Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 7. forduló

2018.09.16 - 15:30

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
BORBÁS BOTTYÁN AURÉL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYERGES ZSOLT, GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 7 6 1 0 22 6 16 19 10.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 4 2 1 16 10 6 14 10
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 7 4 2 1 8 4 4 14 8.6
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 7 4 1 2 18 13 5 13 7.6
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 5 0 15 8 7 11 9.1
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 2 4 1 10 9 1 10 9.3
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 2 3 2 12 12 0 9 10.4
8 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 7 2 2 3 14 11 3 8 7.7
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 2 2 3 5 6 -1 8 7.6
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 7 1 5 1 10 8 2 8 8.3
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 7 2 1 4 5 9 -4 7 8.1
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 2 1 4 7 14 -7 7 8
13 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 1 4 2 11 18 -7 7 7.6
14 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 7 1 2 4 4 12 -8 5 8.1
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 0 4 3 3 7 -4 4 7.9
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 0 3 4 8 21 -13 3 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 5 1 4 10 3 2 1 0 4 2 2 7 7 5 2 0 9 3 6 17
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 3 1 6 4 2 12
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 3 1 0 5 1 4 10 3 0 2 1 0 3 -3 2 7 3 3 1 5 4 1 12
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 5 2 3 6 4 1 2 1 3 3 0 5 7 3 2 2 8 5 3 11
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 4 3 1 0 5 1 4 10 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 3 2 2 6 4 2 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 3 0 1 1 0 3 4 2 1 1 4 3 1 7 7 2 4 1 5 4 1 10
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 2 2 0 2 0 2 8 7 2 4 1 2 1 1 10
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 1 2 1 1 1 0 5 3 1 1 1 2 1 1 4 7 2 3 2 3 2 1 9
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 1 0 4 0 4 7 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 2 2 3 6 5 1 8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 2 0 2 3 3 0 6 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 2 3 4 5 -1 8
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 1 4 2 4 5 -1 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 4 0 2 2 2 4 -2 2 7 1 4 2 3 4 -1 7
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 4 0 2 2 2 4 -2 2 3 1 2 0 1 0 1 5 7 1 4 2 3 4 -1 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 7 1 3 3 3 7 -4 6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 3 1 4 6 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 0 4 3 4 9 -5 4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 0 4 3 2 7 -5 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 3 3 0 0 9 3 6 9 7 6 1 0 22 6 16 19
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 2 0 10 6 4 8 7 4 2 1 16 10 6 14
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 2 0 3 1 2 8 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 2 1 8 4 4 14
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 7 5 2 6 4 2 1 1 11 8 3 7 7 4 1 2 18 13 5 13
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 2 0 6 4 2 5 4 1 3 0 9 4 5 6 7 2 5 0 15 8 7 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 2 2 0 7 4 3 8 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 2 4 1 10 9 1 10
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 4 1 3 0 9 7 2 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 2 3 2 12 12 0 9
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 3 2 0 1 8 3 5 6 4 0 2 2 6 8 -2 2 7 2 2 3 14 11 3 8
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 1 2 4 5 -1 4 7 2 2 3 5 6 -1 8
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 4 0 4 0 3 3 0 4 7 1 5 1 10 8 2 8
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 4 2 0 2 4 6 -2 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 2 1 4 5 9 -4 7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 4 2 1 1 6 5 1 7 3 0 0 3 1 9 -8 0 7 2 1 4 7 14 -7 7
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 4 0 3 1 6 11 -5 3 3 1 1 1 5 7 -2 4 7 1 4 2 11 18 -7 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 1 1 1 2 4 -2 4 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 1 2 4 4 12 -8 5
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 2 4 -2 2 7 0 4 3 3 7 -4 4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 2 2 5 11 -6 2 3 0 1 2 3 10 -7 1 7 0 3 4 8 21 -13 3
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-3 - 1-----3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
-------3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
--1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1--1 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
------5 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3------2 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0-----2 - 3------
III. KER. TVE
-----3 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3----2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-----2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 04. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC AJKA
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 03. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 10. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 17. 15:00
CSEPEL FC
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 23. 11:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 31. 15:30
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 07. 16:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 14. 16:00
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 21. 16:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 28. 16:30
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 05. 17:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 12. 17:00
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 19. 17:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 26. 17:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
06. 02. 17:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ

PÁPAI PERUTZ FC

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC AJKA
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSEPEL FC
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 11:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 11:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 03. 11:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 10. 14:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
03. 17. 16:00
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 23. 15:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 31. 11:00
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 07. 16:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 14. 16:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
04. 21. 16:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 28. 16:30
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
05. 05. 11:00
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 12. 17:00
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 19. 17:30
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 26. 17:30
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
06. 02. 17:30
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol