Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Keleti csoport 13. forduló

2019.03.31 - 17:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

MLSZ

Női NB II. Keleti csoport

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES ANDRÁS, CZEGLÉDI BARNA
AIRNERGY FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

KAISER KARINA

20'

1 - 0

 

KAISER KARINA

35'

2 - 0

 

DIAMANT NIKOLETT

42'

3 - 0

 

KAISER KARINA

66'

4 - 0

 

 

4 - 1

70'

MALACHOVSZKY DÓRA
SZABÓ KATALIN MÁRIA

74'

5 - 1

 

KAISER KARINA

76'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 11 11 0 0 63 11 52 33 5.2
2 ÚFC ÚFC 11 8 0 3 35 23 12 24 5.3
3 MONORI SE MONORI SE 11 7 0 4 44 29 15 21 6
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 6 2 4 42 24 18 20 5.8
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 12 6 1 5 37 28 9 19 4.6
6 NYÍRSÉG NSC NYÍRSÉG NSC 11 6 0 5 25 29 -4 18 5.1
7 SZOLNOK FANATIC SE SZOLNOK FANATIC SE 12 5 1 6 50 44 6 16 4.9
8 1. FC FEMINA 1. FC FEMINA 12 0 1 11 11 53 -42 1 4.7
9 VÁC-DEÁKVÁR SE VÁC-DEÁKVÁR SE 12 0 1 11 6 72 -66 1 4.3
10 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) KELEN SC 6 6 0 0 21 1 20 18 5 3 2 0 11 3 8 11 11 9 2 0 32 4 28 29
2 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) AIRNERGY FC 6 5 0 1 12 6 6 15 6 3 1 2 6 5 1 10 12 8 1 3 18 11 7 25
3 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 3 1 9 4 5 9 6 4 0 2 13 6 7 12 12 6 3 3 22 10 12 21
4 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) ÚFC 6 2 2 2 10 5 5 8 5 3 0 2 5 5 0 9 11 5 2 4 15 10 5 17
5 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 6 4 0 2 10 5 5 12 5 1 2 2 5 8 -3 5 11 5 2 4 15 13 2 17
6 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) MONORI SE 6 3 0 3 6 9 -3 9 5 2 1 2 4 7 -3 7 11 5 1 5 10 16 -6 16
7 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) SZOLNOK FANATIC SE 6 3 1 2 14 8 6 10 6 0 2 4 8 14 -6 2 12 3 3 6 22 22 0 12
8 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) 1. FC FEMINA 5 1 3 1 4 4 0 6 7 1 1 5 3 16 -13 4 12 2 4 6 7 20 -13 10
9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) VÁC-DEÁKVÁR SE 5 0 0 5 2 13 -11 0 7 0 0 7 0 24 -24 0 12 0 0 12 2 37 -35 0
10 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) KELEN SC 6 6 0 0 46 5 41 18 5 5 0 0 17 6 11 15 11 11 0 0 63 11 52 33
2 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) ÚFC 6 5 0 1 22 11 11 15 5 3 0 2 13 12 1 9 11 8 0 3 35 23 12 24
3 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) MONORI SE 6 4 0 2 32 16 16 12 5 3 0 2 12 13 -1 9 11 7 0 4 44 29 15 21
4 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 2 2 16 8 8 8 6 4 0 2 26 16 10 12 12 6 2 4 42 24 18 20
5 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) AIRNERGY FC 6 5 0 1 25 10 15 15 6 1 1 4 12 18 -6 4 12 6 1 5 37 28 9 19
6 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 6 4 0 2 17 10 7 12 5 2 0 3 8 19 -11 6 11 6 0 5 25 29 -4 18
7 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) SZOLNOK FANATIC SE 6 4 0 2 32 18 14 12 6 1 1 4 18 26 -8 4 12 5 1 6 50 44 6 16
8 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) 1. FC FEMINA 5 0 0 5 6 15 -9 0 7 0 1 6 5 38 -33 1 12 0 1 11 11 53 -42 1
9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) VÁC-DEÁKVÁR SE 5 0 1 4 5 19 -14 1 7 0 0 7 1 53 -52 0 12 0 1 11 6 72 -66 1
10 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) KŐBÁNYÁÉRT FNLA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
1. FC FEMINA
1 - 3--0 - 21 - 21 - 2-3 - 6-
ÚFC
-2 - 4-2 - 1-2 - 11 - 07 - 58 - 0
KELEN SC
11 - 12 - 0-4 - 28 - 2-7 - 0-14 - 0
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
---------
AIRNERGY FC
5 - 05 - 42 - 5--6 - 1-4 - 03 - 0
MONORI SE
10 - 04 - 5--6 - 32 - 5-6 - 34 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
3 - 1-0 - 1-2 - 2-1 - 22 - 28 - 0
NYÍRSÉG NSC
5 - 0-0 - 4-4 - 20 - 2-4 - 24 - 0
SZOLNOK FANATIC SE
2 - 1-2 - 3--4 - 34 - 98 - 112 - 1
VÁC-DEÁKVÁR SE
2 - 20 - 1---0 - 31 - 82 - 5-

Meccsek

AIRNERGY FC

2018. 08. 25. 18:30
BKV Előre Sporttelep
2018. 08. 25. 18:30
BKV Előre Sporttelep
AIRNERGY FC
ÚFC
2018. 09. 02. 14:00
Goldball Park
2018. 09. 02. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
1. FC FEMINA
2018. 09. 15. 19:30
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 15. 19:30
BKV Előre Sporttelep
AIRNERGY FC
KELEN SC
2018. 09. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AIRNERGY FC
2018. 10. 14. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 10. 14. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC
2018. 10. 27. 19:00
Goldball Park
2018. 10. 27. 19:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
VÁC-DEÁKVÁR SE
2018. 11. 11. 13:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 11. 11. 13:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍRSÉG NSC
AIRNERGY FC
2018. 11. 16. 19:00
Goldball Park
2018. 11. 16. 19:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
SZOLNOK FANATIC SE
2019. 03. 02. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 02. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
AIRNERGY FC
2019. 03. 10. 13:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 10. 13:00
Budai II. László Stadion
1. FC FEMINA
AIRNERGY FC
2019. 03. 16. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 16. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
AIRNERGY FC
2019. 03. 31. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 31. 17:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 13. 20:00
Goldball Park
2019. 04. 13. 20:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MONORI SE
2019. 04. 27. 11:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
2019. 04. 27. 11:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
VÁC-DEÁKVÁR SE
AIRNERGY FC
2019. 05. 05. 12:00
Goldball Park
2019. 05. 05. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
NYÍRSÉG NSC
2019. 05. 09. 17:00
Lurkó Focimánia
2019. 05. 09. 17:00
Lurkó Focimánia
SZOLNOK FANATIC SE
AIRNERGY FC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2018. 08. 25. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC-DEÁKVÁR SE
2018. 09. 02. 11:00
Lurkó Focimánia
2018. 09. 02. 11:00
Lurkó Focimánia
SZOLNOK FANATIC SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 15. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1. FC FEMINA
2018. 09. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AIRNERGY FC
2018. 09. 29. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 29. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 10. 13. 15:30
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 10. 13. 15:30
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
NYÍRSÉG NSC
2018. 10. 28. 12:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 28. 12:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 10. 12:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2019. 03. 03. 14:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
VÁC-DEÁKVÁR SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 09. 15:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2019. 03. 09. 15:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOK FANATIC SE
2019. 03. 17. 15:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Budai II. László Stadion
1. FC FEMINA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 31. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 31. 17:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 06. 16:00
Nyíregyháza Czuczor Gergely Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Nyíregyháza Czuczor Gergely Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MONORI SE
2019. 04. 14. 14:00
Nyíregyháza Czuczor Gergely Sporttelep
2019. 04. 14. 14:00
Nyíregyháza Czuczor Gergely Sporttelep
NYÍRSÉG NSC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 27. 16:00
Nyíregyháza Czuczor Gergely Sporttelep
2019. 04. 27. 16:00
Nyíregyháza Czuczor Gergely Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚFC
2019. 05. 04. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->