Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 16. forduló

2018.11.25 - 13:00

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SZALAI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOHOS MILÁN, GYÜRÜSI PÉTER
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
90'
45'

Gólok

VÉGH TIBOR

7'

1 - 0

 

KENESEI KRISZTIÁN

27'

2 - 0

 

KENESEI KRISZTIÁN

38'

3 - 0

 

 

3 - 1

41'

KOCSIS DÁVID
VÉGH TIBOR

47'

4 - 1

 

 

4 - 2

90'

FISLI ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 16 14 2 0 55 10 45 44 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 9 4 3 32 23 9 31 9.2
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 16 9 3 4 30 14 16 30 9.1
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 16 7 5 4 29 30 -1 26 8.6
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 16 6 7 3 31 22 9 25 8.7
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 5 7 4 28 23 5 22 8.4
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 16 6 3 7 26 25 1 21 8.9
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 16 6 3 7 21 27 -6 21 8.3
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 16 6 3 7 23 30 -7 21 8
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 16 4 8 4 13 11 2 20 8.6
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 16 5 4 7 25 36 -11 19 8.4
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 5 1 10 16 35 -19 16 7.9
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 16 4 4 8 23 28 -5 16 7.8
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 4 3 9 15 23 -8 15 8.1
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 16 3 5 8 16 30 -14 14 8.6
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 16 3 2 11 18 34 -16 11 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 8 7 1 0 15 1 14 22 8 4 3 1 12 5 7 15 16 11 4 1 27 6 21 37
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 8 5 2 1 9 3 6 17 8 3 3 2 7 5 2 12 16 8 5 3 16 8 8 29
3 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 8 5 3 0 11 2 9 18 8 2 3 3 5 5 0 9 16 7 6 3 16 7 9 27
4 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 7 4 3 0 6 1 5 15 9 2 3 4 6 9 -3 9 16 6 6 4 12 10 2 24
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 5 1 5 4 1 11 8 3 4 1 7 5 2 13 16 5 9 2 12 9 3 24
6 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 2 6 1 7 7 0 12 7 3 2 2 3 3 0 11 16 5 8 3 10 10 0 23
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 8 3 5 16 8 1 2 5 3 7 -4 5 16 6 3 7 11 10 1 21
8 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 8 3 3 2 8 5 3 12 8 2 3 3 6 8 -2 9 16 5 6 5 14 13 1 21
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 8 1 6 1 1 1 0 9 8 2 5 1 3 2 1 11 16 3 11 2 4 3 1 20
10 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 8 4 2 2 7 4 3 14 8 0 5 3 0 8 -8 5 16 4 7 5 7 12 -5 19
11 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 8 3 2 3 7 5 2 11 8 1 3 4 3 7 -4 6 16 4 5 7 10 12 -2 17
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 8 4 1 3 7 8 -1 13 8 0 4 4 1 9 -8 4 16 4 5 7 8 17 -9 17
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 8 1 4 3 4 6 -2 7 8 2 1 5 5 7 -2 7 16 3 5 8 9 13 -4 14
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 8 0 5 3 3 7 -4 5 8 2 3 3 3 4 -1 9 16 2 8 6 6 11 -5 14
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 1 3 4 3 7 -4 6 8 1 4 3 6 11 -5 7 16 2 7 7 9 18 -9 13
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 8 1 4 3 5 10 -5 7 8 1 3 4 4 11 -7 6 16 2 7 7 9 21 -12 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 8 7 1 0 31 3 28 22 8 7 1 0 24 7 17 22 16 14 2 0 55 10 45 44
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 7 5 1 1 15 8 7 16 9 4 3 2 17 15 2 15 16 9 4 3 32 23 9 31
3 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 8 5 1 2 18 8 10 16 8 4 2 2 12 6 6 14 16 9 3 4 30 14 16 30
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 8 2 3 3 13 18 -5 9 8 5 2 1 16 12 4 17 16 7 5 4 29 30 -1 26
5 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 8 4 3 1 19 10 9 15 8 2 4 2 12 12 0 10 16 6 7 3 31 22 9 25
6 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 4 1 15 13 2 13 8 2 3 3 13 10 3 9 16 5 7 4 28 23 5 22
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 11 10 1 11 8 3 1 4 15 15 0 10 16 6 3 7 26 25 1 21
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 8 4 2 2 9 9 0 14 8 2 1 5 12 18 -6 7 16 6 3 7 21 27 -6 21
9 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 2 4 12 17 -5 11 7 3 1 3 11 13 -2 10 16 6 3 7 23 30 -7 21
10 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 8 3 4 1 7 4 3 13 8 1 4 3 6 7 -1 7 16 4 8 4 13 11 2 20
11 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 8 4 3 1 19 17 2 15 8 1 1 6 6 19 -13 4 16 5 4 7 25 36 -11 19
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 8 4 1 3 10 14 -4 13 8 1 0 7 6 21 -15 3 16 5 1 10 16 35 -19 16
13 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 8 3 1 4 13 14 -1 10 8 1 3 4 10 14 -4 6 16 4 4 8 23 28 -5 16
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 8 3 0 5 8 13 -5 9 8 1 3 4 7 10 -3 6 16 4 3 9 15 23 -8 15
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 8 2 3 3 9 13 -4 9 8 1 2 5 7 17 -10 5 16 3 5 8 16 30 -14 14
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 2 1 5 8 13 -5 7 8 1 1 6 10 21 -11 4 16 3 2 11 18 34 -16 11
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1--0 - 1-2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3--2 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 0-0 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 20 - 2-1 - 13 - 1-0 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1---0 - 0--0 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 1-
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 1---1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0--1 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 1--2 - 2-1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 1-3 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 3-3 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 0---1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 03. 14:30
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 10. 14:30
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 17. 18:00
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 23. 15:00
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 31. 15:30
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 07. 16:00
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
04. 14. 16:00
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 21. 16:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 28. 16:30
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 05. 17:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 12. 17:00
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 19. 17:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 26. 17:30
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 02. 17:30
KOMÁROM VSE

CSEPEL FC

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
CSEPEL FC
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC AJKA
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSEPEL FC
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 03. 14:30
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 10. 14:30
CSEPEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 17. 15:00
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 23. 15:00
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
03. 31. 15:30
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 07. 16:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 14. 13:30
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 21. 16:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
04. 28. 17:00
CSEPEL FC
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 05. 17:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 12. 17:00
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 19. 17:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 26. 17:30
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 02. 17:30
SÁRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol