Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 22. forduló

2019.04.07 - 16:00

Nagykanizsa, Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
TAKÁCS RYAN LEE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, PÉNTEK ZSUZSANNA
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

49'

TAMÁS NÁNDOR KÁROLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 22 17 3 2 64 12 52 54 8.8
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 22 13 5 4 43 30 13 44 9.2
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 22 11 7 4 42 35 7 40 8.3
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 22 11 3 8 35 29 6 36 8.8
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 22 9 9 4 41 29 12 36 8.6
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 22 8 5 9 33 32 1 29 8.7
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 22 6 10 6 36 32 4 28 8.5
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 22 6 9 7 35 41 -6 27 8.8
9 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 22 7 5 10 30 37 -7 26 8.3
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 22 7 5 10 30 41 -11 26 8
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 22 5 10 7 17 20 -3 25 8.6
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 22 7 3 12 20 40 -20 24 8.4
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 22 6 5 11 24 30 -6 23 8.2
14 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 22 5 6 11 31 39 -8 21 8.4
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 22 5 6 11 24 42 -18 21 8.4
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 22 5 5 12 26 42 -16 20 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 11 9 2 0 19 1 18 29 11 4 4 3 12 7 5 16 22 13 6 3 31 8 23 45
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 11 5 3 3 9 6 3 18 11 5 4 2 11 5 6 19 22 10 7 5 20 11 9 37
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 7 1 7 5 2 16 11 4 6 1 10 7 3 18 22 7 13 2 17 12 5 34
4 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 11 5 5 1 9 4 5 20 11 3 4 4 8 10 -2 13 22 8 9 5 17 14 3 33
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 11 6 3 2 9 3 6 21 11 3 2 6 5 8 -3 11 22 9 5 8 14 11 3 32
6 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 11 6 3 2 12 6 6 21 11 2 4 5 5 9 -4 10 22 8 7 7 17 15 2 31
7 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 2 8 1 7 7 0 14 11 4 5 2 7 6 1 17 22 6 13 3 14 13 1 31
8 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 11 5 2 4 9 6 3 17 11 3 4 4 6 7 -1 13 22 8 6 8 15 13 2 30
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 11 3 6 2 4 3 1 15 11 2 8 1 3 2 1 14 22 5 14 3 7 5 2 29
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 11 3 5 3 10 8 2 14 11 3 3 5 7 11 -4 12 22 6 8 8 17 19 -2 26
11 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 11 5 3 3 8 5 3 18 11 1 5 5 3 12 -9 8 22 6 8 8 11 17 -6 26
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 11 5 3 3 11 9 2 18 11 0 6 5 1 10 -9 6 22 5 9 8 12 19 -7 24
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 11 2 4 5 5 8 -3 10 11 4 1 6 7 8 -1 13 22 6 5 11 12 16 -4 23
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 11 1 6 4 5 9 -4 9 11 3 4 4 6 7 -1 13 22 4 10 8 11 16 -5 22
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 1 4 6 6 12 -6 7 11 2 5 4 7 13 -6 11 22 3 9 10 13 25 -12 18
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 11 1 6 4 5 11 -6 9 11 1 5 5 5 13 -8 8 22 2 11 9 10 24 -14 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 11 10 1 0 40 3 37 31 11 7 2 2 24 9 15 23 22 17 3 2 64 12 52 54
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 11 8 1 2 23 13 10 25 11 5 4 2 20 17 3 19 22 13 5 4 43 30 13 44
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 11 4 4 3 19 22 -3 16 11 7 3 1 23 13 10 24 22 11 7 4 42 35 7 40
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 11 7 1 3 21 13 8 22 11 4 2 5 14 16 -2 14 22 11 3 8 35 29 6 36
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 5 5 1 20 16 4 20 11 4 4 3 21 13 8 16 22 9 9 4 41 29 12 36
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 11 4 3 4 12 11 1 15 11 4 2 5 21 21 0 14 22 8 5 9 33 32 1 29
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 11 4 5 2 22 14 8 17 11 2 5 4 14 18 -4 11 22 6 10 6 36 32 4 28
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 11 5 5 1 27 20 7 20 11 1 4 6 8 21 -13 7 22 6 9 7 35 41 -6 27
9 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 11 5 2 4 14 14 0 17 11 2 3 6 16 23 -7 9 22 7 5 10 30 37 -7 26
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 4 4 13 18 -5 13 11 4 1 6 17 23 -6 13 22 7 5 10 30 41 -11 26
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 11 4 5 2 11 8 3 17 11 1 5 5 6 12 -6 8 22 5 10 7 17 20 -3 25
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 11 6 2 3 13 15 -2 20 11 1 1 9 7 25 -18 4 22 7 3 12 20 40 -20 24
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 1 5 14 15 -1 16 11 1 4 6 10 15 -5 7 22 6 5 11 24 30 -6 23
14 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 11 4 3 4 17 17 0 15 11 1 3 7 14 22 -8 6 22 5 6 11 31 39 -8 21
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 11 4 3 4 13 19 -6 15 11 1 3 7 11 23 -12 6 22 5 6 11 24 42 -18 21
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 3 3 5 15 19 -4 12 11 2 2 7 11 23 -12 8 22 5 5 12 26 42 -16 20
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1--0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-2 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 11 - 3-3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 00 - 1--
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 0--0 - 44 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 41 - 11 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 22 - 12 - 0-3 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0--0 - 11 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-1 - 10 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

FC NAGYKANIZSA

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
FC AJKA
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom