Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 17. forduló

2019.03.03 - 14:30

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SOMOGYI SÁRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SCHWEIGHARDT DÁNIEL, RÓZSA DÁVID
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

MOJZER GYÖRGY

49'

1 - 0

 

KELEMEN PATRIK

56'

2 - 0

 

MELCZER VILMOS

93'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 17 15 2 0 57 10 47 47 9.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 9 4 3 33 22 11 31 9
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 17 9 3 5 31 20 11 30 9
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 16 7 5 4 28 29 -1 26 8.6
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 17 6 8 3 32 23 9 26 8.5
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 17 7 3 7 30 28 2 24 9
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 6 6 4 30 21 9 24 9
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 17 6 4 7 31 37 -6 22 8.4
9 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 17 6 3 8 24 31 -7 21 8.1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 6 3 8 23 33 -10 21 7.6
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 17 4 9 4 13 11 2 21 8.6
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 17 6 1 10 17 35 -18 19 8.2
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 16 4 4 8 22 27 -5 16 8.4
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 17 4 4 9 15 23 -8 16 8.2
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 17 3 5 9 16 34 -18 14 8.5
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 17 3 2 12 18 36 -18 11 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 9 8 1 0 17 1 16 25 8 4 3 1 12 5 7 15 17 12 4 1 29 6 23 40
2 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 8 5 3 0 11 2 9 18 9 2 3 4 5 8 -3 9 17 7 6 4 16 10 6 27
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 5 1 5 4 1 11 8 4 4 0 8 3 5 16 16 6 9 1 13 7 6 27
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 8 4 2 2 7 4 3 14 8 3 3 2 7 5 2 12 16 7 5 4 14 9 5 26
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 8 3 5 16 9 2 2 5 4 7 -3 8 17 7 3 7 12 10 2 24
6 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 8 3 3 2 8 5 3 12 9 3 3 3 7 8 -1 12 17 6 6 5 15 13 2 24
7 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 2 6 1 7 7 0 12 8 3 3 2 3 3 0 12 17 5 9 3 10 10 0 24
8 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 7 3 4 0 5 1 4 13 9 2 3 4 6 9 -3 9 16 5 7 4 11 10 1 22
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 8 1 6 1 1 1 0 9 9 2 6 1 3 2 1 12 17 3 12 2 4 3 1 21
10 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 9 5 1 3 10 8 2 16 8 0 4 4 1 9 -8 4 17 5 5 7 11 17 -6 20
11 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 9 4 2 3 7 5 2 14 8 0 5 3 0 8 -8 5 17 4 7 6 7 13 -6 19
12 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 8 3 2 3 7 5 2 11 8 1 4 3 3 6 -3 7 16 4 6 6 10 11 -1 18
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 9 0 6 3 3 7 -4 6 8 2 3 3 3 4 -1 9 17 2 9 6 6 11 -5 15
14 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 9 1 4 4 4 7 -3 7 8 2 1 5 5 7 -2 7 17 3 5 9 9 14 -5 14
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 1 5 3 5 10 -5 8 8 1 3 4 4 11 -7 6 17 2 8 7 9 21 -12 14
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 1 3 4 3 7 -4 6 9 1 4 4 6 13 -7 7 17 2 7 8 9 20 -11 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 9 8 1 0 33 3 30 25 8 7 1 0 24 7 17 22 17 15 2 0 57 10 47 47
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 7 5 1 1 16 7 9 16 9 4 3 2 17 15 2 15 16 9 4 3 33 22 11 31
3 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 8 5 1 2 18 8 10 16 9 4 2 3 13 12 1 14 17 9 3 5 31 20 11 30
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 8 2 3 3 12 17 -5 9 8 5 2 1 16 12 4 17 16 7 5 4 28 29 -1 26
5 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 8 4 3 1 19 10 9 15 9 2 5 2 13 13 0 11 17 6 8 3 32 23 9 26
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 11 10 1 11 9 4 1 4 19 18 1 13 17 7 3 7 30 28 2 24
7 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 4 1 15 13 2 13 8 3 2 3 15 8 7 11 16 6 6 4 30 21 9 24
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 9 5 3 1 25 18 7 18 8 1 1 6 6 19 -13 4 17 6 4 7 31 37 -6 22
9 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 9 4 2 3 12 13 -1 14 8 2 1 5 12 18 -6 7 17 6 3 8 24 31 -7 21
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 2 4 12 17 -5 11 8 3 1 4 11 16 -5 10 17 6 3 8 23 33 -10 21
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 8 3 4 1 7 4 3 13 9 1 5 3 6 7 -1 8 17 4 9 4 13 11 2 21
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 5 1 3 11 14 -3 16 8 1 0 7 6 21 -15 3 17 6 1 10 17 35 -18 19
13 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 8 3 1 4 13 14 -1 10 8 1 3 4 9 13 -4 6 16 4 4 8 22 27 -5 16
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 9 3 1 5 8 13 -5 10 8 1 3 4 7 10 -3 6 17 4 4 9 15 23 -8 16
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 9 2 3 4 9 17 -8 9 8 1 2 5 7 17 -10 5 17 3 5 9 16 34 -18 14
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 2 1 5 8 13 -5 7 9 1 1 7 10 23 -13 4 17 3 2 12 18 36 -18 11
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 20 - 2-1 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--3 - 40 - 0--0 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2-----3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 0-2 - 00 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 1---1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0--1 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 11 - 1---1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 1-3 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 3-3 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 0---1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

ÉRDI VSE

2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
ÉRDI VSE
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom