Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 23. forduló

2019.04.14 - 16:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT, GAVALLA-KULCSÁR JUDIT
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

SOÓS DÁVID ATTILA

43'

1 - 0

 

 

1 - 1

45'

SZABÓ MARTIN
SOÓS DÁVID ATTILA

48'

2 - 1

 

WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF

69'

3 - 1

 

RÉVÉSZ GYÖRGY

80'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 23 18 3 2 67 12 55 57 8.9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 23 14 5 4 46 32 14 47 9.5
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 23 12 7 4 43 35 8 43 8.5
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 23 10 9 4 44 31 13 39 8.6
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 23 11 3 9 35 30 5 36 9.1
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 23 8 6 9 35 34 1 30 8.7
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 23 8 5 10 34 42 -8 29 8.3
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 23 6 11 6 38 34 4 29 8.2
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 23 6 10 7 37 43 -6 28 8.8
10 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 23 7 6 10 32 39 -7 27 8.4
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 23 5 10 8 19 23 -4 25 8.5
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 23 7 3 13 20 41 -21 24 8.2
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 23 6 5 12 25 34 -9 23 8.3
14 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 23 6 5 12 27 42 -15 23 7.8
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 23 5 6 12 31 42 -11 21 8.1
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 23 5 6 12 26 45 -19 21 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 12 10 2 0 21 1 20 32 11 4 4 3 12 7 5 16 23 14 6 3 33 8 25 48
2 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 12 6 3 3 10 6 4 21 11 5 4 2 11 5 6 19 23 11 7 5 21 11 10 40
3 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 11 5 5 1 9 4 5 20 12 4 4 4 9 10 -1 16 23 9 9 5 18 14 4 36
4 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 11 6 3 2 9 3 6 21 12 4 2 6 7 8 -1 14 23 10 5 8 16 11 5 35
5 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 3 8 1 8 6 2 17 11 4 6 1 10 7 3 18 23 7 14 2 18 13 5 35
6 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 2 9 1 8 8 0 15 11 4 5 2 7 6 1 17 23 6 14 3 15 14 1 32
7 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 11 6 3 2 12 6 6 21 12 2 4 6 5 10 -5 10 23 8 7 8 17 16 1 31
8 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 11 5 2 4 9 6 3 17 12 3 4 5 6 9 -3 13 23 8 6 9 15 15 0 30
9 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 11 3 6 2 4 3 1 15 12 2 9 1 4 3 1 15 23 5 15 3 8 6 2 30
10 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 4 5 6 8 -2 13 11 4 1 6 7 8 -1 13 23 7 5 11 13 16 -3 26
11 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 12 3 5 4 10 10 0 14 11 3 3 5 7 11 -4 12 23 6 8 9 17 21 -4 26
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 12 5 3 4 8 6 2 18 11 1 5 5 3 12 -9 8 23 6 8 9 11 18 -7 26
13 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 11 5 3 3 11 9 2 18 12 0 6 6 1 11 -10 6 23 5 9 9 12 20 -8 24
14 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 11 1 6 4 5 9 -4 9 12 3 5 4 7 8 -1 14 23 4 11 8 12 17 -5 23
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 12 2 4 6 7 12 -5 10 11 2 5 4 7 13 -6 11 23 4 9 10 14 25 -11 21
16 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 11 1 6 4 5 11 -6 9 12 1 5 6 5 14 -9 8 23 2 11 10 10 25 -15 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 12 11 1 0 43 3 40 34 11 7 2 2 24 9 15 23 23 18 3 2 67 12 55 57
2 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 11 8 1 2 23 13 10 25 12 6 4 2 23 19 4 22 23 14 5 4 46 32 14 47
3 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 12 5 4 3 20 22 -2 19 11 7 3 1 23 13 10 24 23 12 7 4 43 35 8 43
4 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 6 5 1 23 18 5 23 11 4 4 3 21 13 8 16 23 10 9 4 44 31 13 39
5 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 11 7 1 3 21 13 8 22 12 4 2 6 14 17 -3 14 23 11 3 9 35 30 5 36
6 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 11 4 3 4 12 11 1 15 12 4 3 5 23 23 0 15 23 8 6 9 35 34 1 30
7 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 4 4 17 19 -2 16 11 4 1 6 17 23 -6 13 23 8 5 10 34 42 -8 29
8 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 12 4 6 2 24 16 8 18 11 2 5 4 14 18 -4 11 23 6 11 6 38 34 4 29
9 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 11 5 5 1 27 20 7 20 12 1 5 6 10 23 -13 8 23 6 10 7 37 43 -6 28
10 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 5 3 4 16 16 0 18 11 2 3 6 16 23 -7 9 23 7 6 10 32 39 -7 27
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 11 4 5 2 11 8 3 17 12 1 5 6 8 15 -7 8 23 5 10 8 19 23 -4 25
12 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 11 6 2 3 13 15 -2 20 12 1 1 10 7 26 -19 4 23 7 3 13 20 41 -21 24
13 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 1 5 14 15 -1 16 12 1 4 7 11 19 -8 7 23 6 5 12 25 34 -9 23
14 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 12 4 3 5 16 19 -3 15 11 2 2 7 11 23 -12 8 23 6 5 12 27 42 -15 23
15 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 11 4 3 4 17 17 0 15 12 1 3 8 14 25 -11 6 23 5 6 12 31 42 -11 21
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 12 4 3 5 15 22 -7 15 11 1 3 7 11 23 -12 6 23 5 6 12 26 45 -19 21
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1--0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-2 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2-2 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 11 - 3-3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 23 - 0-1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 00 - 1--
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 21 - 0-3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 0--0 - 44 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 22 - 23 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0--0 - 11 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ

TARR ANDRÁSHIDA SC

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom