Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 25. forduló

2019.04.28 - 13:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
MÓRI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RIGÓ MARTIN, BŐHM ÁRMIN
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 25 19 4 2 74 14 60 61 8.7
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 25 14 7 4 49 35 14 49 9.2
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 25 12 9 4 51 34 17 45 8.7
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 25 12 9 4 45 37 8 45 8.4
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 25 11 4 10 38 35 3 37 8.8
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 25 10 6 9 39 35 4 36 8.6
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 25 9 6 10 37 41 -4 33 8.7
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 25 7 12 6 41 36 5 33 8.4
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 25 7 11 7 41 45 -4 32 8.5
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 25 8 5 12 35 46 -11 29 8.1
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 25 5 10 10 21 27 -6 25 8.4
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 25 7 3 15 21 48 -27 24 8.5
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 25 6 6 13 26 37 -11 24 8.3
14 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 25 6 6 13 33 45 -12 24 8.4
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 25 6 6 13 28 44 -16 24 8.1
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 25 6 6 13 28 48 -20 24 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 13 11 2 0 23 1 22 35 12 4 4 4 13 9 4 16 25 15 6 4 36 10 26 51
2 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 13 6 4 3 10 6 4 22 12 5 5 2 12 6 6 20 25 11 9 5 22 12 10 42
3 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 13 8 3 2 12 3 9 27 12 4 2 6 7 8 -1 14 25 12 5 8 19 11 8 41
4 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 8 1 11 6 5 20 12 5 6 1 14 7 7 21 25 9 14 2 25 13 12 41
5 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 12 6 5 1 11 5 6 23 13 4 5 4 9 10 -1 17 25 10 10 5 20 15 5 40
6 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 2 10 1 8 8 0 16 12 4 5 3 7 8 -1 17 25 6 15 4 15 16 -1 33
7 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 12 6 3 3 12 10 2 21 13 2 5 6 5 10 -5 11 25 8 8 9 17 20 -3 32
8 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 9 6 3 18 13 3 4 6 6 12 -6 13 25 8 7 10 15 18 -3 31
9 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 4 5 6 8 -2 13 13 5 2 6 9 9 0 17 25 8 6 11 15 17 -2 30
10 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 13 3 6 4 10 10 0 15 12 4 3 5 8 11 -3 15 25 7 9 9 18 21 -3 30
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 12 3 6 3 4 4 0 15 13 2 9 2 4 4 0 15 25 5 15 5 8 8 0 30
12 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 12 5 4 3 12 10 2 19 13 1 6 6 2 11 -9 9 25 6 10 9 14 21 -7 28
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 5 3 5 8 7 1 18 12 1 6 5 3 12 -9 9 25 6 9 10 11 19 -8 27
14 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 12 1 6 5 6 11 -5 9 13 3 6 4 7 8 -1 15 25 4 12 9 13 19 -6 24
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 13 2 5 6 7 12 -5 11 12 2 6 4 7 13 -6 12 25 4 11 10 14 25 -11 23
16 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 12 1 7 4 5 11 -6 10 13 1 5 7 5 16 -11 8 25 2 12 11 10 27 -17 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 13 12 1 0 48 3 45 37 12 7 3 2 26 11 15 24 25 19 4 2 74 14 60 61
2 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 12 8 2 2 25 15 10 26 13 6 5 2 24 20 4 23 25 14 7 4 49 35 14 49
3 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 7 5 1 26 19 7 26 12 5 4 3 25 15 10 19 25 12 9 4 51 34 17 45
4 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 13 5 5 3 20 22 -2 20 12 7 4 1 25 15 10 25 25 12 9 4 45 37 8 45
5 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 12 7 1 4 23 17 6 22 13 4 3 6 15 18 -3 15 25 11 4 10 38 35 3 37
6 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 13 6 3 4 16 12 4 21 12 4 3 5 23 23 0 15 25 10 6 9 39 35 4 36
7 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 5 3 4 16 16 0 18 13 4 3 6 21 25 -4 15 25 9 6 10 37 41 -4 33
8 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 13 4 7 2 25 17 8 19 12 3 5 4 16 19 -3 14 25 7 12 6 41 36 5 33
9 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 12 5 6 1 29 22 7 21 13 2 5 6 12 23 -11 11 25 7 11 7 41 45 -4 32
10 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 4 5 18 21 -3 16 12 4 1 7 17 25 -8 13 25 8 5 12 35 46 -11 29
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 12 4 5 3 12 10 2 17 13 1 5 7 9 17 -8 8 25 5 10 10 21 27 -6 25
12 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 12 6 2 4 14 17 -3 20 13 1 1 11 7 31 -24 4 25 7 3 15 21 48 -27 24
13 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 12 5 1 6 15 18 -3 16 13 1 5 7 11 19 -8 8 25 6 6 13 26 37 -11 24
14 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 18 17 1 18 13 1 3 9 15 28 -13 6 25 6 6 13 33 45 -12 24
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 13 4 4 5 17 20 -3 16 12 2 2 8 11 24 -13 8 25 6 6 13 28 44 -16 24
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 4 3 6 15 24 -9 15 12 2 3 7 13 24 -11 9 25 6 6 13 28 48 -20 24
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1-1 - 30 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 32 - 26 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 01 - 22 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 10 - 21 - 2-2 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 22 - 2-2 - 11 - 3-3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 05 - 05 - 04 - 02 - 05 - 23 - 0-1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 00 - 12 - 12 - 0
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4-1 - 02 - 1--
III. KER. TVE
0 - 03 - 21 - 0-3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 0--0 - 44 - 15 - 02 - 41 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 22 - 23 - 05 - 21 - 10 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1-1 - 11 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 33 - 12 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0-1 - 20 - 11 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 0-1 - 21 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
05. 26. 17:30
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
06. 02. 17:30
PÉNZÜGYŐR SE

TARR ANDRÁSHIDA SC

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 26. 17:30
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
06. 02. 17:30
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol