Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 19. forduló

2019.03.17 - 15:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KOVÁCS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, KOVÁCS BRANKÓ
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

KOÓS GÁBOR
CSEPREGI TAMÁS

39'

1 - 1

 

BALOGH BENCE

64'

2 - 1

 

 

2 - 2

89'

CSISZÁR ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 19 16 3 0 60 10 50 51 9.1
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 11 5 3 38 25 13 38 9.5
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 10 3 6 33 23 10 33 9.2
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 19 8 7 4 31 31 0 31 8.5
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 6 9 4 35 26 9 27 8.7
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 19 6 9 4 34 28 6 27 8.3
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 19 7 4 8 31 30 1 25 8.8
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 19 7 4 8 28 33 -5 25 8.2
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 19 6 6 7 34 40 -6 24 8.3
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 6 4 9 25 36 -11 22 8.3
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 19 4 10 5 15 14 1 22 8.4
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 6 2 11 17 36 -19 20 8.1
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 19 5 4 10 19 26 -7 19 8.4
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 19 4 6 9 20 37 -17 18 8.2
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 19 4 5 10 25 33 -8 17 8.3
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 19 4 3 12 24 41 -17 15 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 19 1 18 28 9 4 4 1 12 5 7 16 19 13 5 1 31 6 25 44
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 5 3 2 9 4 5 18 9 3 4 2 7 5 2 13 19 8 7 4 16 9 7 31
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 6 1 5 4 1 12 10 4 5 1 10 7 3 17 19 6 11 2 15 11 4 29
4 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 7 1 7 7 0 13 9 4 3 2 5 4 1 15 19 6 10 3 12 11 1 28
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 5 3 1 11 3 8 18 10 2 3 5 5 9 -4 9 19 7 6 6 16 12 4 27
6 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 4 5 0 6 1 5 17 10 2 4 4 7 10 -3 10 19 6 9 4 13 11 2 27
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 5 2 2 8 3 5 17 10 2 2 6 4 8 -4 8 19 7 4 8 12 11 1 25
8 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 5 2 3 8 5 3 17 9 1 5 3 2 9 -7 8 19 6 7 6 10 14 -4 25
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 2 6 1 2 1 1 12 10 2 7 1 3 2 1 13 19 4 13 2 5 3 2 25
10 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 4 2 3 8 5 3 14 10 2 4 4 4 7 -3 10 19 6 6 7 12 12 0 24
11 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 9 7 2 12 10 3 3 4 7 10 -3 12 19 6 6 7 16 17 -1 24
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 2 3 11 9 2 17 9 0 4 5 1 10 -9 4 19 5 6 8 12 19 -7 21
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 0 6 4 3 8 -5 6 9 3 3 3 4 4 0 12 19 3 9 7 7 12 -5 18
14 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 2 4 4 5 7 -2 10 9 2 1 6 5 8 -3 7 19 4 5 10 10 15 -5 17
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 1 5 3 5 10 -5 8 10 1 5 4 4 11 -7 8 19 2 10 7 9 21 -12 16
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 1 4 5 6 11 -5 7 9 1 4 4 6 13 -7 7 19 2 8 9 12 24 -12 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 36 3 33 28 9 7 2 0 24 7 17 23 19 16 3 0 60 10 50 51
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 7 1 1 19 8 11 22 10 4 4 2 19 17 2 16 19 11 5 3 38 25 13 38
3 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 6 1 2 20 9 11 19 10 4 2 4 13 14 -1 14 19 10 3 6 33 23 10 33
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 3 4 3 15 19 -4 13 9 5 3 1 16 12 4 18 19 8 7 4 31 31 0 31
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 5 1 15 13 2 14 10 3 4 3 20 13 7 13 19 6 9 4 35 26 9 27
6 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 4 4 1 21 12 9 16 10 2 5 3 13 16 -3 11 19 6 9 4 34 28 6 27
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 11 10 1 12 10 4 1 5 20 20 0 13 19 7 4 8 31 30 1 25
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 5 2 3 14 13 1 17 9 2 2 5 14 20 -6 8 19 7 4 8 28 33 -5 25
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 4 1 27 20 7 19 9 1 2 6 7 20 -13 5 19 6 6 7 34 40 -6 24
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 12 17 -5 12 9 3 1 5 13 19 -6 10 19 6 4 9 25 36 -11 22
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 3 5 1 9 6 3 14 10 1 5 4 6 8 -2 8 19 4 10 5 15 14 1 22
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 5 1 3 11 14 -3 16 10 1 1 8 6 22 -16 4 19 6 2 11 17 36 -19 20
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 4 1 5 11 14 -3 13 9 1 3 5 8 12 -4 6 19 5 4 10 19 26 -7 19
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 3 3 4 11 18 -7 12 9 1 3 5 9 19 -10 6 19 4 6 9 20 37 -17 18
15 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 3 2 4 14 15 -1 11 10 1 3 6 11 18 -7 6 19 4 5 10 25 33 -8 17
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 3 2 5 14 18 -4 11 9 1 1 7 10 23 -13 4 19 4 3 12 24 41 -17 15
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 2-1 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 1--0 - 01 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 0--1 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 0-2 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--0 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

BKV ELŐRE

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
BKV ELŐRE
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC AJKA
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA

ÉRDI VSE

2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
ÉRDI VSE
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom