -1 16
11 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 8 4 1 3 7 8 -1 13 6 0 3 3 1 8 -7 3 14 4 4 6 8 16 -8 16
12 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 6 3 1 2 6 3 3 10 8 1 2 5 3 7 -4 5 14 4 3 7 9 10 -1 15
13 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 8 0 5 3 3 7 -4 5 6 2 3 1 3 1 2 9 14 2 8 4 6 8 -2 14
14 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 6 1 2 3 3 5 -2 5 8 1 4 3 6 11 -5 7 14 2 6 6 9 16 -7 12
15 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 8 1 4 3 5 10 -5 7 6 1 2 3 3 8 -5 5 14 2 6 6 8 18 -10 12
16 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 8 1 4 3 4 6 -2 7 6 1 1 4 4 6 -2 4 14 2 5 7 8 12 -4 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 7 6 1 0 26 3 23 19 7 6 1 0 20 4 16 19 14 12 2 0 46 7 39 38
2 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 7 5 1 1 15 8 7 16 7 3 3 1 14 11 3 12 14 8 4 2 29 19 10 28
3 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 6 3 1 2 11 5 6 10 8 4 2 2 12 6 6 14 14 7 3 4 23 11 12 24
4 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 8 2 3 3 13 18 -5 9 6 4 1 1 12 9 3 13 14 6 4 4 25 27 -2 22
5 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 6 3 2 1 14 6 8 11 8 2 4 2 12 12 0 10 14 5 6 3 26 18 8 21
6 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 8 4 2 2 9 9 0 14 6 2 0 4 8 13 -5 6 14 6 2 6 17 22 -5 20
7 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 2 3 8 13 -5 8 7 3 1 3 11 13 -2 10 14 5 3 6 19 26 -7 18
8 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 8 4 3 1 19 17 2 15 6 1 0 5 6 17 -11 3 14 5 3 6 25 34 -9 18
9 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 3 1 11 10 1 9 8 2 3 3 13 10 3 9 14 4 6 4 24 20 4 18
10 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 6 2 1 3 8 9 -1 7 8 3 1 4 15 15 0 10 14 5 2 7 23 24 -1 17
11 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 8 4 1 3 10 14 -4 13 6 1 0 5 4 16 -12 3 14 5 1 8 14 30 -16 16
12 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 7 3 1 3 12 12 0 10 7 1 3 3 10 13 -3 6 14 4 4 6 22 25 -3 16
13 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 6 2 3 1 6 4 2 9 8 1 4 3 6 7 -1 7 14 3 7 4 12 11 1 16
14 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 8 3 0 5 8 13 -5 9 6 1 2 3 5 7 -2 5 14 4 2 8 13 20 -7 14
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 6 2 1 3 7 10 -3 7 8 1 1 6 10 21 -11 4 14 3 2 9 17 31 -14 11
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 2 3 3 9 13 -4 9 6 0 2 4 6 12 -6 2 14 2 5 7 15 25 -10 11
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1--0 - 1-2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3--2 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 0-0 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 20 - 2-1 - 13 - 1-0 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1---0 - 0--0 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 1-
FC AJKA
-7 - 0--4 - 02 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 30 - 1---1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 1--2 - 2-1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0-----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
--4 - 1---1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 0---1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 1-3 - 3-3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1--0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

TARR ANDRÁSHIDA SC

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom