Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 7. forduló

2018.09.16 - 15:30

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KOVÁCS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA GÁBOR, TINNYEI ZSOLT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

PÉNTEK ADRIÁN
VEGA MARTINEZ DIEGO

42'

1 - 1

 

SZABÓ MÁTÉ NORBERT

55'

2 - 1

 

 

2 - 2

70'

VLASICS DÁNIEL
SZABÓ MÁTÉ NORBERT

75'

3 - 2

 

 

3 - 3

85'

LŐRINCZ BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 7 6 1 0 22 6 16 19 10.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 4 2 1 16 10 6 14 10
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 7 4 2 1 8 4 4 14 8.6
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 7 4 1 2 18 13 5 13 7.6
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 5 0 15 8 7 11 9.1
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 2 4 1 10 9 1 10 9.3
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 2 3 2 12 12 0 9 10.4
8 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 7 2 2 3 14 11 3 8 7.7
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 2 2 3 5 6 -1 8 7.6
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 7 1 5 1 10 8 2 8 8.3
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 7 2 1 4 5 9 -4 7 8.1
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 2 1 4 7 14 -7 7 8
13 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 1 4 2 11 18 -7 7 7.6
14 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 7 1 2 4 4 12 -8 5 8.1
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 0 4 3 3 7 -4 4 7.9
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 0 3 4 8 21 -13 3 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 5 1 4 10 3 2 1 0 4 2 2 7 7 5 2 0 9 3 6 17
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 3 1 6 4 2 12
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 3 1 0 5 1 4 10 3 0 2 1 0 3 -3 2 7 3 3 1 5 4 1 12
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 5 2 3 6 4 1 2 1 3 3 0 5 7 3 2 2 8 5 3 11
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 4 3 1 0 5 1 4 10 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 3 2 2 6 4 2 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 3 0 1 1 0 3 4 2 1 1 4 3 1 7 7 2 4 1 5 4 1 10
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 2 2 0 2 0 2 8 7 2 4 1 2 1 1 10
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 1 2 1 1 1 0 5 3 1 1 1 2 1 1 4 7 2 3 2 3 2 1 9
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 1 0 4 0 4 7 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 2 2 3 6 5 1 8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 2 0 2 3 3 0 6 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 2 3 4 5 -1 8
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 1 4 2 4 5 -1 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 4 0 2 2 2 4 -2 2 7 1 4 2 3 4 -1 7
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 4 0 2 2 2 4 -2 2 3 1 2 0 1 0 1 5 7 1 4 2 3 4 -1 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 7 1 3 3 3 7 -4 6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 3 1 4 6 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 0 4 3 4 9 -5 4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 0 4 3 2 7 -5 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 3 3 0 0 9 3 6 9 7 6 1 0 22 6 16 19
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 2 0 10 6 4 8 7 4 2 1 16 10 6 14
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 2 0 3 1 2 8 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 2 1 8 4 4 14
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 7 5 2 6 4 2 1 1 11 8 3 7 7 4 1 2 18 13 5 13
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 2 0 6 4 2 5 4 1 3 0 9 4 5 6 7 2 5 0 15 8 7 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 2 2 0 7 4 3 8 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 2 4 1 10 9 1 10
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 1 3 0 9 7 2 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 2 3 2 12 12 0 9
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 0 1 8 3 5 6 4 0 2 2 6 8 -2 2 7 2 2 3 14 11 3 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 1 2 4 5 -1 4 7 2 2 3 5 6 -1 8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 4 0 4 0 3 3 0 4 7 1 5 1 10 8 2 8
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 4 2 0 2 4 6 -2 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 2 1 4 5 9 -4 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 2 1 1 6 5 1 7 3 0 0 3 1 9 -8 0 7 2 1 4 7 14 -7 7
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 4 0 3 1 6 11 -5 3 3 1 1 1 5 7 -2 4 7 1 4 2 11 18 -7 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 1 1 1 2 4 -2 4 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 1 2 4 4 12 -8 5
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 2 4 -2 2 7 0 4 3 3 7 -4 4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 2 2 5 11 -6 2 3 0 1 2 3 10 -7 1 7 0 3 4 8 21 -13 3
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-3 - 1-----3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
-------3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
--1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1--1 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
------5 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3------2 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0-----2 - 3------
III. KER. TVE
-----3 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3----2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-----2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 03. 14:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 10. 11:00
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 17. 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 23. 11:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 31. 11:00
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 07. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 14. 11:00
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 21. 16:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 28. 11:00
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 05. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 12. 17:00
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 19. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 26. 17:30
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
06. 02. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

FC NAGYKANIZSA

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 03. 18:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 10. 14:30
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 17. 15:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 23. 15:00
FC AJKA
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 31. 15:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 07. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 14. 16:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 21. 16:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 28. 16:30
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 05. 17:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 12. 17:00
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 19. 17:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 26. 17:30
CSEPEL FC
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
06. 02. 17:30
FC NAGYKANIZSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol