Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 30. forduló

2019.06.02 - 17:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
DUCSAI JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERÉNYI ÁKOS, SZARVAS LÁSZLÓ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

FAZAKAS GÉZA NORBERT

12'

1 - 0

 

PETNEHÁZI MÁRK

82'

2 - 0

 

 

2 - 1

87'

VITELKI BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 30 22 5 3 85 20 65 71 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 30 17 8 5 59 40 19 59 8.9
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 30 13 11 6 53 40 13 50 8.9
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 30 15 4 11 51 42 9 49 8.8
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 30 13 10 7 49 46 3 49 8.7
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 30 12 7 11 45 40 5 43 8.7
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 30 11 8 11 45 47 -2 41 8.6
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 30 9 13 8 50 46 4 40 8.5
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 30 9 11 10 49 56 -7 38 8.5
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 30 9 6 15 41 60 -19 33 8.4
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 30 8 8 14 36 56 -20 32 8.3
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 30 7 11 12 26 33 -7 32 8.3
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 30 8 7 15 42 49 -7 31 8.2
14 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 30 8 7 15 39 50 -11 31 8.1
15 CSEPEL FC CSEPEL FC 30 8 6 16 26 54 -28 30 8.1
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 30 7 6 17 29 46 -17 27 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 15 11 4 0 23 1 22 37 15 5 5 5 16 11 5 20 30 16 9 5 39 12 27 57
2 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 15 9 5 1 16 5 11 32 15 5 6 4 11 11 0 21 30 14 11 5 27 16 11 53
3 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 15 10 3 2 14 3 11 33 15 5 2 8 8 10 -2 17 30 15 5 10 22 13 9 50
4 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 15 8 4 3 12 6 6 28 15 5 7 3 12 7 5 22 30 13 11 6 24 13 11 50
5 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 4 10 1 11 6 5 22 15 5 8 2 14 9 5 23 30 9 18 3 25 15 10 45
6 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 15 8 3 4 16 12 4 27 15 3 5 7 7 12 -5 14 30 11 8 11 23 24 -1 41
7 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 15 4 6 5 12 12 0 18 15 6 3 6 10 12 -2 21 30 10 9 11 22 24 -2 39
8 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 15 7 4 4 13 6 7 25 15 3 4 8 6 14 -8 13 30 10 8 12 19 20 -1 38
9 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 15 4 7 4 6 7 -1 19 15 3 10 2 5 4 1 19 30 7 17 6 11 11 0 38
10 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 15 4 6 5 7 8 -1 18 15 5 3 7 9 15 -6 18 30 9 9 12 16 23 -7 36
11 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 3 10 2 9 9 0 19 15 4 5 6 8 15 -7 17 30 7 15 8 17 24 -7 36
12 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 15 5 5 5 9 8 1 20 15 3 6 6 5 13 -8 15 30 8 11 11 14 21 -7 35
13 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 15 6 5 4 13 12 1 23 15 1 6 8 3 14 -11 9 30 7 11 12 16 26 -10 32
14 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 15 4 5 6 14 12 2 17 15 2 7 6 7 15 -8 13 30 6 12 12 21 27 -6 30
15 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 15 2 6 7 7 13 -6 12 15 3 8 4 7 8 -1 17 30 5 14 11 14 21 -7 29
16 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 15 1 8 6 5 13 -8 11 15 1 6 8 5 17 -12 9 30 2 14 14 10 30 -20 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC FC AJKA 15 14 1 0 54 4 50 43 15 8 4 3 31 16 15 28 30 22 5 3 85 20 65 71
2 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 15 10 3 2 31 17 14 33 15 7 5 3 28 23 5 26 30 17 8 5 59 40 19 59
3 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 8 6 1 28 20 8 30 15 5 5 5 25 20 5 20 30 13 11 6 53 40 13 50
4 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 15 10 1 4 33 21 12 31 15 5 3 7 18 21 -3 18 30 15 4 11 51 42 9 49
5 TARR ANDRÁSHIDA SC III. KER. TVE 15 6 5 4 23 25 -2 23 15 7 5 3 26 21 5 26 30 13 10 7 49 46 3 49
6 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 15 8 3 4 19 12 7 27 15 4 4 7 26 28 -2 16 30 12 7 11 45 40 5 43
7 TARR ANDRÁSHIDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 15 6 5 4 19 16 3 23 15 5 3 7 26 31 -5 18 30 11 8 11 45 47 -2 41
8 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 15 5 7 3 30 23 7 22 15 4 6 5 20 23 -3 18 30 9 13 8 50 46 4 40
9 TARR ANDRÁSHIDA SC BKV ELŐRE 15 7 6 2 34 26 8 27 15 2 5 8 15 30 -15 11 30 9 11 10 49 56 -7 38
10 TARR ANDRÁSHIDA SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 5 5 5 22 22 0 20 15 4 1 10 19 38 -19 13 30 9 6 15 41 60 -19 33
11 TARR ANDRÁSHIDA SC DUNAHARASZTI MTK 15 4 4 7 17 30 -13 16 15 4 4 7 19 26 -7 16 30 8 8 14 36 56 -20 32
12 TARR ANDRÁSHIDA SC SÁRVÁR FC 15 6 5 4 16 13 3 23 15 1 6 8 10 20 -10 9 30 7 11 12 26 33 -7 32
13 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL VIDI FC II. 15 7 4 4 26 18 8 25 15 1 3 11 16 31 -15 6 30 8 7 15 42 49 -7 31
14 TARR ANDRÁSHIDA SC PÉNZÜGYŐR SE 15 6 4 5 26 21 5 22 15 2 3 10 13 29 -16 9 30 8 7 15 39 50 -11 31
15 TARR ANDRÁSHIDA SC CSEPEL FC 15 7 4 4 19 21 -2 25 15 1 2 12 7 33 -26 5 30 8 6 16 26 54 -28 30
16 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 15 6 1 8 17 22 -5 19 15 1 5 9 12 24 -12 8 30 7 6 17 29 46 -17 27
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 10 - 31 - 30 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 10 - 12 - 00 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 03 - 14 - 23 - 22 - 20 - 32 - 13 - 32 - 26 - 12 - 61 - 03 - 01 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 01 - 22 - 12 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 23 - 21 - 13 - 21 - 11 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 10 - 21 - 20 - 42 - 32 - 22 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 02 - 21 - 02 - 10 - 13 - 03 - 40 - 00 - 02 - 00 - 03 - 50 - 02 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 22 - 21 - 12 - 11 - 33 - 13 - 04 - 32 - 01 - 13 - 0
FC AJKA
3 - 07 - 05 - 05 - 04 - 02 - 05 - 23 - 03 - 11 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 02 - 04 - 21 - 30 - 11 - 01 - 00 - 01 - 10 - 22 - 00 - 12 - 12 - 0
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 02 - 11 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 41 - 11 - 02 - 12 - 05 - 0
III. KER. TVE
0 - 03 - 21 - 01 - 23 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 12 - 12 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 11 - 02 - 12 - 10 - 44 - 15 - 02 - 41 - 36 - 2
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 14 - 34 - 12 - 23 - 31 - 31 - 22 - 23 - 05 - 21 - 10 - 01 - 10 - 01 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 33 - 02 - 00 - 16 - 11 - 11 - 41 - 11 - 31 - 21 - 00 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 12 - 10 - 01 - 12 - 13 - 30 - 03 - 33 - 12 - 20 - 22 - 12 - 03 - 23 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 22 - 11 - 33 - 01 - 10 - 00 - 21 - 20 - 11 - 02 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 - 11 - 10 - 01 - 11 - 21 - 23 - 42 - 11 - 03 - 00 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FC AJKA
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom