Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 20. forduló

2019.03.23 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
ANTAL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ALEX, RÉVÉSZ CSILLA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

GÁL TAMÁS

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

43'

SOÓS DÁVID ATTILA
KOCSIS BENCE MÁTÉ

55'

2 - 1

 

SZABÓ PATRIK ZSOLT

61'

3 - 1

 

 

3 - 2

64'

SOÓS DÁVID ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 20 16 3 1 60 11 49 51 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 20 12 5 3 41 27 14 41 9.7
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 20 9 7 4 35 31 4 34 8.3
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 20 10 3 7 33 27 6 33 8.9
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 20 7 9 4 38 28 10 30 8.9
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 20 8 4 8 32 30 2 28 8.5
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 20 6 10 4 34 28 6 28 8.6
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 20 7 5 8 29 34 -5 26 8.5
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 20 6 7 7 34 40 -6 25 8.5
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 20 5 10 5 17 15 2 25 8.7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 20 6 4 10 27 39 -12 22 8.1
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 20 6 3 11 17 36 -19 21 8.2
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 20 5 4 11 21 29 -8 19 8
14 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 20 4 6 10 26 34 -8 18 8.3
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 20 4 6 10 21 39 -18 18 8.3
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 20 4 4 12 24 41 -17 16 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 19 1 18 28 10 4 4 2 12 6 6 16 20 13 5 2 31 7 24 44
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 5 3 2 9 4 5 18 10 4 4 2 10 5 5 16 20 9 7 4 19 9 10 34
3 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 10 5 5 0 9 3 6 20 10 2 4 4 7 10 -3 10 20 7 9 4 16 13 3 30
4 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 2 7 1 6 5 1 13 10 4 5 1 10 7 3 17 20 6 12 2 16 12 4 30
5 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 7 1 7 7 0 13 10 4 4 2 6 5 1 16 20 6 11 3 13 12 1 29
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 10 6 2 2 9 3 6 20 10 2 2 6 4 8 -4 8 20 8 4 8 13 11 2 28
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 10 3 6 1 4 2 2 15 10 2 7 1 3 2 1 13 20 5 13 2 7 4 3 28
8 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 10 5 3 2 11 6 5 18 10 2 3 5 5 9 -4 9 20 7 6 7 16 15 1 27
9 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 10 3 4 3 9 7 2 13 10 3 3 4 7 10 -3 12 20 6 7 7 16 17 -1 25
10 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 5 2 3 8 5 3 17 10 1 5 4 3 11 -8 8 20 6 7 7 11 16 -5 25
11 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 10 4 2 4 8 6 2 14 10 2 4 4 4 7 -3 10 20 6 6 8 12 13 -1 24
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 2 3 11 9 2 17 10 0 5 5 1 10 -9 5 20 5 7 8 12 19 -7 22
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 2 4 4 5 7 -2 10 10 3 1 6 6 8 -2 10 20 5 5 10 11 15 -4 20
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 0 6 4 3 8 -5 6 10 3 3 4 6 7 -1 12 20 3 9 8 9 15 -6 18
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 10 1 6 3 5 10 -5 9 10 1 5 4 4 11 -7 8 20 2 11 7 9 21 -12 17
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 1 4 5 6 11 -5 7 10 1 5 4 6 13 -7 8 20 2 9 9 12 24 -12 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 36 3 33 28 10 7 2 1 24 8 16 23 20 16 3 1 60 11 49 51
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 10 8 1 1 22 10 12 25 10 4 4 2 19 17 2 16 20 12 5 3 41 27 14 41
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 3 4 3 15 19 -4 13 10 6 3 1 20 12 8 21 20 9 7 4 35 31 4 34
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 10 6 1 3 20 13 7 19 10 4 2 4 13 14 -1 14 20 10 3 7 33 27 6 33
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 4 5 1 18 15 3 17 10 3 4 3 20 13 7 13 20 7 9 4 38 28 10 30
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 10 4 3 3 12 10 2 15 10 4 1 5 20 20 0 13 20 8 4 8 32 30 2 28
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 10 4 5 1 21 12 9 17 10 2 5 3 13 16 -3 11 20 6 10 4 34 28 6 28
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 5 2 3 14 13 1 17 10 2 3 5 15 21 -6 9 20 7 5 8 29 34 -5 26
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 4 1 27 20 7 19 10 1 3 6 7 20 -13 6 20 6 7 7 34 40 -6 25
10 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 10 4 5 1 11 7 4 17 10 1 5 4 6 8 -2 8 20 5 10 5 17 15 2 25
11 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 12 17 -5 12 10 3 1 6 15 22 -7 10 20 6 4 10 27 39 -12 22
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 10 5 2 3 11 14 -3 17 10 1 1 8 6 22 -16 4 20 6 3 11 17 36 -19 21
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 4 1 5 11 14 -3 13 10 1 3 6 10 15 -5 6 20 5 4 11 21 29 -8 19
14 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 10 3 3 4 15 16 -1 12 10 1 3 6 11 18 -7 6 20 4 6 10 26 34 -8 18
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 3 3 4 11 18 -7 12 10 1 3 6 10 21 -11 6 20 4 6 10 21 39 -18 18
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 3 2 5 14 18 -4 11 10 1 2 7 10 23 -13 5 20 4 4 12 24 41 -17 16
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 0--2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 2-1 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 0-1 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1---0 - 44 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0-3 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--0 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom