Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-14 I. osztály 1. forduló

2018.08.25 - 10:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

U-14 I. osztály

Játékvezető
JUHÁSZ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOSNYÁK SÁNDOR ATTILA, ÁRTIM JÁNOS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

SIMON KONRÁD ISTVÁN

 

0 - 2

32'

SIMON KONRÁD ISTVÁN
BÁLINT MÁTÉ

65'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 8 1 7 3 16
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 3 1 2 3 13
4 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 1 1 0 0 2 0 2 3 14
5 DVSC-DLA DVSC-DLA 1 1 0 0 3 2 1 3 9
6 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 3 2 1 3 10
7 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 12
8 UTE UTE 1 1 0 0 2 1 1 3 11
9 HONVÉD-MFA HONVÉD-MFA 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 2 -1 0 8
12 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 0 1 1 2 -1 0 7
13 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 1 0 0 1 1 3 -2 0 3
14 PMFC PMFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 4
15 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 DVTK DVTK 1 0 0 1 1 8 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK PUSKÁS AKADÉMIA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 DVTK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 DVTK MTK BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 DVTK UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 DVTK FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 DVTK ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 DVTK VASAS KUBALA AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 DVTK DVSC-DLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 DVTK HONVÉD-MFA 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 DVTK BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 DVTK ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 DVTK KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 DVTK MOL VIDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 DVTK PMFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 DVTK DVTK 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK PUSKÁS AKADÉMIA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
2 DVTK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DVTK ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 DVTK MTK BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 DVTK DVSC-DLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
6 DVTK FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
7 DVTK BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
8 DVTK UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
9 DVTK HONVÉD-MFA 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 DVTK KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 DVTK VASAS KUBALA AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 DVTK ETO FC GYŐR 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 DVTK PMFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 DVTK MOL VIDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 DVTK DVTK 1 0 0 1 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
--------------2 - 1
DVTK
----1 - 8----------
DVSC-DLA
---------------
ETO FC GYŐR
-------1 - 3-------
MOL VIDI FC
---------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC
---------------
FERENCVÁROSI TC
------------3 - 2--
HONVÉD-MFA
--2 - 3------------
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
---------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----3 - 0----------
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------------1 - 2-
MTK BUDAPEST
---------------
PMFC
-----------0 - 2---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
---------------
UTE
---------------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
---------------

Meccsek

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2018. 08. 25. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 25. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2018. 09. 01. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 01. 14:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 08. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 08. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 22. 10:00
Lantos Mihály Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 05. 13:00
DVTK Stadion
2018. 10. 05. 13:00
DVTK Stadion
DVTK
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 13. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 13. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ETO FC GYŐR
2018. 10. 20. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 10. 20. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
FERENCVÁROSI TC
2018. 11. 03. 12:00
Bozsik Stadion
2018. 11. 03. 12:00
Bozsik Stadion
HONVÉD-MFA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 10. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 10. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2018. 11. 17. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 24. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 24. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2018. 12. 01. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2018. 12. 01. 13:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 02. 23. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 02. 23. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 01. 10:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 01. 10:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2019. 03. 09. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 09. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 14. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 03. 14. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 23. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 23. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 03. 30. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 03. 30. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DVTK
2019. 04. 13. 12:00
ETO Stadion
2019. 04. 13. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 18. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 18. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 04. 27. 11:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 04. 27. 11:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
HONVÉD-MFA
2019. 05. 11. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 05. 11. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 18. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 18. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 05. 25. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 25. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 06. 01. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 06. 01. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PMFC

UTE

2018. 08. 25. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 25. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2018. 09. 01. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 01. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
MTK BUDAPEST
2018. 09. 08. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 08. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
UTE
2018. 09. 15. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 15. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
DVTK
2018. 09. 22. 13:00
ETO Stadion
2018. 09. 22. 13:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
UTE
2018. 09. 29. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 29. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
DVSC-DLA
2018. 10. 06. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2018. 10. 06. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
UTE
2018. 10. 13. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 13. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
HONVÉD-MFA
2018. 10. 20. 14:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2018. 10. 27. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 27. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 11. 03. 13:30
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 11. 03. 13:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
UTE
2018. 11. 10. 11:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 11:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
PMFC
2018. 11. 17. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 17. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
UTE
2018. 11. 24. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 24. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
UTE
2018. 12. 01. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 12. 01. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 02. 23. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 02. 23. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 02. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 03. 02. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
UTE
2019. 03. 09. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 09. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 03. 13. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 03. 13. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2019. 03. 23. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 23. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ETO FC GYŐR
2019. 03. 27. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 03. 27. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 04. 06. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 06. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
FERENCVÁROSI TC
2019. 04. 13. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 04. 13. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
HONVÉD-MFA
UTE
2019. 04. 19. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 19. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 04. 27. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 27. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
UTE
2019. 05. 04. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 04. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 05. 11. 14:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 05. 11. 14:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
UTE
2019. 05. 18. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 18. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 05. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MOL VIDI FC
2019. 06. 01. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 06. 01. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple