Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 6. forduló

2018.09.09 - 16:00

Nagykanizsa, Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
BANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BALÁZS, PERÁK ANDRÁS
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

VITTMAN ÁDÁM GYULA

2'

1 - 0

 

VITTMAN ÁDÁM GYULA

9'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 6 5 1 0 21 6 15 16 10.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 6 4 1 1 13 7 6 13 9.2
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 15 10 5 12 9.3
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 6 3 2 1 7 4 3 11 7.3
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 4 0 12 5 7 10 10.8
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 2 3 1 11 10 1 9 9.3
7 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 6 2 2 2 12 8 4 8 7.7
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 2 2 2 5 5 0 8 9.2
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 2 1 3 7 13 -6 7 8.7
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 1 4 1 8 6 2 7 8
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 1 4 1 7 7 0 7 9.2
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 6 1 3 2 8 15 -7 6 7.8
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 6 1 1 4 3 8 -5 4 7.2
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 0 4 2 3 6 -3 4 7.8
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 0 2 4 3 12 -9 2 7.7
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 0 2 4 6 19 -13 2 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 8 3 5 14
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 3 1 2 0 3 2 1 5 6 3 3 0 5 2 3 12
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 7 4 3 10
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 1 1 4 3 1 7 6 2 3 1 4 3 1 9
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 2 1 1 9
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 2 1 0 3 -3 2 6 2 3 1 3 3 0 9
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 1 0 4 0 4 7 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 2 2 2 5 3 2 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 2 2 2 4 3 1 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 2 0 2 3 3 0 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 1 3 3 4 -1 7
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 4 1 3 3 0 7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 1 1 1 2 1 1 4 6 1 3 2 2 2 0 6
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 3 2 3 4 -1 6
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 3 2 2 3 -1 6
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3 6 1 3 2 3 6 -3 6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 0 3 3 3 8 -5 3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 1 5 -4 2 6 0 3 3 2 7 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 3 2 1 0 12 3 9 7 3 3 0 0 9 3 6 9 6 5 1 0 21 6 15 16
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 0 1 6 4 2 6 3 2 1 0 7 3 4 7 6 4 1 1 13 7 6 13
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 7 5 2 6 3 2 0 1 8 5 3 6 6 4 0 2 15 10 5 12
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 3 1 2 0 2 1 1 5 3 2 0 1 5 3 2 6 6 3 2 1 7 4 3 11
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 3 0 9 4 5 6 6 2 4 0 12 5 7 10
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 1 3 0 9 7 2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 6 2 3 1 11 10 1 9
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 0 1 8 3 5 6 3 0 2 1 4 5 -1 2 6 2 2 2 12 8 4 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 2 2 5 5 0 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 2 1 1 6 5 1 7 2 0 0 2 1 8 -7 0 6 2 1 3 7 13 -6 7
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 3 0 3 0 1 1 0 3 6 1 4 1 8 6 2 7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 3 1 2 0 4 2 2 5 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 1 4 1 7 7 0 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 0 2 1 3 8 -5 2 3 1 1 1 5 7 -2 4 6 1 3 2 8 15 -7 6
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 1 4 3 8 -5 4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 4 2 3 6 -3 4
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 2 8 -6 1 6 0 2 4 3 12 -9 2
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0 1 2 3 9 -6 1 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 0 2 4 6 19 -13 2
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
----0 - 3-0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-3 - 1-----3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
----------1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
-------0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1--1 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
------5 - 2-----0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3------2 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0-----2 - 3------
III. KER. TVE
-------0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0---
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1--------2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2------1 - 11 - 6-

Meccsek

FC NAGYKANIZSA

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 03. 18:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 10. 14:30
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 17. 15:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 23. 15:00
FC AJKA
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 31. 15:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 07. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 14. 16:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 21. 16:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 28. 16:30
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 05. 17:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 12. 17:00
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 19. 17:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 26. 17:30
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
06. 02. 17:30
FC NAGYKANIZSA

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
FC AJKA
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
03. 03. 16:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 10. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 17. 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 23. 15:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 31. 15:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
04. 07. 16:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
04. 14. 16:00
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
04. 21. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
04. 28. 16:30
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 05. 17:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
05. 12. 17:00
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
05. 19. 17:30
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
05. 26. 17:30
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
06. 02. 17:30
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol