Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 4. forduló

2018.08.25 - 17:00

Nagykanizsa, Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KOVÁCS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILLÉS TAMÁS, NAGY VIKTOR
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
90'
45'

Gólok

VLASICS DÁNIEL

16'

1 - 0

 

BÉLI MILÁN

21'

2 - 0

 

LŐRINCZ BENCE

36'

3 - 0

 

 

3 - 1

58'

BÍRÓ TAMÁS
PÉNTEK ADRIÁN

71'

4 - 1

 

 

4 - 2

83'

SZALÁNSZKI BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 11.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 4 3 1 0 9 5 4 10 10.5
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 11 5 6 9 9.8
4 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 10 5 5 7 8.8
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 1 1 5 3 2 7 7.5
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 2 0 2 4 4 0 6 9.5
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 3 0 5 3 2 6 9.8
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 7 5 2 5 7.3
9 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 1 2 1 7 7 0 5 8.3
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 4 1 2 1 6 7 -1 5 6.3
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 4 1 1 2 2 3 -1 4 6.5
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 1 1 2 4 9 -5 4 7
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 10
14 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 0 2 2 4 12 -8 2 7.8
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 0 1 3 3 10 -7 1 8.3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 1 3 3 11 -8 1 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 5 2 3 8
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 2 0 2 2 0 2 4 2 2 0 4 2 2 8
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 2 0 2 8
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 2 1 1 3 3 0 7
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 3 2 1 6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 3 2 1 5
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 3 1 4
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 2 2 0 4
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 1 2 -1 3
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 0 2 -2 3
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 3 0 3 0 2 2 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 0 3 1 2 5 -3 3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 2 5 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 2 1 1 0 7 1 6 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 13 3 10 10
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 9 5 4 10
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 5 5 0 3 2 2 0 0 6 0 6 6 4 3 0 1 11 5 6 9
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 10 5 5 7
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 1 1 5 3 2 7
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 4 4 0 6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 5 3 2 6
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 7 5 2 5
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 7 7 0 5
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 2 1 6 7 -1 5
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 3 1 1 1 4 4 0 4 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 1 1 2 4 9 -5 4
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 4 12 -8 2
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 0 1 3 3 10 -7 1
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 3 11 -8 1
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
------0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-------3 - 3-----1 - 1-
CSEPEL FC
----2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
----------1 - 13 - 1---
MÉNFŐCSANAK ESK
----------0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-----2 - 1-------
FC AJKA
------------0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3----------
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0------------
III. KER. TVE
-------0 - 5----2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1--1 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2-----
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4--------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1--------2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0--------0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2------1 - 1--

Meccsek

FC NAGYKANIZSA

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
FC AJKA
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA

DUNAHARASZTI MTK

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC AJKA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom