Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 9. forduló

2018.10.07 - 14:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
KOVÁCS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÓRA SZABOLCS, GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

TÓTH LEVENTE MILÁN

17'

1 - 0

 

RABATIN RICHÁRD

44'

2 - 0

 

 

2 - 1

58'

CSEPREGI TAMÁS
TÓTH LEVENTE MILÁN

67'

3 - 1

 

 

3 - 2

93'

BALOGH BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 9 7 2 0 25 7 18 23 9.1
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 5 2 2 17 12 5 17 8.4
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 9 5 2 2 11 7 4 17 8
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 4 2 3 12 6 6 14 8.9
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 4 1 4 19 17 2 13 9.3
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 3 4 2 16 20 -4 13 7.9
7 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 9 3 3 3 18 13 5 12 8
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 3 3 3 17 17 0 12 8.2
9 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 6 1 12 8 4 12 9.2
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 5 2 15 11 4 11 9.2
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 3 1 5 7 10 -3 10 7.8
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 3 1 5 9 17 -8 10 7.7
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 9 2 4 3 11 12 -1 10 8.8
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 1 5 3 4 7 -3 8 8.6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 1 3 5 10 24 -14 6 8.2
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 1 2 6 5 20 -15 5 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 6 1 5 13 4 2 2 0 5 3 2 8 9 6 3 0 11 4 7 21
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 4 1 0 7 1 6 13 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 5 2 2 9 4 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 3 2 0 6 2 4 11 4 0 3 1 0 3 -3 3 9 3 5 1 6 5 1 14
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 2 0 3 0 3 8 5 1 2 2 4 4 0 5 9 3 4 2 7 4 3 13
5 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 2 2 0 2 0 2 8 5 1 2 2 4 5 -1 5 9 3 4 2 6 5 1 13
6 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 2 0 5 1 4 8 5 1 1 3 3 5 -2 4 9 3 3 3 8 6 2 12
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 1 -1 3 5 2 3 0 2 0 2 9 9 2 6 1 2 1 1 12
8 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 5 3 2 6 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 3 2 4 8 7 1 11
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 3 0 2 5 4 1 9 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 3 2 4 6 8 -2 11
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 2 2 0 6 9 2 5 2 5 5 0 11
11 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 0 3 1 1 3 -2 3 5 2 2 1 4 3 1 8 9 2 5 2 5 6 -1 11
12 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 3 1 1 1 0 6 4 1 1 2 3 3 0 4 9 2 4 3 4 4 0 10
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 3 0 1 0 1 6 9 1 6 2 3 4 -1 9
14 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 3 1 5 6 -1 6 4 0 2 2 0 3 -3 2 9 1 5 3 5 9 -4 8
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 1 2 2 5 -3 4 9 1 4 4 4 9 -5 7
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 0 2 2 1 3 -2 2 5 0 2 3 1 7 -6 2 9 0 4 5 2 10 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 15 3 12 13 4 3 1 0 10 4 6 10 9 7 2 0 25 7 18 23
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 3 0 1 7 4 3 9 5 2 2 1 10 8 2 8 9 5 2 2 17 12 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 3 2 0 4 1 3 11 4 2 0 2 7 6 1 6 9 5 2 2 11 7 4 17
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 1 1 6 1 5 7 5 2 1 2 6 5 1 7 9 4 2 3 12 6 6 14
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 7 7 0 6 5 2 1 2 12 10 2 7 9 4 1 4 19 17 2 13
6 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 1 3 1 9 13 -4 6 4 2 1 1 7 7 0 7 9 3 4 2 16 20 -4 13
7 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 9 4 5 7 5 1 2 2 9 9 0 5 9 3 3 3 18 13 5 12
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 2 3 0 12 9 3 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 3 3 3 17 17 0 12
9 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 7 5 2 5 5 1 4 0 5 3 2 7 9 2 6 1 12 8 4 12
10 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 6 6 0 5 5 1 3 1 9 5 4 6 9 2 5 2 15 11 4 11
11 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 6 0 9 4 0 1 3 1 4 -3 1 9 3 1 5 7 10 -3 10
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 0 3 3 10 -7 3 9 3 1 5 9 17 -8 10
13 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 2 2 1 8 6 2 8 4 0 2 2 3 6 -3 2 9 2 4 3 11 12 -1 10
14 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 5 0 3 2 2 4 -2 3 9 1 5 3 4 7 -3 8
15 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 2 2 7 12 -5 5 4 0 1 3 3 12 -9 1 9 1 3 5 10 24 -14 6
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 1 1 2 3 7 -4 4 5 0 1 4 2 13 -11 1 9 1 2 6 5 20 -15 5
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 1-3 - 2---3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2---0 - 21 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 2----3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
-----2 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3-----0 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 1-2 - 3------
III. KER. TVE
-3 - 2---3 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0------5 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1---2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE

BKV ELŐRE

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BKV ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
BKV ELŐRE
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC AJKA
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom