Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 8. forduló

2018.09.30 - 15:30

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
GÖRÖG MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ZOLTÁN (F), ORSZÁG PÉTER
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

KENESEI KRISZTIÁN

10'

1 - 0

 

TÓTH PATRIK ALEX

28'

2 - 0

 

KENESEI KRISZTIÁN

73'

3 - 0

 

KATONA ATTILA

78'

4 - 0

 

KISS KÁROLY

89'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 8 6 2 0 23 7 16 20 10.3
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 4 2 1 15 9 6 14 9.6
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 8 4 2 2 10 7 3 14 7.8
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 8 4 1 3 18 15 3 13 8.1
5 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 3 3 2 15 14 1 12 9.1
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 8 3 2 3 10 6 4 11 8.4
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 5 1 12 8 4 11 8.8
8 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 8 3 1 4 7 9 -2 10 8.9
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 4 1 13 7 6 10 9.6
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 2 4 2 10 10 0 10 8.5
11 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 7 2 3 2 14 10 4 9 7.4
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 2 3 2 11 16 -5 9 8.1
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 2 1 5 7 16 -9 7 7.9
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 1 4 3 4 7 -3 7 7.9
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 1 2 5 4 17 -13 5 8.4
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 0 3 5 8 23 -15 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 5 1 4 10 4 2 2 0 5 3 2 8 8 5 3 0 10 4 6 18
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 3 1 0 5 1 4 10 4 0 3 1 0 3 -3 3 8 3 4 1 5 4 1 13
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 5 3 2 6 4 1 2 1 3 3 0 5 8 3 2 3 8 6 2 11
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 2 1 0 3 1 2 7 4 1 1 2 2 3 -1 4 7 3 2 2 5 4 1 11
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 5 3 0 2 5 4 1 9 3 0 2 1 1 2 -1 2 8 3 2 3 6 6 0 11
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 3 0 1 1 0 3 4 2 2 0 4 1 3 8 7 2 5 0 5 2 3 11
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 1 -1 3 4 2 2 0 2 0 2 8 8 2 5 1 2 1 1 11
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 4 1 2 1 4 4 0 5 7 2 4 1 5 4 1 10
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 4 2 2 0 3 0 3 8 4 0 2 2 2 4 -2 2 8 2 4 2 5 4 1 10
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 3 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6 8 2 4 2 5 5 0 10
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 4 2 2 0 5 1 4 8 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 2 3 2 7 5 2 9
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 1 2 1 1 1 0 5 4 1 1 2 3 3 0 4 8 2 3 3 4 4 0 9
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 5 0 3 2 2 4 -2 3 3 1 2 0 1 0 1 5 8 1 5 2 3 4 -1 8
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 5 0 3 2 2 4 -2 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 8 1 3 4 3 8 -5 6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 3 1 4 6 -2 3 4 0 2 2 0 3 -3 2 8 0 5 3 4 9 -5 5
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 2 3 1 7 -6 2 8 0 4 4 2 9 -7 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 4 3 1 0 10 4 6 10 8 6 2 0 23 7 16 20
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 3 2 0 1 5 3 2 6 4 2 2 0 10 6 4 8 7 4 2 1 15 9 6 14
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 2 0 3 1 2 8 4 2 0 2 7 6 1 6 8 4 2 2 10 7 3 14
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 7 7 0 6 4 2 1 1 11 8 3 7 8 4 1 3 18 15 3 13
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 5 2 3 0 12 9 3 9 3 1 0 2 3 5 -2 3 8 3 3 2 15 14 1 12
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 4 2 1 1 6 1 5 7 4 1 1 2 4 5 -1 4 8 3 2 3 10 6 4 11
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 5 2 4 5 1 4 0 5 3 2 7 8 2 5 1 12 8 4 11
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 6 0 9 3 0 1 2 1 3 -2 1 8 3 1 4 7 9 -2 10
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 2 0 6 4 2 5 4 1 2 1 7 3 4 5 7 2 4 1 13 7 6 10
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 4 2 2 0 7 4 3 8 4 0 2 2 3 6 -3 2 8 2 4 2 10 10 0 10
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 9 4 5 7 3 0 2 1 5 6 -1 2 7 2 3 2 14 10 4 9
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 3 0 2 1 4 9 -5 2 4 2 1 1 7 7 0 7 7 2 3 2 11 16 -5 9
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 5 2 1 2 6 7 -1 7 3 0 0 3 1 9 -8 0 8 2 1 5 7 16 -9 7
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 4 0 2 2 2 4 -2 2 8 1 4 3 4 7 -3 7
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 3 1 1 1 2 4 -2 4 5 0 1 4 2 13 -11 1 8 1 2 5 4 17 -13 5
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 2 2 5 11 -6 2 4 0 1 3 3 12 -9 1 8 0 3 5 8 23 -15 3
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 1-3 - 2---3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2---0 - 21 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
-------3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
--1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2----------
FC AJKA
------5 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3-----0 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 1-2 - 3------
III. KER. TVE
-----3 - 3-0 - 5-1 - 1-----
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0------5 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 1--
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4----0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3----2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-----2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2018. 08. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
FC AJKA
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
2018. 10. 21. 14:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
ÉRDI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom