Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 24. forduló

2019.04.21 - 16:30

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
BORBÁS BOTTYÁN AURÉL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZVETNYIK BENCE, VRBOVSZKI PÁL
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

IRMES DÁVID ZSOLT

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

36'

PETNEHÁZI MÁRK

 

1 - 2

68'

GYEPES GÁBOR
CSEPREGI TAMÁS

79'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 24 18 4 2 69 14 55 58 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 24 14 6 4 48 34 14 48 9.5
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 24 12 8 4 45 37 8 44 8.4
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 24 11 9 4 48 33 15 42 8.7
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 24 11 3 10 37 34 3 36 9.1
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 24 9 6 9 37 34 3 33 8.6
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 24 7 11 6 40 35 5 32 8.3
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 24 8 6 10 35 40 -5 30 8.4
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 24 8 5 11 34 44 -10 29 8.4
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 24 6 11 7 39 45 -6 29 8.7
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 24 5 10 9 20 25 -5 25 8.5
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 24 7 3 14 21 43 -22 24 8.2
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 24 6 6 12 32 42 -10 24 8.2
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 24 6 6 12 28 46 -18 24 8.1
15 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 24 6 5 13 26 37 -11 23 8.2
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 24 6 5 13 27 43 -16 23 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 12 10 2 0 21 1 20 32 12 4 4 4 13 9 4 16 24 14 6 4 34 10 24 48
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 12 6 3 3 10 6 4 21 12 5 5 2 12 6 6 20 24 11 8 5 22 12 10 41
3 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 12 6 5 1 11 5 6 23 12 4 4 4 9 10 -1 16 24 10 9 5 20 15 5 39
4 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 12 7 3 2 11 3 8 24 12 4 2 6 7 8 -1 14 24 11 5 8 18 11 7 38
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 3 8 1 8 6 2 17 12 5 6 1 14 7 7 21 24 8 14 2 22 13 9 38
6 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 2 9 1 8 8 0 15 12 4 5 3 7 8 -1 17 24 6 14 4 15 16 -1 32
7 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 9 6 3 18 12 3 4 5 6 9 -3 13 24 8 7 9 15 15 0 31
8 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 12 6 3 3 12 10 2 21 12 2 4 6 5 10 -5 10 24 8 7 9 17 20 -3 31
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 12 3 6 3 4 4 0 15 12 2 9 1 4 3 1 15 24 5 15 4 8 7 1 30
10 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 4 5 6 8 -2 13 12 5 1 6 9 9 0 16 24 8 5 11 15 17 -2 29
11 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 12 3 5 4 10 10 0 14 12 4 3 5 8 11 -3 15 24 7 8 9 18 21 -3 29
12 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 12 5 3 4 8 6 2 18 12 1 6 5 3 12 -9 9 24 6 9 9 11 18 -7 27
13 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 12 5 4 3 12 10 2 19 12 0 6 6 1 11 -10 6 24 5 10 9 13 21 -8 25
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 12 1 6 5 6 11 -5 9 12 3 5 4 7 8 -1 14 24 4 11 9 13 19 -6 23
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 2 4 6 7 12 -5 10 12 2 6 4 7 13 -6 12 24 4 10 10 14 25 -11 22
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 12 1 7 4 5 11 -6 10 12 1 5 6 5 14 -9 8 24 2 12 10 10 25 -15 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 12 11 1 0 43 3 40 34 12 7 3 2 26 11 15 24 24 18 4 2 69 14 55 58
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 12 8 2 2 25 15 10 26 12 6 4 2 23 19 4 22 24 14 6 4 48 34 14 48
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 12 5 4 3 20 22 -2 19 12 7 4 1 25 15 10 25 24 12 8 4 45 37 8 44
4 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 6 5 1 23 18 5 23 12 5 4 3 25 15 10 19 24 11 9 4 48 33 15 42
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 12 7 1 4 23 17 6 22 12 4 2 6 14 17 -3 14 24 11 3 10 37 34 3 36
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 12 5 3 4 14 11 3 18 12 4 3 5 23 23 0 15 24 9 6 9 37 34 3 33
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 12 4 6 2 24 16 8 18 12 3 5 4 16 19 -3 14 24 7 11 6 40 35 5 32
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 12 5 3 4 16 16 0 18 12 3 3 6 19 24 -5 12 24 8 6 10 35 40 -5 30
9 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 4 4 17 19 -2 16 12 4 1 7 17 25 -8 13 24 8 5 11 34 44 -10 29
10 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 12 5 6 1 29 22 7 21 12 1 5 6 10 23 -13 8 24 6 11 7 39 45 -6 29
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 12 4 5 3 12 10 2 17 12 1 5 6 8 15 -7 8 24 5 10 9 20 25 -5 25
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 12 6 2 4 14 17 -3 20 12 1 1 10 7 26 -19 4 24 7 3 14 21 43 -22 24
13 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 18 17 1 18 12 1 3 8 14 25 -11 6 24 6 6 12 32 42 -10 24
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 12 4 3 5 15 22 -7 15 12 2 3 7 13 24 -11 9 24 6 6 12 28 46 -18 24
15 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 12 5 1 6 15 18 -3 16 12 1 4 7 11 19 -8 7 24 6 5 13 26 37 -11 23
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 4 3 5 16 19 -3 15 12 2 2 8 11 24 -13 8 24 6 5 13 27 43 -16 23
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1-1 - 30 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 32 - 26 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 01 - 22 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2-2 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 22 - 2-2 - 11 - 3-3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 23 - 0-1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 00 - 1-2 - 0
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4-1 - 02 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 21 - 0-3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 0--0 - 44 - 15 - 02 - 41 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 22 - 23 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0-1 - 20 - 11 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

BKV ELŐRE

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
BKV ELŐRE
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC AJKA
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 26. 17:30
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
06. 02. 17:30
FC NAGYKANIZSA

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
05. 26. 17:30
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
06. 02. 17:30
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol