Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 4. forduló

2018.08.26 - 17:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SZIGETVÁRI MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZARVAS LÁSZLÓ, SINKOVICZ DÁNIEL
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

VÖRÖS TAMÁS

50'

1 - 0

 

MAGYAR ZSOLT JÁNOS

56'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 11.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 4 3 1 0 9 5 4 10 10.5
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 11 5 6 9 9.8
4 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 10 5 5 7 8.8
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 1 1 5 3 2 7 7.5
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 2 0 2 4 4 0 6 9.5
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 3 0 5 3 2 6 9.8
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 7 5 2 5 7.3
9 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 1 2 1 7 7 0 5 8.3
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 4 1 2 1 6 7 -1 5 6.3
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 4 1 1 2 2 3 -1 4 6.5
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 1 1 2 4 9 -5 4 7
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 10
14 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 0 2 2 4 12 -8 2 7.8
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 0 1 3 3 10 -7 1 8.3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 1 3 3 11 -8 1 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 5 2 3 8
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 2 0 2 2 0 2 4 2 2 0 4 2 2 8
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 2 0 2 8
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 2 1 1 3 3 0 7
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 3 2 1 6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 3 2 1 5
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 3 1 4
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 2 2 0 4
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 1 2 -1 3
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 0 2 -2 3
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 3 0 3 0 2 2 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 0 3 1 2 5 -3 3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 2 5 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 2 1 1 0 7 1 6 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 13 3 10 10
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 9 5 4 10
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 5 5 0 3 2 2 0 0 6 0 6 6 4 3 0 1 11 5 6 9
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 10 5 5 7
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 1 1 5 3 2 7
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 4 4 0 6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 5 3 2 6
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 7 5 2 5
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 7 7 0 5
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 2 1 6 7 -1 5
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 3 1 1 1 4 4 0 4 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 1 1 2 4 9 -5 4
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 4 12 -8 2
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 0 1 3 3 10 -7 1
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 3 11 -8 1
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
------0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-------3 - 3-----1 - 1-
CSEPEL FC
----2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
----------1 - 13 - 1---
MÉNFŐCSANAK ESK
----------0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-----2 - 1-------
FC AJKA
------------0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3----------
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0------------
III. KER. TVE
-------0 - 5----2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1--1 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2-----
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4--------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1--------2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0--------0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2------1 - 1--

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
FC AJKA
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom