Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 22. forduló

2019.04.07 - 16:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KÁPRÁLY MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULCSÁR DÁNIEL, VAD ANITA
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

NIKHÁZI MÁRK
CSISZÁR ZOLTÁN

55'

1 - 1

 

 

1 - 2

71'

BORVETŐ ÁRON

 

1 - 3

83'

BORVETŐ ÁRON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 22 17 3 2 64 12 52 54 8.8
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 22 13 5 4 43 30 13 44 9.2
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 22 11 7 4 42 35 7 40 8.3
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 22 11 3 8 35 29 6 36 8.8
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 22 9 9 4 41 29 12 36 8.6
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 22 8 5 9 33 32 1 29 8.7
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 22 6 10 6 36 32 4 28 8.5
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 22 6 9 7 35 41 -6 27 8.8
9 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 22 7 5 10 30 37 -7 26 8.3
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 22 7 5 10 30 41 -11 26 8
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 22 5 10 7 17 20 -3 25 8.6
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 22 7 3 12 20 40 -20 24 8.4
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 22 6 5 11 24 30 -6 23 8.2
14 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 22 5 6 11 31 39 -8 21 8.4
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 22 5 6 11 24 42 -18 21 8.4
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 22 5 5 12 26 42 -16 20 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 11 9 2 0 19 1 18 29 11 4 4 3 12 7 5 16 22 13 6 3 31 8 23 45
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 11 5 3 3 9 6 3 18 11 5 4 2 11 5 6 19 22 10 7 5 20 11 9 37
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 7 1 7 5 2 16 11 4 6 1 10 7 3 18 22 7 13 2 17 12 5 34
4 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 11 5 5 1 9 4 5 20 11 3 4 4 8 10 -2 13 22 8 9 5 17 14 3 33
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 11 6 3 2 9 3 6 21 11 3 2 6 5 8 -3 11 22 9 5 8 14 11 3 32
6 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 11 6 3 2 12 6 6 21 11 2 4 5 5 9 -4 10 22 8 7 7 17 15 2 31
7 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 2 8 1 7 7 0 14 11 4 5 2 7 6 1 17 22 6 13 3 14 13 1 31
8 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 11 5 2 4 9 6 3 17 11 3 4 4 6 7 -1 13 22 8 6 8 15 13 2 30
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 11 3 6 2 4 3 1 15 11 2 8 1 3 2 1 14 22 5 14 3 7 5 2 29
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 11 3 5 3 10 8 2 14 11 3 3 5 7 11 -4 12 22 6 8 8 17 19 -2 26
11 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 11 5 3 3 8 5 3 18 11 1 5 5 3 12 -9 8 22 6 8 8 11 17 -6 26
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 11 5 3 3 11 9 2 18 11 0 6 5 1 10 -9 6 22 5 9 8 12 19 -7 24
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 11 2 4 5 5 8 -3 10 11 4 1 6 7 8 -1 13 22 6 5 11 12 16 -4 23
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 11 1 6 4 5 9 -4 9 11 3 4 4 6 7 -1 13 22 4 10 8 11 16 -5 22
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 1 4 6 6 12 -6 7 11 2 5 4 7 13 -6 11 22 3 9 10 13 25 -12 18
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 11 1 6 4 5 11 -6 9 11 1 5 5 5 13 -8 8 22 2 11 9 10 24 -14 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 11 10 1 0 40 3 37 31 11 7 2 2 24 9 15 23 22 17 3 2 64 12 52 54
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 11 8 1 2 23 13 10 25 11 5 4 2 20 17 3 19 22 13 5 4 43 30 13 44
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 11 4 4 3 19 22 -3 16 11 7 3 1 23 13 10 24 22 11 7 4 42 35 7 40
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 11 7 1 3 21 13 8 22 11 4 2 5 14 16 -2 14 22 11 3 8 35 29 6 36
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 5 5 1 20 16 4 20 11 4 4 3 21 13 8 16 22 9 9 4 41 29 12 36
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 11 4 3 4 12 11 1 15 11 4 2 5 21 21 0 14 22 8 5 9 33 32 1 29
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 11 4 5 2 22 14 8 17 11 2 5 4 14 18 -4 11 22 6 10 6 36 32 4 28
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 11 5 5 1 27 20 7 20 11 1 4 6 8 21 -13 7 22 6 9 7 35 41 -6 27
9 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 11 5 2 4 14 14 0 17 11 2 3 6 16 23 -7 9 22 7 5 10 30 37 -7 26
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 4 4 13 18 -5 13 11 4 1 6 17 23 -6 13 22 7 5 10 30 41 -11 26
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 11 4 5 2 11 8 3 17 11 1 5 5 6 12 -6 8 22 5 10 7 17 20 -3 25
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 11 6 2 3 13 15 -2 20 11 1 1 9 7 25 -18 4 22 7 3 12 20 40 -20 24
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 1 5 14 15 -1 16 11 1 4 6 10 15 -5 7 22 6 5 11 24 30 -6 23
14 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 11 4 3 4 17 17 0 15 11 1 3 7 14 22 -8 6 22 5 6 11 31 39 -8 21
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 11 4 3 4 13 19 -6 15 11 1 3 7 11 23 -12 6 22 5 6 11 24 42 -18 21
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 3 3 5 15 19 -4 12 11 2 2 7 11 23 -12 8 22 5 5 12 26 42 -16 20
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1--0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-2 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 11 - 3-3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 00 - 1--
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 0--0 - 44 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 41 - 11 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 22 - 12 - 0-3 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0--0 - 11 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-1 - 10 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

ÉRDI VSE

2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
ÉRDI VSE
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom