Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 9. forduló

2018.10.07 - 14:30

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SZALAI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI TAMÁS, GYÜRÜSI PÉTER
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

WEITNER ÁDÁM

89'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 9 7 2 0 25 7 18 23 9.1
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 5 2 2 17 12 5 17 8.4
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 9 5 2 2 11 7 4 17 8
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 4 2 3 12 6 6 14 8.9
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 4 1 4 19 17 2 13 9.3
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 3 4 2 16 20 -4 13 7.9
7 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 9 3 3 3 18 13 5 12 8
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 3 3 3 17 17 0 12 8.2
9 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 6 1 12 8 4 12 9.2
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 5 2 15 11 4 11 9.2
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 3 1 5 7 10 -3 10 7.8
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 3 1 5 9 17 -8 10 7.7
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 9 2 4 3 11 12 -1 10 8.8
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 1 5 3 4 7 -3 8 8.6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 1 3 5 10 24 -14 6 8.2
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 1 2 6 5 20 -15 5 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 6 1 5 13 4 2 2 0 5 3 2 8 9 6 3 0 11 4 7 21
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 4 1 0 7 1 6 13 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 5 2 2 9 4 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 3 2 0 6 2 4 11 4 0 3 1 0 3 -3 3 9 3 5 1 6 5 1 14
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 2 0 3 0 3 8 5 1 2 2 4 4 0 5 9 3 4 2 7 4 3 13
5 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 2 2 0 2 0 2 8 5 1 2 2 4 5 -1 5 9 3 4 2 6 5 1 13
6 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 2 0 5 1 4 8 5 1 1 3 3 5 -2 4 9 3 3 3 8 6 2 12
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 1 -1 3 5 2 3 0 2 0 2 9 9 2 6 1 2 1 1 12
8 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 5 3 2 6 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 3 2 4 8 7 1 11
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 3 0 2 5 4 1 9 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 3 2 4 6 8 -2 11
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 2 2 0 6 9 2 5 2 5 5 0 11
11 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 0 3 1 1 3 -2 3 5 2 2 1 4 3 1 8 9 2 5 2 5 6 -1 11
12 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 3 1 1 1 0 6 4 1 1 2 3 3 0 4 9 2 4 3 4 4 0 10
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 3 0 1 0 1 6 9 1 6 2 3 4 -1 9
14 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 3 1 5 6 -1 6 4 0 2 2 0 3 -3 2 9 1 5 3 5 9 -4 8
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 1 2 2 5 -3 4 9 1 4 4 4 9 -5 7
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 0 2 2 1 3 -2 2 5 0 2 3 1 7 -6 2 9 0 4 5 2 10 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 15 3 12 13 4 3 1 0 10 4 6 10 9 7 2 0 25 7 18 23
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 3 0 1 7 4 3 9 5 2 2 1 10 8 2 8 9 5 2 2 17 12 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 3 2 0 4 1 3 11 4 2 0 2 7 6 1 6 9 5 2 2 11 7 4 17
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 1 1 6 1 5 7 5 2 1 2 6 5 1 7 9 4 2 3 12 6 6 14
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 7 7 0 6 5 2 1 2 12 10 2 7 9 4 1 4 19 17 2 13
6 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 1 3 1 9 13 -4 6 4 2 1 1 7 7 0 7 9 3 4 2 16 20 -4 13
7 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 9 4 5 7 5 1 2 2 9 9 0 5 9 3 3 3 18 13 5 12
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 2 3 0 12 9 3 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 3 3 3 17 17 0 12
9 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 7 5 2 5 5 1 4 0 5 3 2 7 9 2 6 1 12 8 4 12
10 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 6 6 0 5 5 1 3 1 9 5 4 6 9 2 5 2 15 11 4 11
11 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 6 0 9 4 0 1 3 1 4 -3 1 9 3 1 5 7 10 -3 10
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 0 3 3 10 -7 3 9 3 1 5 9 17 -8 10
13 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 2 2 1 8 6 2 8 4 0 2 2 3 6 -3 2 9 2 4 3 11 12 -1 10
14 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 5 0 3 2 2 4 -2 3 9 1 5 3 4 7 -3 8
15 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 2 2 7 12 -5 5 4 0 1 3 3 12 -9 1 9 1 3 5 10 24 -14 6
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 1 1 2 3 7 -4 4 5 0 1 4 2 13 -11 1 9 1 2 6 5 20 -15 5
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 1-3 - 2---3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2---0 - 21 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 2----3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
-----2 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3-----0 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 1-2 - 3------
III. KER. TVE
-3 - 2---3 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0------5 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1---2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

MÉNFŐCSANAK ESK

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC AJKA
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

TARR ANDRÁSHIDA SC

2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 09. 30. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 04. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom