Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 28. forduló

2019.05.19 - 17:30

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
HORVÁTH PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSZÁG PÉTER, BARÁTH NOÉMI
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

KATONA ATTILA

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

GÁL SZABOLCS
KENESEI KRISZTIÁN

13'

2 - 1

 

TÓTH PATRIK ALEX

39'

3 - 1

 

TÓTH PATRIK ALEX

49'

4 - 1

 

VÉGH BENCE

58'

5 - 1

 

TÓTH PATRIK ALEX

65'

6 - 1

 

 

6 - 2

71'

WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 28 21 4 3 80 17 63 67 9.1
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 28 16 8 4 55 37 18 56 8.9
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 28 14 4 10 48 38 10 46 9
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 28 12 10 6 51 39 12 46 8.6
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 28 12 10 6 46 42 4 46 8.8
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 28 11 7 10 42 38 4 40 8.6
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 28 11 7 10 44 41 3 40 8.6
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 28 8 11 9 44 51 -7 35 8.6
9 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 28 7 13 8 45 43 2 34 8.2
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 28 9 5 14 40 54 -14 32 8.1
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 28 8 6 14 33 53 -20 30 8.5
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 28 8 5 15 25 51 -26 29 8.1
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 28 7 7 14 36 47 -11 28 8.3
14 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 28 7 7 14 32 47 -15 28 8.3
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 28 6 10 12 23 31 -8 28 8.1
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 28 7 6 15 28 43 -15 27 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 14 11 3 0 23 1 22 36 14 5 4 5 15 10 5 19 28 16 7 5 38 11 27 55
2 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 14 8 5 1 14 5 9 29 14 5 5 4 10 10 0 20 28 13 10 5 24 15 9 49
3 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 14 9 3 2 13 3 10 30 14 5 2 7 8 9 -1 17 28 14 5 9 21 12 9 47
4 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 14 7 4 3 11 6 5 25 14 5 6 3 12 7 5 21 28 12 10 6 23 13 10 46
5 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 4 9 1 11 6 5 21 14 5 7 2 14 9 5 22 28 9 16 3 25 15 10 43
6 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 14 7 3 4 15 12 3 24 14 3 5 6 7 10 -3 14 28 10 8 10 22 22 0 38
7 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 3 10 1 9 8 1 19 14 4 5 5 8 12 -4 17 28 7 15 6 17 20 -3 36
8 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 14 4 5 5 7 8 -1 17 14 5 3 6 9 9 0 18 28 9 8 11 16 17 -1 35
9 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 14 6 4 4 10 6 4 22 14 3 4 7 6 13 -7 13 28 9 8 11 16 19 -3 35
10 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 14 4 6 4 5 6 -1 18 14 2 10 2 4 4 0 16 28 6 16 6 9 10 -1 34
11 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 14 3 6 5 10 11 -1 15 14 5 3 6 9 12 -3 18 28 8 9 11 19 23 -4 33
12 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 14 5 4 5 8 7 1 19 14 2 6 6 4 13 -9 12 28 7 10 11 12 20 -8 31
13 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 14 5 5 4 12 12 0 20 14 1 6 7 2 12 -10 9 28 6 11 11 14 24 -10 29
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 2 6 6 7 12 -5 12 14 3 7 4 7 8 -1 16 28 5 13 10 14 20 -6 28
15 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 14 3 5 6 8 12 -4 14 14 2 7 5 7 14 -7 13 28 5 12 11 15 26 -11 27
16 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 14 1 8 5 5 12 -7 11 14 1 6 7 5 16 -11 9 28 2 14 12 10 28 -18 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 14 13 1 0 51 3 48 40 14 8 3 3 29 14 15 27 28 21 4 3 80 17 63 67
2 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 14 9 3 2 28 16 12 30 14 7 5 2 27 21 6 26 28 16 8 4 55 37 18 56
3 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 14 9 1 4 31 20 11 28 14 5 3 6 17 18 -1 18 28 14 4 10 48 38 10 46
4 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 7 6 1 26 19 7 27 14 5 4 5 25 20 5 19 28 12 10 6 51 39 12 46
5 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 14 5 5 4 21 24 -3 20 14 7 5 2 25 18 7 26 28 12 10 6 46 42 4 46
6 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 14 7 3 4 17 12 5 24 14 4 4 6 25 26 -1 16 28 11 7 10 42 38 4 40
7 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 14 6 4 4 19 16 3 22 14 5 3 6 25 25 0 18 28 11 7 10 44 41 3 40
8 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 14 6 6 2 32 25 7 24 14 2 5 7 12 26 -14 11 28 8 11 9 44 51 -7 35
9 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 14 4 7 3 26 20 6 19 14 3 6 5 19 23 -4 15 28 7 13 8 45 43 2 34
10 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 5 4 5 21 21 0 19 14 4 1 9 19 33 -14 13 28 9 5 14 40 54 -14 32
11 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 14 4 3 7 15 28 -13 15 14 4 3 7 18 25 -7 15 28 8 6 14 33 53 -20 30
12 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 14 7 3 4 18 20 -2 24 14 1 2 11 7 31 -24 5 28 8 5 15 25 51 -26 29
13 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 14 6 4 4 21 18 3 22 14 1 3 10 15 29 -14 6 28 7 7 14 36 47 -11 28
14 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 14 5 4 5 20 20 0 19 14 2 3 9 12 27 -15 9 28 7 7 14 32 47 -15 28
15 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 14 5 5 4 14 12 2 20 14 1 5 8 9 19 -10 8 28 6 10 12 23 31 -8 28
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 6 1 7 17 21 -4 19 14 1 5 8 11 22 -11 8 28 7 6 15 28 43 -15 27
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 10 - 31 - 30 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1-2 - 00 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 20 - 3-3 - 32 - 26 - 12 - 61 - 03 - 01 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 01 - 22 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 23 - 21 - 13 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 10 - 21 - 20 - 42 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 13 - 03 - 40 - 00 - 02 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 22 - 21 - 12 - 11 - 3-3 - 04 - 32 - 01 - 13 - 0
FC AJKA
3 - 07 - 05 - 05 - 04 - 02 - 05 - 23 - 0-1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 01 - 00 - 01 - 10 - 22 - 00 - 12 - 12 - 0
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 41 - 11 - 02 - 12 - 0-
III. KER. TVE
0 - 03 - 21 - 01 - 23 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 02 - 1-0 - 44 - 15 - 02 - 41 - 36 - 2
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 31 - 31 - 22 - 23 - 05 - 21 - 10 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 33 - 02 - 00 - 1-1 - 11 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 10 - 01 - 12 - 13 - 30 - 03 - 33 - 12 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 00 - 21 - 20 - 11 - 02 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 0-1 - 21 - 23 - 42 - 11 - 03 - 00 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom