Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 23. forduló

2019.04.14 - 13:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
HANYECZ BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY, BELICZA BENCE PÉTER
III. KER. TVE
CSEPEL FC
90'
45'

Gólok

RABATIN RICHÁRD

13'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 23 18 3 2 67 12 55 57 8.9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 23 14 5 4 46 32 14 47 9.5
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 23 12 7 4 43 35 8 43 8.5
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 23 10 9 4 44 31 13 39 8.6
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 23 11 3 9 35 30 5 36 9.1
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 23 8 6 9 35 34 1 30 8.7
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 23 8 5 10 34 42 -8 29 8.3
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 23 6 11 6 38 34 4 29 8.2
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 23 6 10 7 37 43 -6 28 8.8
10 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 23 7 6 10 32 39 -7 27 8.4
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 23 5 10 8 19 23 -4 25 8.5
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 23 7 3 13 20 41 -21 24 8.2
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 23 6 5 12 25 34 -9 23 8.3
14 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 23 6 5 12 27 42 -15 23 7.8
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 23 5 6 12 31 42 -11 21 8.1
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 23 5 6 12 26 45 -19 21 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 12 10 2 0 21 1 20 32 11 4 4 3 12 7 5 16 23 14 6 3 33 8 25 48
2 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 12 6 3 3 10 6 4 21 11 5 4 2 11 5 6 19 23 11 7 5 21 11 10 40
3 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 11 5 5 1 9 4 5 20 12 4 4 4 9 10 -1 16 23 9 9 5 18 14 4 36
4 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 11 6 3 2 9 3 6 21 12 4 2 6 7 8 -1 14 23 10 5 8 16 11 5 35
5 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 3 8 1 8 6 2 17 11 4 6 1 10 7 3 18 23 7 14 2 18 13 5 35
6 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 2 9 1 8 8 0 15 11 4 5 2 7 6 1 17 23 6 14 3 15 14 1 32
7 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 11 6 3 2 12 6 6 21 12 2 4 6 5 10 -5 10 23 8 7 8 17 16 1 31
8 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 11 5 2 4 9 6 3 17 12 3 4 5 6 9 -3 13 23 8 6 9 15 15 0 30
9 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 11 3 6 2 4 3 1 15 12 2 9 1 4 3 1 15 23 5 15 3 8 6 2 30
10 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 4 5 6 8 -2 13 11 4 1 6 7 8 -1 13 23 7 5 11 13 16 -3 26
11 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 12 3 5 4 10 10 0 14 11 3 3 5 7 11 -4 12 23 6 8 9 17 21 -4 26
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 12 5 3 4 8 6 2 18 11 1 5 5 3 12 -9 8 23 6 8 9 11 18 -7 26
13 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 11 5 3 3 11 9 2 18 12 0 6 6 1 11 -10 6 23 5 9 9 12 20 -8 24
14 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 11 1 6 4 5 9 -4 9 12 3 5 4 7 8 -1 14 23 4 11 8 12 17 -5 23
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 12 2 4 6 7 12 -5 10 11 2 5 4 7 13 -6 11 23 4 9 10 14 25 -11 21
16 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 11 1 6 4 5 11 -6 9 12 1 5 6 5 14 -9 8 23 2 11 10 10 25 -15 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 12 11 1 0 43 3 40 34 11 7 2 2 24 9 15 23 23 18 3 2 67 12 55 57
2 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 11 8 1 2 23 13 10 25 12 6 4 2 23 19 4 22 23 14 5 4 46 32 14 47
3 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 12 5 4 3 20 22 -2 19 11 7 3 1 23 13 10 24 23 12 7 4 43 35 8 43
4 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 6 5 1 23 18 5 23 11 4 4 3 21 13 8 16 23 10 9 4 44 31 13 39
5 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 11 7 1 3 21 13 8 22 12 4 2 6 14 17 -3 14 23 11 3 9 35 30 5 36
6 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 11 4 3 4 12 11 1 15 12 4 3 5 23 23 0 15 23 8 6 9 35 34 1 30
7 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 4 4 17 19 -2 16 11 4 1 6 17 23 -6 13 23 8 5 10 34 42 -8 29
8 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 12 4 6 2 24 16 8 18 11 2 5 4 14 18 -4 11 23 6 11 6 38 34 4 29
9 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 11 5 5 1 27 20 7 20 12 1 5 6 10 23 -13 8 23 6 10 7 37 43 -6 28
10 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 5 3 4 16 16 0 18 11 2 3 6 16 23 -7 9 23 7 6 10 32 39 -7 27
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 11 4 5 2 11 8 3 17 12 1 5 6 8 15 -7 8 23 5 10 8 19 23 -4 25
12 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 11 6 2 3 13 15 -2 20 12 1 1 10 7 26 -19 4 23 7 3 13 20 41 -21 24
13 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 1 5 14 15 -1 16 12 1 4 7 11 19 -8 7 23 6 5 12 25 34 -9 23
14 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 12 4 3 5 16 19 -3 15 11 2 2 7 11 23 -12 8 23 6 5 12 27 42 -15 23
15 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 11 4 3 4 17 17 0 15 12 1 3 8 14 25 -11 6 23 5 6 12 31 42 -11 21
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 12 4 3 5 15 22 -7 15 11 1 3 7 11 23 -12 6 23 5 6 12 26 45 -19 21
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1--0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-2 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2-2 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 11 - 3-3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 23 - 0-1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 00 - 1--
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 21 - 0-3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 0--0 - 44 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 22 - 23 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0--0 - 11 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE

CSEPEL FC

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
CSEPEL FC
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC AJKA
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSEPEL FC
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CSEPEL FC
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
SÁRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom