Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 18. forduló

2019.03.10 - 14:30

Nagykanizsa, Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
DERDÁK MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY VIKTOR, ORSZÁG PÉTER
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 18 15 3 0 57 10 47 48 9.3
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 18 11 4 3 36 23 13 37 9.4
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 18 10 3 5 33 21 12 33 9.3
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 18 7 7 4 30 31 -1 28 8.3
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 18 6 9 3 34 25 9 27 8.8
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 18 6 8 4 32 23 9 26 8.3
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 18 7 4 7 30 28 2 25 8.7
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 18 6 5 7 32 38 -6 23 8.6
9 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 18 6 4 8 26 33 -7 22 8.3
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 18 4 10 4 15 13 2 22 8.7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 18 6 3 9 25 36 -11 21 8
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 18 6 1 11 17 36 -19 19 7.9
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 18 4 5 9 24 30 -6 17 8.1
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 18 4 4 10 16 25 -9 16 7.9
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 18 3 6 9 18 36 -18 15 8.2
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 18 4 2 12 21 38 -17 14 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 9 8 1 0 17 1 16 25 9 4 4 1 12 5 7 16 18 12 5 1 29 6 23 41
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 9 5 2 2 9 4 5 17 9 3 4 2 7 5 2 13 18 8 6 4 16 9 7 30
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 6 1 5 4 1 12 9 4 4 1 8 5 3 16 18 6 10 2 13 9 4 28
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 5 3 1 11 3 8 18 9 2 3 4 5 8 -3 9 18 7 6 5 16 11 5 27
5 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 2 6 1 7 7 0 12 9 4 3 2 5 4 1 15 18 6 9 3 12 11 1 27
6 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 4 5 0 6 1 5 17 9 2 3 4 6 9 -3 9 18 6 8 4 12 10 2 26
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 5 2 2 8 3 5 17 9 2 2 5 4 7 -3 8 18 7 4 7 12 10 2 25
8 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 9 7 2 12 9 3 3 3 7 8 -1 12 18 6 6 6 16 15 1 24
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 2 6 1 2 1 1 12 9 2 6 1 3 2 1 12 18 4 12 2 5 3 2 24
10 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 9 4 2 3 7 5 2 14 9 1 5 3 2 9 -7 8 18 5 7 6 9 14 -5 22
11 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 4 2 3 8 5 3 14 9 1 4 4 3 7 -4 7 18 5 6 7 11 12 -1 21
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 9 5 1 3 10 8 2 16 9 0 4 5 1 10 -9 4 18 5 5 8 11 18 -7 20
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 9 0 6 3 3 7 -4 6 9 3 3 3 4 4 0 12 18 3 9 6 7 11 -4 18
14 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 1 5 3 5 10 -5 8 9 1 4 4 4 11 -7 7 18 2 9 7 9 21 -12 15
15 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 9 1 4 4 4 7 -3 7 9 2 1 6 5 8 -3 7 18 3 5 10 9 15 -6 14
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 1 3 5 4 9 -5 6 9 1 4 4 6 13 -7 7 18 2 7 9 10 22 -12 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 9 8 1 0 33 3 30 25 9 7 2 0 24 7 17 23 18 15 3 0 57 10 47 48
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 7 1 1 19 8 11 22 9 4 3 2 17 15 2 15 18 11 4 3 36 23 13 37
3 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 6 1 2 20 9 11 19 9 4 2 3 13 12 1 14 18 10 3 5 33 21 12 33
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 9 2 4 3 14 19 -5 10 9 5 3 1 16 12 4 18 18 7 7 4 30 31 -1 28
5 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 4 4 1 21 12 9 16 9 2 5 2 13 13 0 11 18 6 9 3 34 25 9 27
6 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 5 1 15 13 2 14 9 3 3 3 17 10 7 12 18 6 8 4 32 23 9 26
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 11 10 1 12 9 4 1 4 19 18 1 13 18 7 4 7 30 28 2 25
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 9 5 3 1 25 18 7 18 9 1 2 6 7 20 -13 5 18 6 5 7 32 38 -6 23
9 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 9 4 2 3 12 13 -1 14 9 2 2 5 14 20 -6 8 18 6 4 8 26 33 -7 22
10 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 3 5 1 9 6 3 14 9 1 5 3 6 7 -1 8 18 4 10 4 15 13 2 22
11 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 2 4 12 17 -5 11 9 3 1 5 13 19 -6 10 18 6 3 9 25 36 -11 21
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 5 1 3 11 14 -3 16 9 1 0 8 6 22 -16 3 18 6 1 11 17 36 -19 19
13 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 3 2 4 14 15 -1 11 9 1 3 5 10 15 -5 6 18 4 5 9 24 30 -6 17
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 9 3 1 5 8 13 -5 10 9 1 3 5 8 12 -4 6 18 4 4 10 16 25 -9 16
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 9 2 3 4 9 17 -8 9 9 1 3 5 9 19 -10 6 18 3 6 9 18 36 -18 15
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 3 1 5 11 15 -4 10 9 1 1 7 10 23 -13 4 18 4 2 12 21 38 -17 14
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 20 - 2-1 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--3 - 40 - 0--0 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 0-2 - 00 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 1--0 - 01 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 0--1 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 11 - 1-2 - 2-1 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 0-1 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 0-2 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

FC NAGYKANIZSA

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
FC AJKA
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom