Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 15. forduló

2018.11.17 - 13:00

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
MÓRI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, PÉNTEK ZSUZSANNA
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

KATONA ATTILA

11'

1 - 0

 

KENESEI KRISZTIÁN

65'

2 - 0

 

 

2 - 1

80'

KOÓS GÁBOR
VINCZE VIKTOR

93'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 15 13 2 0 51 7 44 41 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 15 8 4 3 30 22 8 28 8.9
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 15 8 3 4 26 12 14 27 8.9
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 15 7 4 4 27 28 -1 25 8.8
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 15 6 6 3 28 19 9 24 8.7
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 6 3 6 20 26 -6 21 8.7
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 5 6 4 26 21 5 21 8.6
8 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 15 6 2 7 25 24 1 20 8.5
9 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 15 6 2 7 18 24 -6 20 8.5
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 15 4 7 4 13 11 2 19 8.4
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 15 5 3 7 25 36 -11 18 8.3
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 15 5 1 9 14 31 -17 16 8.3
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 15 4 4 7 22 26 -4 16 8.2
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 15 4 2 9 14 22 -8 14 8.1
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 15 3 2 10 18 33 -15 11 8.1
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 15 2 5 8 15 30 -15 11 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 8 7 1 0 15 1 14 22 7 4 3 0 11 3 8 15 15 11 4 0 26 4 22 37
2 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 8 5 2 1 9 3 6 17 7 3 2 2 6 4 2 11 15 8 4 3 15 7 8 28
3 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 7 4 3 0 8 1 7 15 8 2 3 3 5 5 0 9 15 6 6 3 13 6 7 24
4 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 4 1 4 3 1 10 8 3 4 1 7 5 2 13 15 5 8 2 11 8 3 23
5 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 7 3 3 1 8 4 4 12 8 2 3 3 6 8 -2 9 15 5 6 4 14 12 2 21
6 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 7 4 3 0 6 1 5 15 8 1 3 4 4 8 -4 6 15 5 6 4 10 9 1 21
7 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 1 6 1 5 6 -1 9 7 3 2 2 3 3 0 11 15 4 8 3 8 9 -1 20
8 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 7 1 5 1 1 1 0 8 8 2 5 1 3 2 1 11 15 3 10 2 4 3 1 19
9 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 7 4 1 2 7 3 4 13 8 1 2 5 3 7 -4 5 15 5 3 7 10 10 0 18
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 4 2 2 7 4 3 14 7 0 4 3 0 8 -8 4 15 4 6 5 7 12 -5 18
11 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 7 3 2 2 6 3 3 11 8 1 3 4 3 7 -4 6 15 4 5 6 9 10 -1 17
12 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 8 4 1 3 7 8 -1 13 7 0 3 4 1 9 -8 3 15 4 4 7 8 17 -9 16
13 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 8 0 5 3 3 7 -4 5 7 2 3 2 3 3 0 9 15 2 8 5 6 10 -4 14
14 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 8 1 4 3 5 10 -5 7 7 1 3 3 3 8 -5 6 15 2 7 6 8 18 -10 13
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 7 1 2 4 3 7 -4 5 8 1 4 3 6 11 -5 7 15 2 6 7 9 18 -9 12
16 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 8 1 4 3 4 6 -2 7 7 1 1 5 4 7 -3 4 15 2 5 8 8 13 -5 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 8 7 1 0 31 3 28 22 7 6 1 0 20 4 16 19 15 13 2 0 51 7 44 41
2 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 7 5 1 1 15 8 7 16 8 3 3 2 15 14 1 12 15 8 4 3 30 22 8 28
3 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 7 4 1 2 14 6 8 13 8 4 2 2 12 6 6 14 15 8 3 4 26 12 14 27
4 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 8 2 3 3 13 18 -5 9 7 5 1 1 14 10 4 16 15 7 4 4 27 28 -1 25
5 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 7 4 2 1 16 7 9 14 8 2 4 2 12 12 0 10 15 6 6 3 28 19 9 24
6 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 2 3 9 13 -4 11 7 3 1 3 11 13 -2 10 15 6 3 6 20 26 -6 21
7 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 3 1 13 11 2 12 8 2 3 3 13 10 3 9 15 5 6 4 26 21 5 21
8 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 7 3 1 3 10 9 1 10 8 3 1 4 15 15 0 10 15 6 2 7 25 24 1 20
9 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 8 4 2 2 9 9 0 14 7 2 0 5 9 15 -6 6 15 6 2 7 18 24 -6 20
10 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 7 3 3 1 7 4 3 12 8 1 4 3 6 7 -1 7 15 4 7 4 13 11 2 19
11 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 8 4 3 1 19 17 2 15 7 1 0 6 6 19 -13 3 15 5 3 7 25 36 -11 18
12 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 8 4 1 3 10 14 -4 13 7 1 0 6 4 17 -13 3 15 5 1 9 14 31 -17 16
13 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 7 3 1 3 12 12 0 10 8 1 3 4 10 14 -4 6 15 4 4 7 22 26 -4 16
14 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 8 3 0 5 8 13 -5 9 7 1 2 4 6 9 -3 5 15 4 2 9 14 22 -8 14
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 7 2 1 4 8 12 -4 7 8 1 1 6 10 21 -11 4 15 3 2 10 18 33 -15 11
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 2 3 3 9 13 -4 9 7 0 2 5 6 17 -11 2 15 2 5 8 15 30 -15 11
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1--0 - 1-2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3--2 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 0-0 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 20 - 2-1 - 13 - 1-0 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1---0 - 0--0 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 1-
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
-2 - 0-4 - 21 - 30 - 1---1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 1--2 - 2-1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 1---1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 0---1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 3-3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-1 - 0---1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 03. 14:30
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 10. 14:30
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 17. 18:00
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 23. 15:00
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 31. 15:30
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 07. 16:00
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
04. 14. 16:00
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 21. 16:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 28. 16:30
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 05. 17:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 12. 17:00
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 19. 17:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 26. 17:30
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 02. 17:30
KOMÁROM VSE

ÉRDI VSE

2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
ÉRDI VSE
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 03. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 10. 14:30
CSEPEL FC
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 17. 15:00
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 23. 15:00
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 31. 18:00
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 07. 16:00
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 14. 16:00
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 21. 16:30
FC AJKA
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
04. 28. 16:30
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 05. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 12. 17:00
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 19. 17:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 26. 17:30
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 02. 17:30
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol