Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 29. forduló

2019.05.26 - 17:30

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KÁTAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS DÁVID, DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

KISZELY DOMINIK

51'

1 - 0

 

MAGYAR ZSOLT JÁNOS

77'

2 - 0

 

 

2 - 1

82'

TÓTH LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 29 22 4 3 83 18 65 70 8.9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 29 16 8 5 56 39 17 56 9.1
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 29 15 4 10 50 39 11 49 9.1
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 29 13 10 6 53 40 13 49 8.9
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 29 12 10 7 47 45 2 46 8.7
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 29 12 7 10 44 38 6 43 8.7
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 29 11 7 11 45 47 -2 40 8.8
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 29 8 13 8 49 46 3 37 8.3
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 29 8 11 10 47 55 -8 35 8.6
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 29 9 6 14 41 55 -14 33 8.2
11 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 29 8 7 14 38 48 -10 31 8.4
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 29 8 7 14 34 54 -20 31 8.5
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 29 7 10 12 25 32 -7 31 8
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 29 8 5 16 25 53 -28 29 8
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 29 7 7 15 37 49 -12 28 8
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 29 7 6 16 29 45 -16 27 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 15 11 4 0 23 1 22 37 14 5 4 5 15 10 5 19 29 16 8 5 38 11 27 56
2 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 15 10 3 2 14 3 11 33 14 5 2 7 8 9 -1 17 29 15 5 9 22 12 10 50
3 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 14 8 5 1 14 5 9 29 15 5 6 4 11 11 0 21 29 13 11 5 25 16 9 50
4 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 14 7 4 3 11 6 5 25 15 5 7 3 12 7 5 22 29 12 11 6 23 13 10 47
5 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 4 10 1 11 6 5 22 14 5 7 2 14 9 5 22 29 9 17 3 25 15 10 44
6 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 15 8 3 4 16 12 4 27 14 3 5 6 7 10 -3 14 29 11 8 10 23 22 1 41
7 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 15 4 6 5 12 12 0 18 14 5 3 6 9 12 -3 18 29 9 9 11 21 24 -3 36
8 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 3 10 2 9 9 0 19 14 4 5 5 8 12 -4 17 29 7 15 7 17 21 -4 36
9 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 14 6 4 4 10 6 4 22 15 3 4 8 6 14 -8 13 29 9 8 12 16 20 -4 35
10 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 14 4 5 5 7 8 -1 17 15 5 3 7 9 15 -6 18 29 9 8 12 16 23 -7 35
11 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 15 4 7 4 6 7 -1 19 14 2 10 2 4 4 0 16 29 6 17 6 10 11 -1 35
12 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 14 5 4 5 8 7 1 19 15 3 6 6 5 13 -8 15 29 8 10 11 13 20 -7 34
13 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 15 4 5 6 14 12 2 17 14 2 7 5 7 14 -7 13 29 6 12 11 21 26 -5 30
14 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 14 5 5 4 12 12 0 20 15 1 6 8 3 14 -11 9 29 6 11 12 15 26 -11 29
15 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 2 6 6 7 12 -5 12 15 3 8 4 7 8 -1 17 29 5 14 10 14 20 -6 29
16 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 14 1 8 5 5 12 -7 11 15 1 6 8 5 17 -12 9 29 2 14 13 10 29 -19 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 15 14 1 0 54 4 50 43 14 8 3 3 29 14 15 27 29 22 4 3 83 18 65 70
2 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 14 9 3 2 28 16 12 30 15 7 5 3 28 23 5 26 29 16 8 5 56 39 17 56
3 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 15 10 1 4 33 21 12 31 14 5 3 6 17 18 -1 18 29 15 4 10 50 39 11 49
4 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 8 6 1 28 20 8 30 14 5 4 5 25 20 5 19 29 13 10 6 53 40 13 49
5 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 14 5 5 4 21 24 -3 20 15 7 5 3 26 21 5 26 29 12 10 7 47 45 2 46
6 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 15 8 3 4 19 12 7 27 14 4 4 6 25 26 -1 16 29 12 7 10 44 38 6 43
7 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 14 6 4 4 19 16 3 22 15 5 3 7 26 31 -5 18 29 11 7 11 45 47 -2 40
8 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 15 5 7 3 30 23 7 22 14 3 6 5 19 23 -4 15 29 8 13 8 49 46 3 37
9 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 14 6 6 2 32 25 7 24 15 2 5 8 15 30 -15 11 29 8 11 10 47 55 -8 35
10 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 5 5 5 22 22 0 20 14 4 1 9 19 33 -14 13 29 9 6 14 41 55 -14 33
11 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 15 6 4 5 26 21 5 22 14 2 3 9 12 27 -15 9 29 8 7 14 38 48 -10 31
12 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 14 4 3 7 15 28 -13 15 15 4 4 7 19 26 -7 16 29 8 7 14 34 54 -20 31
13 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 15 6 5 4 16 13 3 23 14 1 5 8 9 19 -10 8 29 7 10 12 25 32 -7 31
14 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 14 7 3 4 18 20 -2 24 15 1 2 12 7 33 -26 5 29 8 5 16 25 53 -28 29
15 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 14 6 4 4 21 18 3 22 15 1 3 11 16 31 -15 6 29 7 7 15 37 49 -12 28
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 6 1 7 17 21 -4 19 15 1 5 9 12 24 -12 8 29 7 6 16 29 45 -16 27
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 10 - 31 - 30 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1-2 - 00 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 20 - 3-3 - 32 - 26 - 12 - 61 - 03 - 01 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 01 - 22 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 23 - 21 - 13 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 10 - 21 - 20 - 42 - 3-2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 13 - 03 - 40 - 00 - 02 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 22 - 21 - 12 - 11 - 3-3 - 04 - 32 - 01 - 13 - 0
FC AJKA
3 - 07 - 05 - 05 - 04 - 02 - 05 - 23 - 03 - 11 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 02 - 04 - 21 - 30 - 11 - 01 - 00 - 01 - 10 - 22 - 00 - 12 - 12 - 0
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 41 - 11 - 02 - 12 - 0-
III. KER. TVE
0 - 03 - 21 - 01 - 23 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 02 - 12 - 10 - 44 - 15 - 02 - 41 - 36 - 2
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 14 - 34 - 12 - 23 - 31 - 31 - 22 - 23 - 05 - 21 - 10 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 33 - 02 - 00 - 16 - 11 - 11 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 12 - 10 - 01 - 12 - 13 - 30 - 03 - 33 - 12 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 22 - 11 - 33 - 01 - 10 - 00 - 21 - 20 - 11 - 02 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 01 - 11 - 21 - 23 - 42 - 11 - 03 - 00 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

TARR ANDRÁSHIDA SC

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom