Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 29. forduló

2019.05.26 - 17:30

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
ANTAL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PUNYI GYULA, SKOVER PÉTER
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

MÁRTON DÁVID
GÁL SZABOLCS

71'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 29 22 4 3 83 18 65 70 8.9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 29 16 8 5 56 39 17 56 9.1
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 29 15 4 10 50 39 11 49 9.1
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 29 13 10 6 53 40 13 49 8.9
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 29 12 10 7 47 45 2 46 8.7
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 29 12 7 10 44 38 6 43 8.7
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 29 11 7 11 45 47 -2 40 8.8
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 29 8 13 8 49 46 3 37 8.3
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 29 8 11 10 47 55 -8 35 8.6
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 29 9 6 14 41 55 -14 33 8.2
11 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 29 8 7 14 38 48 -10 31 8.4
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 29 8 7 14 34 54 -20 31 8.5
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 29 7 10 12 25 32 -7 31 8
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 29 8 5 16 25 53 -28 29 8
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 29 7 7 15 37 49 -12 28 8
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 29 7 6 16 29 45 -16 27 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 15 11 4 0 23 1 22 37 14 5 4 5 15 10 5 19 29 16 8 5 38 11 27 56
2 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 15 10 3 2 14 3 11 33 14 5 2 7 8 9 -1 17 29 15 5 9 22 12 10 50
3 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 14 8 5 1 14 5 9 29 15 5 6 4 11 11 0 21 29 13 11 5 25 16 9 50
4 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 14 7 4 3 11 6 5 25 15 5 7 3 12 7 5 22 29 12 11 6 23 13 10 47
5 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 4 10 1 11 6 5 22 14 5 7 2 14 9 5 22 29 9 17 3 25 15 10 44
6 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 15 8 3 4 16 12 4 27 14 3 5 6 7 10 -3 14 29 11 8 10 23 22 1 41
7 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 15 4 6 5 12 12 0 18 14 5 3 6 9 12 -3 18 29 9 9 11 21 24 -3 36
8 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 3 10 2 9 9 0 19 14 4 5 5 8 12 -4 17 29 7 15 7 17 21 -4 36
9 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 14 6 4 4 10 6 4 22 15 3 4 8 6 14 -8 13 29 9 8 12 16 20 -4 35
10 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 14 4 5 5 7 8 -1 17 15 5 3 7 9 15 -6 18 29 9 8 12 16 23 -7 35
11 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 15 4 7 4 6 7 -1 19 14 2 10 2 4 4 0 16 29 6 17 6 10 11 -1 35
12 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 14 5 4 5 8 7 1 19 15 3 6 6 5 13 -8 15 29 8 10 11 13 20 -7 34
13 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 15 4 5 6 14 12 2 17 14 2 7 5 7 14 -7 13 29 6 12 11 21 26 -5 30
14 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 14 5 5 4 12 12 0 20 15 1 6 8 3 14 -11 9 29 6 11 12 15 26 -11 29
15 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 2 6 6 7 12 -5 12 15 3 8 4 7 8 -1 17 29 5 14 10 14 20 -6 29
16 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 14 1 8 5 5 12 -7 11 15 1 6 8 5 17 -12 9 29 2 14 13 10 29 -19 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 15 14 1 0 54 4 50 43 14 8 3 3 29 14 15 27 29 22 4 3 83 18 65 70
2 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 14 9 3 2 28 16 12 30 15 7 5 3 28 23 5 26 29 16 8 5 56 39 17 56
3 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 15 10 1 4 33 21 12 31 14 5 3 6 17 18 -1 18 29 15 4 10 50 39 11 49
4 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 8 6 1 28 20 8 30 14 5 4 5 25 20 5 19 29 13 10 6 53 40 13 49
5 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 14 5 5 4 21 24 -3 20 15 7 5 3 26 21 5 26 29 12 10 7 47 45 2 46
6 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 15 8 3 4 19 12 7 27 14 4 4 6 25 26 -1 16 29 12 7 10 44 38 6 43
7 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 14 6 4 4 19 16 3 22 15 5 3 7 26 31 -5 18 29 11 7 11 45 47 -2 40
8 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 15 5 7 3 30 23 7 22 14 3 6 5 19 23 -4 15 29 8 13 8 49 46 3 37
9 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 14 6 6 2 32 25 7 24 15 2 5 8 15 30 -15 11 29 8 11 10 47 55 -8 35
10 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 5 5 5 22 22 0 20 14 4 1 9 19 33 -14 13 29 9 6 14 41 55 -14 33
11 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 15 6 4 5 26 21 5 22 14 2 3 9 12 27 -15 9 29 8 7 14 38 48 -10 31
12 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 14 4 3 7 15 28 -13 15 15 4 4 7 19 26 -7 16 29 8 7 14 34 54 -20 31
13 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 15 6 5 4 16 13 3 23 14 1 5 8 9 19 -10 8 29 7 10 12 25 32 -7 31
14 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 14 7 3 4 18 20 -2 24 15 1 2 12 7 33 -26 5 29 8 5 16 25 53 -28 29
15 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 14 6 4 4 21 18 3 22 15 1 3 11 16 31 -15 6 29 7 7 15 37 49 -12 28
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 6 1 7 17 21 -4 19 15 1 5 9 12 24 -12 8 29 7 6 16 29 45 -16 27
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 10 - 31 - 30 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1-2 - 00 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 20 - 3-3 - 32 - 26 - 12 - 61 - 03 - 01 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 01 - 22 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 23 - 21 - 13 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 10 - 21 - 20 - 42 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 13 - 03 - 40 - 00 - 02 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 22 - 21 - 12 - 11 - 3-3 - 04 - 32 - 01 - 13 - 0
FC AJKA
3 - 07 - 05 - 05 - 04 - 02 - 05 - 23 - 03 - 11 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 02 - 04 - 21 - 30 - 11 - 01 - 00 - 01 - 10 - 22 - 00 - 12 - 12 - 0
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 41 - 11 - 02 - 12 - 0-
III. KER. TVE
0 - 03 - 21 - 01 - 23 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 02 - 12 - 10 - 44 - 15 - 02 - 41 - 36 - 2
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 14 - 34 - 12 - 23 - 31 - 31 - 22 - 23 - 05 - 21 - 10 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 33 - 02 - 00 - 16 - 11 - 11 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 12 - 10 - 01 - 12 - 13 - 30 - 03 - 33 - 12 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 22 - 11 - 33 - 01 - 10 - 00 - 21 - 20 - 11 - 02 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 01 - 11 - 21 - 23 - 42 - 11 - 03 - 00 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ

DUNAHARASZTI MTK

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC AJKA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom