Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-19 Észak-Nyugati csoport 6. forduló

2018.10.20 - 14:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

Leány U-19 Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
WITTNER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TROSZTMIR MÁRTON, DINNYEI NORBERT
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
90'
45'

Gólok

PALAKOVICS LAURA

3'

1 - 0

 

PALAKOVICS LAURA

12'

2 - 0

 

BORS TÍMEA

22'

3 - 0

 

MARTIC LIDIJA

25'

4 - 0

 

MARTIC LIDIJA

31'

5 - 0

 

BORS TÍMEA

44'

6 - 0

 

VÖRÖS EVELIN VIRÁG

47'

7 - 0

 

CSAPLÁR DANIELLA

68'

8 - 0

 

MARTIC LIDIJA

75'

9 - 0

 

PALAKOVICS LAURA

78'

10 - 0

 

VÖRÖS ALEXANDRA

80'

11 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VFC USE VFC USE 6 5 0 1 36 4 32 15 6.6
2 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 5 0 1 29 3 26 15 6.2
3 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 6 5 0 1 23 2 21 15 5
4 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 6 4 0 2 17 13 4 12 6.7
5 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 3 1 2 25 7 18 10 5.7
6 SC SOPRON SC SOPRON 6 3 0 3 13 20 -7 9 5.5
7 ZTE FC ZTE FC 6 2 0 4 17 32 -15 6 5.3
8 FC AJKA FC AJKA 6 1 0 5 11 31 -20 3 5.7
9 CSÁKVÁRI TK CSÁKVÁRI TK 6 1 0 5 4 32 -28 3 5.5
10 MTE 1904 MTE 1904 6 0 1 5 3 34 -31 1 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MTE 1904 VFC USE 4 3 1 0 18 2 16 10 2 1 1 0 2 0 2 4 6 4 2 0 20 2 18 14
2 MTE 1904 PÁPAI ELC 4 2 2 0 8 0 8 8 2 2 0 0 7 0 7 6 6 4 2 0 15 0 15 14
3 MTE 1904 PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 11 0 11 9 3 1 2 0 4 1 3 5 6 4 2 0 15 1 14 14
4 MTE 1904 BALATONFÜREDI FC 3 2 0 1 5 2 3 6 3 2 0 1 6 6 0 6 6 4 0 2 11 8 3 12
5 MTE 1904 GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 0 1 8 3 5 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 3 1 2 9 5 4 10
6 MTE 1904 SC SOPRON 2 2 0 0 5 0 5 6 4 1 0 3 1 9 -8 3 6 3 0 3 6 9 -3 9
7 MTE 1904 ZTE FC 3 2 0 1 5 1 4 6 3 0 0 3 2 16 -14 0 6 2 0 4 7 17 -10 6
8 MTE 1904 CSÁKVÁRI TK 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 0 3 1 9 -8 3 6 1 0 5 1 13 -12 3
9 MTE 1904 MTE 1904 3 0 1 2 1 8 -7 1 3 0 1 2 1 9 -8 1 6 0 2 4 2 17 -15 2
10 MTE 1904 FC AJKA 3 0 1 2 1 6 -5 1 3 0 0 3 1 10 -9 0 6 0 1 5 2 16 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MTE 1904 VFC USE 4 4 0 0 34 2 32 12 2 1 0 1 2 2 0 3 6 5 0 1 36 4 32 15
2 MTE 1904 PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 20 1 19 9 3 2 0 1 9 2 7 6 6 5 0 1 29 3 26 15
3 MTE 1904 PÁPAI ELC 4 3 0 1 11 1 10 9 2 2 0 0 12 1 11 6 6 5 0 1 23 2 21 15
4 MTE 1904 BALATONFÜREDI FC 3 2 0 1 9 7 2 6 3 2 0 1 8 6 2 6 6 4 0 2 17 13 4 12
5 MTE 1904 GYIRMÓT SE GYŐR 3 2 0 1 21 3 18 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 25 7 18 10
6 MTE 1904 SC SOPRON 2 2 0 0 9 4 5 6 4 1 0 3 4 16 -12 3 6 3 0 3 13 20 -7 9
7 MTE 1904 ZTE FC 3 2 0 1 14 3 11 6 3 0 0 3 3 29 -26 0 6 2 0 4 17 32 -15 6
8 MTE 1904 FC AJKA 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 0 0 3 4 22 -18 0 6 1 0 5 11 31 -20 3
9 MTE 1904 CSÁKVÁRI TK 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 0 3 3 24 -21 3 6 1 0 5 4 32 -28 3
10 MTE 1904 MTE 1904 3 0 1 2 1 13 -12 1 3 0 0 3 2 21 -19 0 6 0 1 5 3 34 -31 1
 
BALATONFÜREDI FC
----0 - 4-5 - 1-4 - 2
CSÁKVÁRI TK
0 - 2----1 - 6---
MTE 1904
1 - 6--0 - 70 - 0----
FC AJKA
-1 - 26 - 1--0 - 6---
PUSKÁS AKADÉMIA FC
----4 - 0-5 - 1-11 - 0
GYIRMÓT SE GYŐR
-13 - 0-7 - 1---1 - 2-
PÁPAI ELC
5 - 0---0 - 1-5 - 01 - 0-
SC SOPRON
-4 - 1-5 - 3-----
VFC USE
--8 - 010 - 02 - 1---14 - 1
ZTE FC
-6 - 07 - 1----1 - 2-

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2018. 08. 31. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 31. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SC SOPRON
2018. 09. 06. 15:00
Perutz Stadion
2018. 09. 06. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 09. 15. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 15. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 09. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 11. 24. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 24. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 10. 20. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 20. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2018. 10. 25. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 10. 25. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 11. 03. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 03. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALATONFÜREDI FC
2018. 11. 18. 10:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 18. 10:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
CSÁKVÁRI TK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 03. 02.
Soproni Városi Stadion
2019. 03. 02.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 02.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 03. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 09.
PÁPAI ELC
2019. 03. 16.
ALCUFER Stadion
2019. 03. 16.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
03. 16.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 03. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 23.
MTE 1904
2019. 03. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 03. 30.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
03. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 06.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 06.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
04. 06.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 13.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 13.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 13.
FC AJKA
2019. 04. 20.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 04. 20.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 20.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 27.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 27.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 27.
CSÁKVÁRI TK

ZTE FC

2018. 11. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2018. 11. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC
2018. 09. 07. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 09. 07. 17:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
MTE 1904
2018. 10. 06. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 06. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
CSÁKVÁRI TK
2018. 11. 21. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 21. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
ZTE FC
2018. 10. 11. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 11. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SC SOPRON
2018. 10. 20. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 20. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2018. 10. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 10. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
PÁPAI ELC
2018. 11. 03. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 03. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ZTE FC
2018. 11. 18. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 11. 18. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 02.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 03. 02.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
03. 02.
BALATONFÜREDI FC
2019. 03. 09.
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 09.
MTE-1904 Sporttelep
MTE 1904
03. 09.
ZTE FC
2019. 03. 16.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 16.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
CSÁKVÁRI TK
03. 16.
ZTE FC
2019. 03. 23.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 03. 23.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
03. 23.
VFC USE
2019. 03. 30.
Soproni Városi Stadion
2019. 03. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 30.
ZTE FC
2019. 04. 06.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 06.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
04. 06.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 13.
Perutz Stadion
2019. 04. 13.
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 13.
ZTE FC
2019. 04. 20.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 20.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
04. 20.
FC AJKA
2019. 04. 27.
ALCUFER Stadion
2019. 04. 27.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
04. 27.
ZTE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol