Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 7. forduló

2018.09.16 - 17:00

Ajka, Ajkai Városi Sportcentrum (Városi Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
ZÁM ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, ORSZÁG PÉTER
FC AJKA
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

CSIZMADIA ZOLTÁN

41'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 7 6 1 0 22 6 16 19 10.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 4 2 1 16 10 6 14 10
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 7 4 2 1 8 4 4 14 8.6
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 7 4 1 2 18 13 5 13 7.6
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 5 0 15 8 7 11 9.1
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 2 4 1 10 9 1 10 9.3
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 2 3 2 12 12 0 9 10.4
8 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 7 2 2 3 14 11 3 8 7.7
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 2 2 3 5 6 -1 8 7.6
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 7 1 5 1 10 8 2 8 8.3
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 7 2 1 4 5 9 -4 7 8.1
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 2 1 4 7 14 -7 7 8
13 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 1 4 2 11 18 -7 7 7.6
14 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 7 1 2 4 4 12 -8 5 8.1
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 0 4 3 3 7 -4 4 7.9
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 0 3 4 8 21 -13 3 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 5 1 4 10 3 2 1 0 4 2 2 7 7 5 2 0 9 3 6 17
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 3 1 6 4 2 12
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 3 1 0 5 1 4 10 3 0 2 1 0 3 -3 2 7 3 3 1 5 4 1 12
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 5 2 3 6 4 1 2 1 3 3 0 5 7 3 2 2 8 5 3 11
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 4 3 1 0 5 1 4 10 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 3 2 2 6 4 2 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 3 0 1 1 0 3 4 2 1 1 4 3 1 7 7 2 4 1 5 4 1 10
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 2 2 0 2 0 2 8 7 2 4 1 2 1 1 10
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 1 2 1 1 1 0 5 3 1 1 1 2 1 1 4 7 2 3 2 3 2 1 9
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 1 0 4 0 4 7 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 2 2 3 6 5 1 8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 2 0 2 3 3 0 6 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 2 3 4 5 -1 8
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 1 4 2 4 5 -1 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 4 0 2 2 2 4 -2 2 7 1 4 2 3 4 -1 7
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 4 0 2 2 2 4 -2 2 3 1 2 0 1 0 1 5 7 1 4 2 3 4 -1 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 7 1 3 3 3 7 -4 6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 3 1 4 6 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 0 4 3 4 9 -5 4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 0 4 3 2 7 -5 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 3 3 0 0 9 3 6 9 7 6 1 0 22 6 16 19
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 2 0 10 6 4 8 7 4 2 1 16 10 6 14
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 2 0 3 1 2 8 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 2 1 8 4 4 14
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 7 5 2 6 4 2 1 1 11 8 3 7 7 4 1 2 18 13 5 13
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 2 0 6 4 2 5 4 1 3 0 9 4 5 6 7 2 5 0 15 8 7 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 2 2 0 7 4 3 8 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 2 4 1 10 9 1 10
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 1 3 0 9 7 2 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 2 3 2 12 12 0 9
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 0 1 8 3 5 6 4 0 2 2 6 8 -2 2 7 2 2 3 14 11 3 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 1 2 4 5 -1 4 7 2 2 3 5 6 -1 8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 4 0 4 0 3 3 0 4 7 1 5 1 10 8 2 8
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 4 2 0 2 4 6 -2 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 2 1 4 5 9 -4 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 2 1 1 6 5 1 7 3 0 0 3 1 9 -8 0 7 2 1 4 7 14 -7 7
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 4 0 3 1 6 11 -5 3 3 1 1 1 5 7 -2 4 7 1 4 2 11 18 -7 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 1 1 1 2 4 -2 4 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 1 2 4 4 12 -8 5
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 2 4 -2 2 7 0 4 3 3 7 -4 4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 2 2 5 11 -6 2 3 0 1 2 3 10 -7 1 7 0 3 4 8 21 -13 3
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-3 - 1-----3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
-------3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
--1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1--1 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
------5 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3------2 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0-----2 - 3------
III. KER. TVE
-----3 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3----2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-----2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

FC AJKA

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FC AJKA
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC AJKA
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC AJKA
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 30. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC AJKA
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC AJKA
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
FC AJKA
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SÁRVÁR FC
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CSEPEL FC
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC AJKA
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC AJKA
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC AJKA

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom