Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 6. forduló

2018.09.09 - 16:00

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
TAKÁCS RYAN LEE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSZÁG PÉTER, NAGY VIKTOR
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

42'

KOCSIS BENCE MÁTÉ
IVÁNYI MARTIN SÁNDOR

61'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 6 5 1 0 21 6 15 16 10.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 6 4 1 1 13 7 6 13 9.2
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 15 10 5 12 9.3
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 6 3 2 1 7 4 3 11 7.3
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 4 0 12 5 7 10 10.8
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 2 3 1 11 10 1 9 9.3
7 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 6 2 2 2 12 8 4 8 7.7
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 2 2 2 5 5 0 8 9.2
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 2 1 3 7 13 -6 7 8.7
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 1 4 1 8 6 2 7 8
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 1 4 1 7 7 0 7 9.2
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 6 1 3 2 8 15 -7 6 7.8
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 6 1 1 4 3 8 -5 4 7.2
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 0 4 2 3 6 -3 4 7.8
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 0 2 4 3 12 -9 2 7.7
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 0 2 4 6 19 -13 2 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 8 3 5 14
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 3 1 2 0 3 2 1 5 6 3 3 0 5 2 3 12
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 7 4 3 10
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 1 1 4 3 1 7 6 2 3 1 4 3 1 9
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 2 1 1 9
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 2 1 0 3 -3 2 6 2 3 1 3 3 0 9
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 1 0 4 0 4 7 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 2 2 2 5 3 2 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 2 2 2 4 3 1 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 2 0 2 3 3 0 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 1 3 3 4 -1 7
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 4 1 3 3 0 7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 1 1 1 2 1 1 4 6 1 3 2 2 2 0 6
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 3 2 3 4 -1 6
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 3 2 2 3 -1 6
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3 6 1 3 2 3 6 -3 6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 0 3 3 3 8 -5 3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 1 5 -4 2 6 0 3 3 2 7 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 3 2 1 0 12 3 9 7 3 3 0 0 9 3 6 9 6 5 1 0 21 6 15 16
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 0 1 6 4 2 6 3 2 1 0 7 3 4 7 6 4 1 1 13 7 6 13
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 7 5 2 6 3 2 0 1 8 5 3 6 6 4 0 2 15 10 5 12
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 3 1 2 0 2 1 1 5 3 2 0 1 5 3 2 6 6 3 2 1 7 4 3 11
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 3 0 9 4 5 6 6 2 4 0 12 5 7 10
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 1 3 0 9 7 2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 6 2 3 1 11 10 1 9
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 0 1 8 3 5 6 3 0 2 1 4 5 -1 2 6 2 2 2 12 8 4 8
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 2 2 5 5 0 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 2 1 1 6 5 1 7 2 0 0 2 1 8 -7 0 6 2 1 3 7 13 -6 7
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 3 0 3 0 1 1 0 3 6 1 4 1 8 6 2 7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 3 1 2 0 4 2 2 5 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 1 4 1 7 7 0 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 0 2 1 3 8 -5 2 3 1 1 1 5 7 -2 4 6 1 3 2 8 15 -7 6
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 1 4 3 8 -5 4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 4 2 3 6 -3 4
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 2 8 -6 1 6 0 2 4 3 12 -9 2
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0 1 2 3 9 -6 1 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 0 2 4 6 19 -13 2
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
----0 - 3-0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-3 - 1-----3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
----------1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
-------0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1--1 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
------5 - 2-----0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3------2 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0-----2 - 3------
III. KER. TVE
-------0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0---
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1--------2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2------1 - 11 - 6-

Meccsek

PÁPAI PERUTZ FC

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC AJKA
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSEPEL FC
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom