Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 16. forduló

2018.11.25 - 13:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KATONA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILLÉS TAMÁS, VARGA GÁBOR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 16 14 2 0 55 10 45 44 8.9
2 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 16 9 3 4 30 14 16 30 9.1
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 15 8 4 3 30 22 8 28 8.9
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 15 7 4 4 27 28 -1 25 8.8
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 16 6 7 3 31 22 9 25 8.6
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 16 6 3 7 26 25 1 21 9
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 16 6 3 7 21 27 -6 21 8.4
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 16 6 3 7 23 30 -7 21 8.1
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 5 6 4 26 21 5 21 8.5
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 16 4 8 4 13 11 2 20 8.6
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 16 5 4 7 25 36 -11 19 8.4
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 5 1 10 16 35 -19 16 7.9
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 15 4 4 7 22 26 -4 16 8.2
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 4 3 9 15 23 -8 15 8
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 16 3 5 8 16 30 -14 14 8.6
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 16 3 2 11 18 34 -16 11 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 8 7 1 0 15 1 14 22 8 4 3 1 12 5 7 15 16 11 4 1 27 6 21 37
2 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 8 5 3 0 11 2 9 18 8 2 3 3 5 5 0 9 16 7 6 3 16 7 9 27
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 4 2 1 7 3 4 14 8 3 3 2 7 5 2 12 15 7 5 3 14 8 6 26
4 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 5 1 5 4 1 11 7 3 4 0 7 3 4 13 15 5 9 1 12 7 5 24
5 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 2 6 1 7 7 0 12 7 3 2 2 3 3 0 11 16 5 8 3 10 10 0 23
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 8 3 5 16 8 1 2 5 3 7 -4 5 16 6 3 7 11 10 1 21
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 8 3 3 2 8 5 3 12 8 2 3 3 6 8 -2 9 16 5 6 5 14 13 1 21
8 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 3 3 0 5 1 4 12 9 2 3 4 6 9 -3 9 15 5 6 4 11 10 1 21
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 8 1 6 1 1 1 0 9 8 2 5 1 3 2 1 11 16 3 11 2 4 3 1 20
10 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 8 4 2 2 7 4 3 14 8 0 5 3 0 8 -8 5 16 4 7 5 7 12 -5 19
11 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 8 3 2 3 7 5 2 11 7 1 3 3 3 6 -3 6 15 4 5 6 10 11 -1 17
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 8 4 1 3 7 8 -1 13 8 0 4 4 1 9 -8 4 16 4 5 7 8 17 -9 17
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 8 1 4 3 4 6 -2 7 8 2 1 5 5 7 -2 7 16 3 5 8 9 13 -4 14
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 8 0 5 3 3 7 -4 5 8 2 3 3 3 4 -1 9 16 2 8 6 6 11 -5 14
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 1 3 4 3 7 -4 6 8 1 4 3 6 11 -5 7 16 2 7 7 9 18 -9 13
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 8 1 4 3 5 10 -5 7 8 1 3 4 4 11 -7 6 16 2 7 7 9 21 -12 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 8 7 1 0 31 3 28 22 8 7 1 0 24 7 17 22 16 14 2 0 55 10 45 44
2 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 8 5 1 2 18 8 10 16 8 4 2 2 12 6 6 14 16 9 3 4 30 14 16 30
3 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 4 1 1 13 7 6 13 9 4 3 2 17 15 2 15 15 8 4 3 30 22 8 28
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 2 2 3 11 16 -5 8 8 5 2 1 16 12 4 17 15 7 4 4 27 28 -1 25
5 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 8 4 3 1 19 10 9 15 8 2 4 2 12 12 0 10 16 6 7 3 31 22 9 25
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 11 10 1 11 8 3 1 4 15 15 0 10 16 6 3 7 26 25 1 21
7 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 8 4 2 2 9 9 0 14 8 2 1 5 12 18 -6 7 16 6 3 7 21 27 -6 21
8 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 2 4 12 17 -5 11 7 3 1 3 11 13 -2 10 16 6 3 7 23 30 -7 21
9 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 4 1 15 13 2 13 7 2 2 3 11 8 3 8 15 5 6 4 26 21 5 21
10 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 8 3 4 1 7 4 3 13 8 1 4 3 6 7 -1 7 16 4 8 4 13 11 2 20
11 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 8 4 3 1 19 17 2 15 8 1 1 6 6 19 -13 4 16 5 4 7 25 36 -11 19
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 8 4 1 3 10 14 -4 13 8 1 0 7 6 21 -15 3 16 5 1 10 16 35 -19 16
13 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 8 3 1 4 13 14 -1 10 7 1 3 3 9 12 -3 6 15 4 4 7 22 26 -4 16
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 8 3 0 5 8 13 -5 9 8 1 3 4 7 10 -3 6 16 4 3 9 15 23 -8 15
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 8 2 3 3 9 13 -4 9 8 1 2 5 7 17 -10 5 16 3 5 8 16 30 -14 14
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 2 1 5 8 13 -5 7 8 1 1 6 10 21 -11 4 16 3 2 11 18 34 -16 11
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1--0 - 1-2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3--2 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 0-0 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 20 - 2-1 - 13 - 1-0 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1---0 - 0--0 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2-----3 - 04 - 3-1 - 1-
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 1---1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0--1 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 1----1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 1-3 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 3-3 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 0---1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ

FC AJKA

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
FC AJKA
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC AJKA
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC AJKA
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 30. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC AJKA
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC AJKA
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
FC AJKA
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SÁRVÁR FC
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CSEPEL FC
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC AJKA
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC AJKA
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC AJKA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom