Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 19. forduló

2019.03.17 - 15:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖTELES CSABA, SKOVER PÉTER
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
90'
45'

Gólok

BORVETŐ ÁRON

73'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 19 16 3 0 60 10 50 51 9.1
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 11 5 3 38 25 13 38 9.5
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 10 3 6 33 23 10 33 9.2
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 19 8 7 4 31 31 0 31 8.5
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 6 9 4 35 26 9 27 8.7
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 19 6 9 4 34 28 6 27 8.3
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 19 7 4 8 31 30 1 25 8.8
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 19 7 4 8 28 33 -5 25 8.2
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 19 6 6 7 34 40 -6 24 8.3
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 6 4 9 25 36 -11 22 8.3
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 19 4 10 5 15 14 1 22 8.4
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 6 2 11 17 36 -19 20 8.1
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 19 5 4 10 19 26 -7 19 8.4
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 19 4 6 9 20 37 -17 18 8.2
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 19 4 5 10 25 33 -8 17 8.3
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 19 4 3 12 24 41 -17 15 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 19 1 18 28 9 4 4 1 12 5 7 16 19 13 5 1 31 6 25 44
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 5 3 2 9 4 5 18 9 3 4 2 7 5 2 13 19 8 7 4 16 9 7 31
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 6 1 5 4 1 12 10 4 5 1 10 7 3 17 19 6 11 2 15 11 4 29
4 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 7 1 7 7 0 13 9 4 3 2 5 4 1 15 19 6 10 3 12 11 1 28
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 5 3 1 11 3 8 18 10 2 3 5 5 9 -4 9 19 7 6 6 16 12 4 27
6 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 4 5 0 6 1 5 17 10 2 4 4 7 10 -3 10 19 6 9 4 13 11 2 27
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 5 2 2 8 3 5 17 10 2 2 6 4 8 -4 8 19 7 4 8 12 11 1 25
8 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 5 2 3 8 5 3 17 9 1 5 3 2 9 -7 8 19 6 7 6 10 14 -4 25
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 2 6 1 2 1 1 12 10 2 7 1 3 2 1 13 19 4 13 2 5 3 2 25
10 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 4 2 3 8 5 3 14 10 2 4 4 4 7 -3 10 19 6 6 7 12 12 0 24
11 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 9 7 2 12 10 3 3 4 7 10 -3 12 19 6 6 7 16 17 -1 24
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 2 3 11 9 2 17 9 0 4 5 1 10 -9 4 19 5 6 8 12 19 -7 21
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 0 6 4 3 8 -5 6 9 3 3 3 4 4 0 12 19 3 9 7 7 12 -5 18
14 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 2 4 4 5 7 -2 10 9 2 1 6 5 8 -3 7 19 4 5 10 10 15 -5 17
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 1 5 3 5 10 -5 8 10 1 5 4 4 11 -7 8 19 2 10 7 9 21 -12 16
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 1 4 5 6 11 -5 7 9 1 4 4 6 13 -7 7 19 2 8 9 12 24 -12 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 36 3 33 28 9 7 2 0 24 7 17 23 19 16 3 0 60 10 50 51
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 7 1 1 19 8 11 22 10 4 4 2 19 17 2 16 19 11 5 3 38 25 13 38
3 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 6 1 2 20 9 11 19 10 4 2 4 13 14 -1 14 19 10 3 6 33 23 10 33
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 3 4 3 15 19 -4 13 9 5 3 1 16 12 4 18 19 8 7 4 31 31 0 31
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 5 1 15 13 2 14 10 3 4 3 20 13 7 13 19 6 9 4 35 26 9 27
6 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 4 4 1 21 12 9 16 10 2 5 3 13 16 -3 11 19 6 9 4 34 28 6 27
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 11 10 1 12 10 4 1 5 20 20 0 13 19 7 4 8 31 30 1 25
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 5 2 3 14 13 1 17 9 2 2 5 14 20 -6 8 19 7 4 8 28 33 -5 25
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 4 1 27 20 7 19 9 1 2 6 7 20 -13 5 19 6 6 7 34 40 -6 24
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 12 17 -5 12 9 3 1 5 13 19 -6 10 19 6 4 9 25 36 -11 22
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 3 5 1 9 6 3 14 10 1 5 4 6 8 -2 8 19 4 10 5 15 14 1 22
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 5 1 3 11 14 -3 16 10 1 1 8 6 22 -16 4 19 6 2 11 17 36 -19 20
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 4 1 5 11 14 -3 13 9 1 3 5 8 12 -4 6 19 5 4 10 19 26 -7 19
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 3 3 4 11 18 -7 12 9 1 3 5 9 19 -10 6 19 4 6 9 20 37 -17 18
15 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 3 2 4 14 15 -1 11 10 1 3 6 11 18 -7 6 19 4 5 10 25 33 -8 17
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 3 2 5 14 18 -4 11 9 1 1 7 10 23 -13 4 19 4 3 12 24 41 -17 15
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 2-1 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 1--0 - 01 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 0--1 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 0-2 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--0 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE

SÁRVÁR FC

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC AJKA
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SÁRVÁR FC
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
SÁRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom