Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 25. forduló

2019.04.28 - 16:30

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
RÚSZ MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖTELES CSABA, BALLA LEVENTE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 25 19 4 2 74 14 60 61 8.8
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 25 14 7 4 49 35 14 49 9.4
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 25 12 9 4 51 34 17 45 8.9
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 25 12 9 4 45 37 8 45 8.6
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 25 11 4 10 38 35 3 37 8.8
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 25 10 6 9 39 35 4 36 8.7
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 25 9 6 10 37 41 -4 33 8.8
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 25 7 12 6 41 36 5 33 8.2
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 25 7 11 7 41 45 -4 32 8.8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 25 8 5 12 35 46 -11 29 8.1
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 25 5 10 10 21 27 -6 25 8.3
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 25 7 3 15 21 48 -27 24 8.2
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 25 6 6 13 26 37 -11 24 8.1
14 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 25 6 6 13 33 45 -12 24 8.2
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 25 6 6 13 28 44 -16 24 7.9
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 25 6 6 13 28 48 -20 24 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 13 11 2 0 23 1 22 35 12 4 4 4 13 9 4 16 25 15 6 4 36 10 26 51
2 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 13 6 4 3 10 6 4 22 12 5 5 2 12 6 6 20 25 11 9 5 22 12 10 42
3 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 13 8 3 2 12 3 9 27 12 4 2 6 7 8 -1 14 25 12 5 8 19 11 8 41
4 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 8 1 11 6 5 20 12 5 6 1 14 7 7 21 25 9 14 2 25 13 12 41
5 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 12 6 5 1 11 5 6 23 13 4 5 4 9 10 -1 17 25 10 10 5 20 15 5 40
6 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 2 10 1 8 8 0 16 12 4 5 3 7 8 -1 17 25 6 15 4 15 16 -1 33
7 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 12 6 3 3 12 10 2 21 13 2 5 6 5 10 -5 11 25 8 8 9 17 20 -3 32
8 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 9 6 3 18 13 3 4 6 6 12 -6 13 25 8 7 10 15 18 -3 31
9 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 4 5 6 8 -2 13 13 5 2 6 9 9 0 17 25 8 6 11 15 17 -2 30
10 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 13 3 6 4 10 10 0 15 12 4 3 5 8 11 -3 15 25 7 9 9 18 21 -3 30
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 12 3 6 3 4 4 0 15 13 2 9 2 4 4 0 15 25 5 15 5 8 8 0 30
12 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 12 5 4 3 12 10 2 19 13 1 6 6 2 11 -9 9 25 6 10 9 14 21 -7 28
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 5 3 5 8 7 1 18 12 1 6 5 3 12 -9 9 25 6 9 10 11 19 -8 27
14 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 12 1 6 5 6 11 -5 9 13 3 6 4 7 8 -1 15 25 4 12 9 13 19 -6 24
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 13 2 5 6 7 12 -5 11 12 2 6 4 7 13 -6 12 25 4 11 10 14 25 -11 23
16 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 12 1 7 4 5 11 -6 10 13 1 5 7 5 16 -11 8 25 2 12 11 10 27 -17 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 13 12 1 0 48 3 45 37 12 7 3 2 26 11 15 24 25 19 4 2 74 14 60 61
2 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 12 8 2 2 25 15 10 26 13 6 5 2 24 20 4 23 25 14 7 4 49 35 14 49
3 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 7 5 1 26 19 7 26 12 5 4 3 25 15 10 19 25 12 9 4 51 34 17 45
4 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 13 5 5 3 20 22 -2 20 12 7 4 1 25 15 10 25 25 12 9 4 45 37 8 45
5 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 12 7 1 4 23 17 6 22 13 4 3 6 15 18 -3 15 25 11 4 10 38 35 3 37
6 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 13 6 3 4 16 12 4 21 12 4 3 5 23 23 0 15 25 10 6 9 39 35 4 36
7 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 5 3 4 16 16 0 18 13 4 3 6 21 25 -4 15 25 9 6 10 37 41 -4 33
8 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 13 4 7 2 25 17 8 19 12 3 5 4 16 19 -3 14 25 7 12 6 41 36 5 33
9 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 12 5 6 1 29 22 7 21 13 2 5 6 12 23 -11 11 25 7 11 7 41 45 -4 32
10 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 4 5 18 21 -3 16 12 4 1 7 17 25 -8 13 25 8 5 12 35 46 -11 29
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 12 4 5 3 12 10 2 17 13 1 5 7 9 17 -8 8 25 5 10 10 21 27 -6 25
12 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 12 6 2 4 14 17 -3 20 13 1 1 11 7 31 -24 4 25 7 3 15 21 48 -27 24
13 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 12 5 1 6 15 18 -3 16 13 1 5 7 11 19 -8 8 25 6 6 13 26 37 -11 24
14 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 18 17 1 18 13 1 3 9 15 28 -13 6 25 6 6 13 33 45 -12 24
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 13 4 4 5 17 20 -3 16 12 2 2 8 11 24 -13 8 25 6 6 13 28 44 -16 24
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 4 3 6 15 24 -9 15 12 2 3 7 13 24 -11 9 25 6 6 13 28 48 -20 24
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1-1 - 30 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 32 - 26 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 01 - 22 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 10 - 21 - 2-2 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 22 - 2-2 - 11 - 3-3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 05 - 05 - 04 - 02 - 05 - 23 - 0-1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 00 - 12 - 12 - 0
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4-1 - 02 - 1--
III. KER. TVE
0 - 03 - 21 - 0-3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 0--0 - 44 - 15 - 02 - 41 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 22 - 23 - 05 - 21 - 10 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1-1 - 11 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 33 - 12 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0-1 - 20 - 11 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 0-1 - 21 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ

MÉNFŐCSANAK ESK

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC AJKA
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom