Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Keleti csoport 7. forduló

2018.10.28 - 12:30

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma (Chinoin SC)

MLSZ

Női NB II. Keleti csoport

Játékvezető
LANDESZMANN LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GENDÚR ÁKOS, NÉMETH ZSOMBOR
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

42'

KÁRPÁTFALVI VIRÁG
KISS FANNI

56'

1 - 1

 

ANDRISKA RENÁTA

80'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 7 7 0 0 45 5 40 21 6.9
2 MONORI SE MONORI SE 7 6 0 1 24 12 12 18 7
3 ÚFC ÚFC 7 5 0 2 25 15 10 15 6.3
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 4 1 2 29 13 16 13 5.7
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 7 4 1 2 29 18 11 13 5.3
6 NYÍRSÉG NSC NYÍRSÉG NSC 7 4 0 3 17 16 1 12 5.9
7 SZOLNOK FANATIC SE SZOLNOK FANATIC SE 7 3 0 4 37 29 8 9 4.9
8 1. FC FEMINA 1. FC FEMINA 7 0 0 7 7 35 -28 0 4
9 VÁC-DEÁKVÁR SE VÁC-DEÁKVÁR SE 6 0 0 6 0 33 -33 0 3.5
10 KŐBÁNYÁÉRT FNLA KŐBÁNYÁÉRT FNLA 6 0 0 6 3 40 -37 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KŐBÁNYÁÉRT FNLA KELEN SC 3 3 0 0 13 1 12 9 4 4 0 0 12 2 10 12 7 7 0 0 25 3 22 21
2 KŐBÁNYÁÉRT FNLA AIRNERGY FC 5 4 0 1 10 6 4 12 2 2 0 0 4 1 3 6 7 6 0 1 14 7 7 18
3 KŐBÁNYÁÉRT FNLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 1 1 8 3 5 7 3 3 0 0 7 2 5 9 7 5 1 1 15 5 10 16
4 KŐBÁNYÁÉRT FNLA MONORI SE 4 2 0 2 4 7 -3 6 3 2 1 0 3 1 2 7 7 4 1 2 7 8 -1 13
5 KŐBÁNYÁÉRT FNLA ÚFC 3 2 0 1 11 3 8 6 4 2 0 2 3 5 -2 6 7 4 0 3 14 8 6 12
6 KŐBÁNYÁÉRT FNLA NYÍRSÉG NSC 4 2 0 2 6 3 3 6 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 2 1 4 8 8 0 7
7 KŐBÁNYÁÉRT FNLA SZOLNOK FANATIC SE 3 1 0 2 6 7 -1 3 4 1 1 2 9 10 -1 4 7 2 1 4 15 17 -2 7
8 KŐBÁNYÁÉRT FNLA KŐBÁNYÁÉRT FNLA 3 1 0 2 1 5 -4 3 3 0 0 3 0 9 -9 0 6 1 0 5 1 14 -13 3
9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 1. FC FEMINA 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 0 0 4 1 15 -14 0 7 0 2 5 4 19 -15 2
10 KŐBÁNYÁÉRT FNLA VÁC-DEÁKVÁR SE 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 12 -12 0 6 0 0 6 0 14 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KŐBÁNYÁÉRT FNLA KELEN SC 3 3 0 0 27 1 26 9 4 4 0 0 18 4 14 12 7 7 0 0 45 5 40 21
2 KŐBÁNYÁÉRT FNLA MONORI SE 4 3 0 1 17 11 6 9 3 3 0 0 7 1 6 9 7 6 0 1 24 12 12 18
3 KŐBÁNYÁÉRT FNLA ÚFC 3 3 0 0 17 7 10 9 4 2 0 2 8 8 0 6 7 5 0 2 25 15 10 15
4 KŐBÁNYÁÉRT FNLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 1 1 14 5 9 7 3 2 0 1 15 8 7 6 7 4 1 2 29 13 16 13
5 KŐBÁNYÁÉRT FNLA AIRNERGY FC 5 4 0 1 24 10 14 12 2 0 1 1 5 8 -3 1 7 4 1 2 29 18 11 13
6 KŐBÁNYÁÉRT FNLA NYÍRSÉG NSC 4 2 0 2 9 6 3 6 3 2 0 1 8 10 -2 6 7 4 0 3 17 16 1 12
7 KŐBÁNYÁÉRT FNLA SZOLNOK FANATIC SE 3 1 0 2 14 13 1 3 4 2 0 2 23 16 7 6 7 3 0 4 37 29 8 9
8 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 1. FC FEMINA 3 0 0 3 5 11 -6 0 4 0 0 4 2 24 -22 0 7 0 0 7 7 35 -28 0
9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA VÁC-DEÁKVÁR SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 0 29 -29 0 6 0 0 6 0 33 -33 0
10 KŐBÁNYÁÉRT FNLA KŐBÁNYÁÉRT FNLA 3 0 0 3 1 20 -19 0 3 0 0 3 2 20 -18 0 6 0 0 6 3 40 -37 0
 
1. FC FEMINA
1 - 3---1 - 2--3 - 6-
ÚFC
--8 - 1--2 - 1-7 - 5-
KELEN SC
11 - 12 - 0------14 - 0
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
--0 - 6---1 - 50 - 9-
AIRNERGY FC
5 - 05 - 42 - 59 - 1----3 - 0
MONORI SE
---3 - 06 - 32 - 5-6 - 3-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
3 - 1---2 - 2-1 - 2-8 - 0
NYÍRSÉG NSC
5 - 0-0 - 4--0 - 2--4 - 0
SZOLNOK FANATIC SE
--2 - 3---4 - 98 - 1-
VÁC-DEÁKVÁR SE
-0 - 1---0 - 3---

Meccsek

ÚFC

2018. 08. 25. 18:30
BKV Előre Stadion
2018. 08. 25. 18:30
BKV Előre Stadion
AIRNERGY FC
ÚFC
2018. 09. 01. 14:30
Kelen SC
2018. 09. 01. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
ÚFC
2018. 09. 16. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 16. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
2018. 09. 23. 10:00
Vác-Deákvár sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Vác-Deákvár sporttelep
VÁC-DEÁKVÁR SE
ÚFC
2018. 09. 30. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 30. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZOLNOK FANATIC SE
2018. 10. 14. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 10. 14. 16:00
Budai II. László Stadion
1. FC FEMINA
ÚFC
2018. 10. 28. 12:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 28. 12:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 10. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 10. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
ÚFC
2018. 11. 18. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 18. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍRSÉG NSC
2019. 03. 02.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 02.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
03. 02.
AIRNERGY FC
2019. 03. 09.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 09.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
03. 09.
KELEN SC
2019. 03. 16.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 16.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
03. 16.
ÚFC
2019. 03. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
03. 30.
VÁC-DEÁKVÁR SE
2019. 04. 06.
Lurkó Focimánia
2019. 04. 06.
Lurkó Focimánia
SZOLNOK FANATIC SE
04. 06.
ÚFC
2019. 04. 13.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 13.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
04. 13.
1. FC FEMINA
2019. 04. 27.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2019. 04. 27.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 27.
ÚFC
2019. 05. 04.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 04.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
05. 04.
MONORI SE
2019. 05. 11.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2019. 05. 11.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍRSÉG NSC
05. 11.
ÚFC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2018. 08. 25. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC-DEÁKVÁR SE
2018. 09. 02. 11:00
Lurkó Focimánia
2018. 09. 02. 11:00
Lurkó Focimánia
SZOLNOK FANATIC SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 15. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1. FC FEMINA
2018. 09. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AIRNERGY FC
2018. 09. 29. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 29. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 10. 13. 15:30
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 10. 13. 15:30
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
NYÍRSÉG NSC
2018. 10. 28. 12:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 28. 12:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 10. 12:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2018. 10. 17. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 10. 17. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 02.
Vác-Deákvár sporttelep
2019. 03. 02.
Vác-Deákvár sporttelep
VÁC-DEÁKVÁR SE
03. 02.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 09.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2019. 03. 09.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 09.
SZOLNOK FANATIC SE
2019. 03. 16.
Budai II. László Stadion
2019. 03. 16.
Budai II. László Stadion
1. FC FEMINA
03. 16.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 03. 30.
Goldball Park
2019. 03. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
03. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 06.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2019. 04. 06.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 06.
MONORI SE
2019. 04. 13.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2019. 04. 13.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍRSÉG NSC
04. 13.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 27.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2019. 04. 27.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 27.
ÚFC
2019. 05. 04.
Kelen SC
2019. 05. 04.
Kelen SC
KELEN SC
05. 04.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 11.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2019. 05. 11.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 11.
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol