Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 6. forduló

2018.09.09 - 16:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KAKUK SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK SÁNDOR, POGONYI FERENC
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

BALOGH BENCE

38'

1 - 0

 

 

1 - 1

55'

WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF

 

1 - 2

82'

SZABÓ MARCELL
CSEPREGI TAMÁS

92'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 6 5 1 0 21 6 15 16 10.3
2 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 15 10 5 12 9.2
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 6 3 2 1 7 4 3 11 7.5
4 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 5 3 1 1 11 6 5 10 9.4
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 3 0 10 3 7 9 10.6
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 2 3 1 11 10 1 9 9.7
7 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 5 2 2 1 11 6 5 8 8.6
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 2 2 2 5 5 0 8 9
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 2 1 3 7 13 -6 7 9
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 1 4 1 8 6 2 7 7.8
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 1 4 1 7 7 0 7 9
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 5 1 2 2 6 13 -7 5 8.2
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 6 1 1 4 3 8 -5 4 7.3
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 0 4 2 3 6 -3 4 7.7
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 0 2 4 3 12 -9 2 7.5
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 0 2 4 6 19 -13 2 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 8 3 5 14
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 7 4 3 10
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 3 2 1 0 4 1 3 7 5 2 3 0 4 1 3 9
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 2 1 1 9
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 2 1 0 3 -3 2 6 2 3 1 3 3 0 9
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 1 0 4 0 4 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 5 2 3 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 2 0 2 3 3 0 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 1 3 3 4 -1 7
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 4 1 3 3 0 7
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 1 1 1 2 1 1 4 6 1 3 2 2 2 0 6
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 3 2 3 4 -1 6
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 3 2 2 3 -1 6
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3 6 1 3 2 3 6 -3 6
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 2 2 2 3 -1 5
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 0 3 3 3 8 -5 3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 1 5 -4 2 6 0 3 3 2 7 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 3 2 1 0 12 3 9 7 3 3 0 0 9 3 6 9 6 5 1 0 21 6 15 16
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 7 5 2 6 3 2 0 1 8 5 3 6 6 4 0 2 15 10 5 12
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 3 1 2 0 2 1 1 5 3 2 0 1 5 3 2 6 6 3 2 1 7 4 3 11
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 1 0 1 4 3 1 3 3 2 1 0 7 3 4 7 5 3 1 1 11 6 5 10
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 7 2 5 5 5 2 3 0 10 3 7 9
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 1 3 0 9 7 2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 6 2 3 1 11 10 1 9
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 0 1 8 3 5 6 2 0 2 0 3 3 0 2 5 2 2 1 11 6 5 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 2 2 5 5 0 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 2 1 1 6 5 1 7 2 0 0 2 1 8 -7 0 6 2 1 3 7 13 -6 7
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 3 0 3 0 1 1 0 3 6 1 4 1 8 6 2 7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 3 1 2 0 4 2 2 5 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 1 4 1 7 7 0 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 0 1 1 1 6 -5 1 3 1 1 1 5 7 -2 4 5 1 2 2 6 13 -7 5
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 1 4 3 8 -5 4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 4 2 3 6 -3 4
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 2 8 -6 1 6 0 2 4 3 12 -9 2
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0 1 2 3 9 -6 1 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 0 2 4 6 19 -13 2
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
----0 - 3-0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-3 - 1-----3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
----------1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
-------0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1--1 - 2----------
FC AJKA
------5 - 2-----0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3------2 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0-----2 - 3------
III. KER. TVE
-------0 - 5-1 - 1-----
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0---
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1--------2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2------1 - 11 - 6-

Meccsek

BKV ELŐRE

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
BKV ELŐRE
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC AJKA
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom