Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 9. forduló

2018.10.07 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
DERDÁK MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOGNÁR LÁSZLÓ, NAGY VIKTOR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

TÓTH PATRIK ALEX

 

0 - 2

43'

TÓTH IMRE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 9 7 2 0 25 7 18 23 9.1
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 5 2 2 17 12 5 17 8.4
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 9 5 2 2 11 7 4 17 8
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 4 2 3 12 6 6 14 8.9
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 4 1 4 19 17 2 13 9.3
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 3 4 2 16 20 -4 13 7.9
7 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 9 3 3 3 18 13 5 12 8
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 3 3 3 17 17 0 12 8.2
9 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 6 1 12 8 4 12 9.2
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 5 2 15 11 4 11 9.2
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 3 1 5 7 10 -3 10 7.8
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 3 1 5 9 17 -8 10 7.7
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 9 2 4 3 11 12 -1 10 8.8
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 1 5 3 4 7 -3 8 8.6
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 1 3 5 10 24 -14 6 8.2
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 1 2 6 5 20 -15 5 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 6 1 5 13 4 2 2 0 5 3 2 8 9 6 3 0 11 4 7 21
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 4 1 0 7 1 6 13 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 5 2 2 9 4 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 3 2 0 6 2 4 11 4 0 3 1 0 3 -3 3 9 3 5 1 6 5 1 14
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 2 0 3 0 3 8 5 1 2 2 4 4 0 5 9 3 4 2 7 4 3 13
5 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 2 2 0 2 0 2 8 5 1 2 2 4 5 -1 5 9 3 4 2 6 5 1 13
6 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 2 0 5 1 4 8 5 1 1 3 3 5 -2 4 9 3 3 3 8 6 2 12
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 1 -1 3 5 2 3 0 2 0 2 9 9 2 6 1 2 1 1 12
8 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 5 3 2 6 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 3 2 4 8 7 1 11
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 3 0 2 5 4 1 9 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 3 2 4 6 8 -2 11
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 2 2 0 6 9 2 5 2 5 5 0 11
11 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 0 3 1 1 3 -2 3 5 2 2 1 4 3 1 8 9 2 5 2 5 6 -1 11
12 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 3 1 1 1 0 6 4 1 1 2 3 3 0 4 9 2 4 3 4 4 0 10
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 3 0 1 0 1 6 9 1 6 2 3 4 -1 9
14 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 3 1 5 6 -1 6 4 0 2 2 0 3 -3 2 9 1 5 3 5 9 -4 8
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 1 2 2 5 -3 4 9 1 4 4 4 9 -5 7
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 0 2 2 1 3 -2 2 5 0 2 3 1 7 -6 2 9 0 4 5 2 10 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 15 3 12 13 4 3 1 0 10 4 6 10 9 7 2 0 25 7 18 23
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 3 0 1 7 4 3 9 5 2 2 1 10 8 2 8 9 5 2 2 17 12 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 3 2 0 4 1 3 11 4 2 0 2 7 6 1 6 9 5 2 2 11 7 4 17
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 1 1 6 1 5 7 5 2 1 2 6 5 1 7 9 4 2 3 12 6 6 14
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 7 7 0 6 5 2 1 2 12 10 2 7 9 4 1 4 19 17 2 13
6 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 1 3 1 9 13 -4 6 4 2 1 1 7 7 0 7 9 3 4 2 16 20 -4 13
7 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 9 4 5 7 5 1 2 2 9 9 0 5 9 3 3 3 18 13 5 12
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 2 3 0 12 9 3 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 3 3 3 17 17 0 12
9 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 7 5 2 5 5 1 4 0 5 3 2 7 9 2 6 1 12 8 4 12
10 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 6 6 0 5 5 1 3 1 9 5 4 6 9 2 5 2 15 11 4 11
11 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 6 0 9 4 0 1 3 1 4 -3 1 9 3 1 5 7 10 -3 10
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 0 3 3 10 -7 3 9 3 1 5 9 17 -8 10
13 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 2 2 1 8 6 2 8 4 0 2 2 3 6 -3 2 9 2 4 3 11 12 -1 10
14 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 5 0 3 2 2 4 -2 3 9 1 5 3 4 7 -3 8
15 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 2 2 7 12 -5 5 4 0 1 3 3 12 -9 1 9 1 3 5 10 24 -14 6
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 1 1 2 3 7 -4 4 5 0 1 4 2 13 -11 1 9 1 2 6 5 20 -15 5
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 3-0 - 1--2 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 1-3 - 2---3 - 3-----1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 2---0 - 21 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 2----3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 0----0 - 0--0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1-------
FC AJKA
-----2 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3-----0 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 1-2 - 3------
III. KER. TVE
-3 - 2---3 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0------5 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1---3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 3--0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1---2 - 21 - 11 - 6-

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 26. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 16. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 03. 14:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 10. 11:00
FC AJKA
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
03. 17. 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 23. 11:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 31. 11:00
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 07. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 14. 11:00
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 21. 16:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 28. 11:00
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 05. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 12. 17:00
CSEPEL FC
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 19. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 26. 17:30
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
06. 02. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 03. 14:30
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 10. 14:30
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
03. 17. 18:00
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 23. 15:00
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 31. 15:30
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 07. 16:00
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
04. 14. 16:00
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 21. 16:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 28. 16:30
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 05. 17:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 12. 17:00
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 19. 17:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 26. 17:30
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 02. 17:30
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol