Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 8. forduló

2018.09.30 - 15:30

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SIPOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TINNYEI ZSOLT, IMRŐ JÁNOS
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

WEITNER ÁDÁM
KÓSZÁS KRISZTIÁN

38'

1 - 1

 

CSEPREGI TAMÁS

43'

2 - 1

 

BALOGH BENCE

86'

3 - 1

 

 

3 - 2

88'

GYAGYA ATTILA LEHEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 8 6 2 0 23 7 16 20 10.3
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 4 2 1 15 9 6 14 9.6
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 8 4 2 2 10 7 3 14 7.8
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 8 4 1 3 18 15 3 13 8.1
5 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 3 3 2 15 14 1 12 9.1
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 8 3 2 3 10 6 4 11 8.4
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 5 1 12 8 4 11 8.8
8 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 8 3 1 4 7 9 -2 10 8.9
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 4 1 13 7 6 10 9.6
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 2 4 2 10 10 0 10 8.5
11 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 7 2 3 2 14 10 4 9 7.4
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 2 3 2 11 16 -5 9 8.1
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 2 1 5 7 16 -9 7 7.9
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 1 4 3 4 7 -3 7 7.9
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 1 2 5 4 17 -13 5 8.4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 0 3 5 8 23 -15 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 5 1 4 10 4 2 2 0 5 3 2 8 8 5 3 0 10 4 6 18
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 3 1 0 5 1 4 10 4 0 3 1 0 3 -3 3 8 3 4 1 5 4 1 13
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 5 3 2 6 4 1 2 1 3 3 0 5 8 3 2 3 8 6 2 11
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 2 1 0 3 1 2 7 4 1 1 2 2 3 -1 4 7 3 2 2 5 4 1 11
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 5 3 0 2 5 4 1 9 3 0 2 1 1 2 -1 2 8 3 2 3 6 6 0 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 3 0 1 1 0 3 4 2 2 0 4 1 3 8 7 2 5 0 5 2 3 11
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 1 -1 3 4 2 2 0 2 0 2 8 8 2 5 1 2 1 1 11
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 4 1 2 1 4 4 0 5 7 2 4 1 5 4 1 10
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 4 2 2 0 3 0 3 8 4 0 2 2 2 4 -2 2 8 2 4 2 5 4 1 10
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6 8 2 4 2 5 5 0 10
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 4 2 2 0 5 1 4 8 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 2 3 2 7 5 2 9
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 1 2 1 1 1 0 5 4 1 1 2 3 3 0 4 8 2 3 3 4 4 0 9
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 5 0 3 2 2 4 -2 3 3 1 2 0 1 0 1 5 8 1 5 2 3 4 -1 8
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 5 0 3 2 2 4 -2 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 8 1 3 4 3 8 -5 6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 3 1 4 6 -2 3 4 0 2 2 0 3 -3 2 8 0 5 3 4 9 -5 5
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 2 3 1 7 -6 2 8 0 4 4 2 9 -7 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 4 3 1 0 10 4 6 10 8 6 2 0 23 7 16 20
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 0 1 5 3 2 6 4 2 2 0 10 6 4 8 7 4 2 1 15 9 6 14
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 2 0 3 1 2 8 4 2 0 2 7 6 1 6 8 4 2 2 10 7 3 14
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 7 7 0 6 4 2 1 1 11 8 3 7 8 4 1 3 18 15 3 13
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 5 2 3 0 12 9 3 9 3 1 0 2 3 5 -2 3 8 3 3 2 15 14 1 12
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 4 2 1 1 6 1 5 7 4 1 1 2 4 5 -1 4 8 3 2 3 10 6 4 11
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 5 1 4 0 5 3 2 7 8 2 5 1 12 8 4 11
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 6 0 9 3 0 1 2 1 3 -2 1 8 3 1 4 7 9 -2 10
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 2 0 6 4 2 5 4 1 2 1 7 3 4 5 7 2 4 1 13 7 6 10
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 2 2 0 7 4 3 8 4 0 2 2 3 6 -3 2 8 2 4 2 10 10 0 10
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 9 4 5 7 3 0 2 1 5 6 -1 2 7 2 3 2 14 10 4 9
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 0 2 1 4 9 -5 2 4 2 1 1 7 7 0 7 7 2 3 2 11 16 -5 9
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 5 2 1 2 6 7 -1 7 3 0 0 3 1 9 -8 0 8 2 1 5 7 16 -9 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 4 0 2 2 2 4 -2 2 8 1 4 3 4 7 -3 7
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 1 1 1 2 4 -2 4 5 0 1 4 2 13 -11 1 8 1 2 5 4 17 -13 5
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 2 2 5 11 -6 2 4 0 1 3 3 12 -9 1 8 0 3 5 8 23 -15 3
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 1-3 - 2---3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2---0 - 21 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
-------3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
--1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2----------
FC AJKA
------5 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3-----0 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 1-2 - 3------
III. KER. TVE
-----3 - 3-0 - 5-1 - 1-----
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0------5 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3----2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-----2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

BKV ELŐRE

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
BKV ELŐRE
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC AJKA
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA

MÉNFŐCSANAK ESK

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC AJKA
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom